Суспільство

01.04.2021 18:04
Окрім упорядкування власних територій, працівники комунальних закладів і установ сьогодні займались благоустроєм територій поруч:
- працівники КГ №98 - в сквері неподалік зупинки «Дитячий оздоровчий табір «Олімпієць»;
- технічні працівники КГ №82 - на території колишніх дачних ділянках;
- працівники КУ «Територіальний центр соціального обслуговування №2» - за будинком по проспекту Перемоги, 47.
 
01.04.2021 16:04
Сьогодні, 01 квітня, працівники виконкому Інгулецької районної у місті ради, вперше цього року, долучились до участі в заходах з благоустрою нашого району. Настрій – чудовий, погода – сприяє! Тож, дружною командою заходились прибирати в парку ім. І.Савицького.
 
01.04.2021 16:04
Працівники закладів освіти району долучились до проведення заходів з благоустрою: прибирали територію, ремонтували і фарбували огорожі та інші конструкції, виконували обрізку кущів, висаджували квіти.
 
01.04.2021 15:04
На житловому масиві Південний:
Працівники КП «САНСЕРВІС» сьогодні займаються вивезенням гілок після омолодження дерев, упорядкуванням зелених зон та поливом насаджень в парку ім. І.Савицького та по вул. Ярославська.
«Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради займається прибиранням в парку ім. І.Савицького.
На житловому масиві Інгулець:
«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні виконуються роботи з прибирання випадкового сміття на зеленій зоні поруч з вул. Гірників, 52; вирубки порослі вздовж автодороги №19; упорядкування теріторій зупинок Візирка та Горіхова гай.
Працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають підбордюрне сміття вздовж автодоріг по вул. Каткова. Вакуумно-прибиральна машина працює по проспекту Перемоги, вул. Седнєва та Сонячна.
 
31.03.2021 15:03

Згідно протоколу позачергового засідання № 4 від 24.03.2021 року Криворізької міської комісії з питань ТЕБ та НС при виконкомі міської ради, тренери-викладачі з вихованцями груп початкової та базової підготовки 1 та 2 року навчання ДЮСШ № 2 з 29 березня перейшли на дистанційний формат роботи до 18.04.2021 року. Кожен тренер склав план індивідуальної роботи та плани дистанційних тренувань для виконання вихованцями. З усіма спортсменами проведений цільовий інструктаж щодо запобігання травмувань вдома, на стадіонах та запобігання захворювання на COVID-19.

Також в ДЮСШ обмежили доступ батьків до закладу, медичні сестри обов`язково проводять температурний скринінг всім відвідувачам закладу та спортсменам груп, з якими дозволено проводити тренування.

31.03.2021 15:03
На житловому масиві Південний:
«Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує працювати по вул. Обручева. Займаються вирубкою порослі.
Працівники КП  «САНСЕРВІС» працюють по вул. Добролюбова.
На житловому масиві Інгулець:
«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує займатись благоустроєм. Наразі виконуються роботи з
- прибирання випадкового сміття на зеленій зоні по проспекту Перемоги та вздовж автодороги від вул. Рудна до вул. Кочубея;
- впорядкування парку Інгулецький.
Працівниками КП  «САНСЕРВІС» проводяться роботи з вивезення гілок після омолодження дерев в парку Інгулецький.
 
31.03.2021 15:03
Карантин вніс корективи в звичне життя, тому заклади дошкільної освіти району працюють за нових умов з дотриманням відповідних санітарних вимог:
- щоденний температурний скринінг (початковий) на вході у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал;
- освітній процес максимально проходить на свіжому повітрі (за сприятливих погодних умов);
- заборонено проведення масових заходів, а різні види дитячої діяльності проводяться із забезпеченням, по можливості, дистанції між дітьми та дорослими;
- під час планування педагоги уникають ігор, що передбачають тісну взаємодію один з одним;
- складено схеми оптимально доцільного розміщення дітей під час занять, різних видів дитячої діяльності в приміщенні, на прогулянці, при організації харчування тощо;
- для кожної вікової групи складені графіки прогулянок та занять з метою недопущення об'єднання або змішування груп;
Особлива увага приділяється особистій гігієні дітей: дітей вчать мити руки перед прийомом їжі та після, після прогулянки, після відвідування туалету, користуватися паперовими рушниками і сушарками.
Щоденно технічними працівниками виконується провітрювання, прибирання та дезінфекція приміщень і обладнання.
Працівники закладів дошкільної освіти району бажають всім міцного здоров’я!
 
31.03.2021 15:03
З 29 березня 2021 року, згідно наказу департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 24.03.2021р. №65, освітній процес у закладах позашкільної освіти району організовано у звичайному режимі із дотриманням відповідних санітарних норм і посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.
В закладах діє суворий масковий режим, проводиться температурний скринінг, дезінфекція. Кожен працівник забезпечений одноразовими захисними масками для роботи при карантинному режимі. Постійно тримається на контролі наявність рідкого мила та паперових рушників в туалетних кімнатах, антисептичних засобів в кабінетах. Для полегшення організації двостороннього руху коридорами та сходами використовується розмітка на підлозі.
Також обмежено доступ батьків до закладів, відмінено проведення масових заходів. Здобувачі освіти, їх батьки та педагоги спілкуються через сторінку закладу у Фейсбуці та на сторінках соцмереж.
Методичні заходи для педпрацівників проводяться в онлайн-форматі.
Але найголовніше на сьогодні є те, що у дітей та педагогів є бажання вчитися - це можна робити в будь-яких умовах: чи то традиційних, чи дистанційних. Тому сміливо можна сказати, що освіта сприяє розвитку та надає нові можливості. Головне - вміло ними скористатися.
 
31.03.2021 11:03
Працівники ДП «Криворізька теплоцентраль» займаються вирубкою порослі по вул. Чумацький шлях.

«Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує впорядкування територій. Виконуються роботи по вул.Обручева, Чумацький шлях та підходах до кладовища.

З настанням сонячних днів і відсутності опадів, продовжуються роботи з поливу автодоріг працівниками АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК».
Працівниками ТОВ «Весташляхбуд» виконується прибирання підбордюрного сміття вздовж автодоріг житлового масиву.
 
31.03.2021 10:03

Навчальні заняття учнів шкіл Інгулецького району після закінчення весняних канікул з 29 березня розпочались своєчасно, організовано та у дистанційному режимі.

Дистанційному навчанню передувало створення навчальних онлайн-платформ на сайтах закладів освіти. Педагоги активно використовують можливості міської освітньої платформи, різноманітних Інтернет-сервісів  (Єдиний освітній простір «HUMAN», освітні системи «МійКлас», «На урок», «Всеосвіта», Всеукраїнська школа онлайн, CoogleDUO, yotub тощо) з використанням платформ Zoom, Meet, Google Classroom.  Вчителі закладів загальної середньої освіти  проводять уроки як у синхронному (весь клас), так і в асинхронному (підгрупи) режимі, дотримуючись санітарних норм. Класні керівники щоденно відслідковують та аналізують статистику успішності  учнів, проводять заходи з безпеки життєдіяльності в онлайн-режимі.  

Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклади забезпечують використання інших засобів комунікації, доступних для цих дітей. 

Навчання дітей з особливими освітніми потребами здійснюється з урахуванням їх індивідуальної програми розвитку. 

Для обговорення поточних справ та організації зворотного зв’язку використовуються  інструменти Електронного щоденнику на порталі «Класна оцінка» та закриті класні спільноти у соціальних мережах та месенджерах (Вайбер, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм) за визначеними спільно з батьками, педагогами та здобувачами освіти принципами організації груп та правилами взаємодії й спілкуванння.