Суспільство

20.12.2018 09:12
   19.12. 2018 року, в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт присвячений Дню Святого Миколая. Наші відвідувачі отримали масу вітань від працівників центру, а також від гостей, які виступали перед нашими глядачами. Людей вітали солісти-вокалісти ПК «Металургів».
   Концерт був дуже різноплановим. Звучали і народні пісні під баян, і естрадні пісні під фонограму, і романси, і оперні арії. Серед виступаючих були люди зовсім різних професій- від робочих до заслужених артистів. Також виступали артисти декламаційного жанру – веселі гуморески дуже смішили та тішили публіку. Між піснями були щирі вітання та найкращі побажання в День Святого Миколая. Після закінчення концертної програми зал аплодував стоячи.
20.12.2018 09:12
  В комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 2 в Інгулецькому районі” Криворізької міської ради, згідно запланованих заходів по установі проведена тематична лекція до дня Святого Миколая. На лекція були розглянуті обряди та звичаї у цей день, історію свята, народні традиції.