Суспільство

23.08.2018 14:08

До повноважень виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради належить надання публічних послуг у виконавчій та соціальній сферах, а також послуги у сфері економіки. В 2011 році посадовці структурних підрозділів виконкому вперше отримали сертифікат якості. Сьогодні наш колектив вже втретє отримує його, як свідчення високо результативної роботи. Сертифікат якості вручив Кучер Василь Іванович, головний фахівець з євроінтеграції та перспективного розвитку Державного підприємства «Криворіжстандартметрологія».

23.08.2018 10:08

23 серпня 2018 року о 09.00 год. відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України біля будівлі виконкому Інгулецької районної у місті ради. Під час урочистостей були вручені районні відзнаки головою Інгулецької районної у місті ради Є.Рижковим представникам підприємств, установ та організацій; підведено підсумки районного конкурсу на краще святкове оформлення фасадів, вітрин, торгівельних залів та прилеглих територій підприємств торгівлі та сфери послуг до Дня Державного Прапора України, в якому переможцем стало кафе «Монтана Піца».

Традиційно під час урочистої частини були вручені паспорти громадянина України молоді, яка отримувала їх вперше. Паспорти та пам’ятні подарунки вручив депутат Дніпропетровської обласної ради, генеральний директор ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» К.Федін.

Переглянути фотозвіт

13.08.2018 14:08

13.08.2018 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради пройшло урочисте нагородження працівників будівельної галузі. Голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков привітав будівельників з їх професійним святом та вручив нагороди виконкому.

 

01.08.2018 14:08

01.08.2018 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбулось навчання голів будинкових комітетів житлового масиву ПівдГЗК. На даному заході було розглянуто 6 питань та надані відповідні роз’яснення. Після обговорення виконкомом були прийняті до уваги зауваження голів будинкових комітетів та взято на контроль виконання робіт по усуненню зазначених недоліків.

27.07.2018 14:07

У виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбулись урочистості з нагоди Дня торгівлі. Голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков привітав працівників торгівельної сфери та нагородив грамотами виконкому.

Після урочистої частини творчі колективи ПКіТ ПАТ «ПІДЕННИЙ ГЗК» своїми виступами подарували присутнім святковий настрій.

Переглянути фотозвіт

22.07.2018 14:07

Тато, мама і я – міцна інгулецька сім'я
Цей чудовий недільний ранок на екваторі літа педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Інгулецького району вирішили провести разом із своїми учнями і вихованцями та їх батьками. В парку імені Савицького на житловому масиві Південний та на проспекті Перемоги на житловому масиві Інгулець 22 липня були проведені ігри «Веселі старти», майтер-класи декоративно-ужиткового мистецтва, спортивні змагання з шахів та шашок, велозмагання, конкурси малюнків на асфальті та конкурси сімейних колажів. Найменші переглядали вистави лялькових театрів, а дорослі змогли виявити свою творчість та креативність. Всі залишилися задоволені та виявили надію, що такі сімейні свята стануть традиційними!

Переглянути фотозвіт

13.07.2018 14:07

 У «сталевому серці» України святкують День металургійної та гірничодобувної промисловості.

13 липня розпочались святкування на житловому масиві Південного комбінату.

Першими привітали свій трудовий колектив з професійним святом та нагородили кращих працівників генеральний директор ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» К.Федін та голова профспілкового комітету А.Филоненко.

До вітальних слів приєднався голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков відзначивши, що Південний комбінат є флагманом металургійної галузі, незважаючи на труднощі продовжує працювати стабільно та надійно. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у підвищення ефективності виробництва та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України нагородив відзнаками виконкму Інгулецького району робітників комбінату.

Під час урочистостей святковий настрій створював Київський симфонічний оркестр.

Естафету привітань перейняв трудовий колектив ПАТ «ПВК «Кривбасвибухпром». Поздоровити працівників з професійним святом приїхали заступник міського голови А.Полтавець та голова Інгулецької райради Є.Рижков. Атмосфера свята як завжди була по-родинному теплою. Гарним доповненням свята стали виступи колетивів «Лунный свет» та «Барвінок».

Переглянути фотозвіт

12.07.2018 14:07

12.07.2018 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому відбулось засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 14 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу 8 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 6 заявникам.

04.07.2018 14:07

 

4 липня 2018 року відзначають третю річницю створення Національної поліції України. Не оминула ця подія й Інгулецький район.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України пройшли в сесійній залі виконкому Інгулецької районної у місті ради. Першим до присутніх звернувся виконуючий обов’язки голови Інгулецької райради С.Жеребило. Він подякував поліцейським за гарну роботу та ефективне виконання своїх професійних обов’язків. З нагоди свята найкращим інгулецьким правоохоронцям та представникам патрульної поліції міста було вручено відзнаки за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, зміцнення законності та правопорядку, захисту конституційних прав громадян. Начальник Інгулецького відділення поліції КВП Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області майор поліції М.Лєсних відмітив позитивну динаміку в оперативно-службовій діяльності щодо розкриття і розслідування кримінальних правопорушень та інших пріоритетних напрямків. Також вручив відзнаки районного відділення.

Переглянути фотозвіт

27.06.2018 14:06

27 червня в Інгулецькому районі відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України.

22 роки тому депутати більшістю голосів затвердили Основний Закон нашої країни. Конституція є критерієм демократичності української держави, наших життєвих цінностей.

Під час урочистої части заступник голови Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило почесними грамотами та грамотами виконкому Інгулецької районної у місті ради нагородив представників підприємств, установ та організацій за активну життєву позицію, сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня Конституції України.

Добра традиція нашого району – вручення паспортів громадянина України чотирнадцятирічним юнакам та дівчатам, які стоять на порозі дорослого життя.

Привітати гостей свята прийшли творчі колективи ПКіТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» та ЦДЮТ «Мрія», переможниця фестивалю «Інгулецькі зіроньки» А.Кириченко.

На житловому масиві «Інгулець» відбулись урочисті покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченко по проспекту Перемоги.

Переглянути фотозвіт