Суспільство

02.11.2018 14:11

1 листопада у виконкомі пройшов урочистий прийом голови Інгулецької районної у місті ради Є.Рижкова працівників соціальної сфери з нагоди професійного свята, в якому взяла участь директор департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради І.Благун. Щирі вітання та вдячність за зігріті серця, співчуттям і любов’ю до ближнього висловлювали на адресу винуватців свята.
В нашому районі працюють: два територіальні центри, управління праці та соціального обслуговування населення, підрозділ пенсійного фонду, представники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Діють громадські організації, представники, яких опікуються соціальними питаннями, через волонтерською діяльністю. Працівники цих установ обрали справою свого життя – допомогу людям, виявляючи милосердя, створюючи добро, надаючи підтимку не тільки зі службового обов'язку, а й за покликанням душі.
Свято доповнили гарні виступи талановитих учнів музичної школи № 6 та солісти ПКіТ ПАТ «ПІВДГЗК».

Переглянути фотозвіт

31.10.2018 14:10
31.10.18р. в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт, в якому брав участь відомий у Кривому Розі вокальний ансамбль - «Залізничник» Криворізької дирекції залізничних перевезень. Колектив – лауреат багатьох премій і  нагород   різних конкурсів та фестивалів.        
Наші відвідувачі були дуже задоволені виступом артистів. У програмі було багато українських народних пісень жартівливого плану, а також виконавиці читали цікаві гуморески. Слухачі отримали море задоволення від різноманіття концертної програми. Публіка аплодувала стоячи.
Любі друзі, приходьте на наші концерти та отримайте масу позитиву та гарного настрою!
 
30.10.2018 13:10

Сьогодні на базі «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі» урочиста подія. 30.10.2018 відбулося відкриття проекту «Сучасна перукарня та швацька майстерня для людей поважного віку» у рамках проекту «Громадський бюджет». Директор центру Шевченко О.В детально розповіла присутнім як зародилась ідея та скільки часу було витрачено на її реалізацію. Зі словами вітання звернувся голова інгулецької районної у місті ради Є.В. Рижков та директор департаменту соціальної політики І.М. Благун. Привітала з відкриттям соціально-значущого проекту, побажала міцного здоров’я, гарного настрою  голова ради інгулецької районної організації ветеранів Л.І. Пікінер.Свято супроводжувалось  творчими номерами народного ансамблю «Червона калина»

Переглянути фотозвіт

26.10.2018 16:10
25 жовтня 2018р. «Університет третього віку», заняття якого відбуваються в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР, відвідав екскурсію по Кривому Рогу під лозунгом «Моє рідне Криворіжжя»  за підтримки народного депутата К. Ю. Павлова. Екскурсія дуже сподобалась нашим студентам, вони відвідали музей та кар'єр ПГЗК , дізналися багато цікавого з життя та розвитку нашого району, а також поділились спогадами зі свого життя.                 
         Також наші студенти відвідали краєзнавчий музей, вони із задоволенням слухали екскурсовода, яка надала нові факти про розвиток нашого міста, про його побут, а також про культурні та фольклорно-етнічні цінності Криворіжжя. На другому поверсі музею студенти відвідали виставку Бойової Слави героям АТО, а також героям Великої Вітчизняної Війни. Було важко згадувати події тих часів та найтяжче згадувати героїв війни теперішнього часу. І наприкінці екскурсії по музею слухачі відвідали виставку картин. Вони із задоволенням фотографувалися, цікавилися біографією авторів та уважно розглядали техніки малювання.  Ця виставка дала як духовне, так і емоційно-фізичне натхнення і не залишила байдужою жодну людину, бо творчість спонукає до життя та надає крила. Студенти дуже вдячні К. Ю. Павлову за організацію таких екскурсій, за те, що він не полишає людей поважного віку і дає можливість розвиватись у різних сферах.
 
26.10.2018 13:10

Попри негоду, яка панувала цього дня починаючи з самого ранку, біля Вічного вогню на Меморіалі Слави та біля пам’ятника загиблим воїнам зібралося чимало інгульчан. Окрім ветеранів, керівництва району та працівників підприємств було багато школярів та молоді. Всі вони прийшли вшанувати пам'ять визволителів, які поклали свої життя заради Перемоги над ворогом та задля майбутнього своїх нащадків.

Пам’ять людей, які загинули в роки Вітчизняної війни, вшанували хвилиною мовчання.

Битва за Україну, яка тривала 680 діб стала найважливішим етапом на шляху до Перемоги. Ми завжди будемо пишатися подвигами наших воїнів. Ми вдячні тим, хто відстояв свободу рідної землі та врятував Україну від поневолення. Наші ветерани завжди будуть прикладом для молоді, передаючи наступним поколінням естафету своїх героїчних справ.

Завершились урочистості покладанням квітів під супровід композиції «Журавлі»

Переглянути фотозвіт

24.10.2018 14:10

24.10.18р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1в Інгулецькому районі» Криворізької міської ради  відбувся концерт для людей поважного віку, а також для всіх натхненних творчими ідеями.В концерті приймав участь вокальний ансамбль «Вербиченька» під керівництвом  Галини Кірчанової. В творах, які вони виконували, розкрилася вся душа українського народу. Слухачі в деяких піснях не стримували сліз, а також щиро раділи, коли ансамбль виконував жартівливі пісні. Також в концерті було багато гуморесок та анекдотів від виконавців колективу. Жінки ансамблю тепло спілкувалися з публікою, розповідали цікаві факти з життя та шуткували.Колектив показав високу майстерність, захоплення вокальним співом та розкрив весь свій творчий потенціал. Нашим  запрошеним дуже сподобався виступ вокального ансамбля, слухачі були у захваті від пісень Загальне враження від концерту у людей було дуже приємним. Тепер усі з нетерпінням чекають наступного концерту колективу «Вербиченька».

Запрошуємо всіх на наші концерти, будемо Вам дуже раді!

Переглянути фотозвіт

11.10.2018 14:10

У виконкомі районної у місті ради під головуванням заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 15 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу 15 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 1 заявнику.

01.10.2018 14:10

28 вересня 2018 року на території Інгулецького району в Палаці Культури і творчості ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧОЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» був проведений VІ міський родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце», який був започаткований службою у справах дітей виконкому Криворізької міської ради з метою популяризації та пропаганди творчості вихованців прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, піклувальників, підвищення престижу сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та з нагоди Дня усиновлення (30 вересня).

Під час заходу, переможців відбіркових турів серед сімей усиновлювачів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, піклувальників в номінаціях: «Берегиня», «Супер тато», «Моя родина – творча родина», новостворених прийомних сімей, талановитих дітей вітали секретар міської ради С.Маляренко, голова Інгулецької  районної у місті ради Є.Рижков, начальник служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради Л.Хоружева, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Киево-Печерських протоієрей Роман. Усі родини нагороджені відзнаками різних рівнів та пам’ятними подарунками.

28.09.2018 започатковано нову традицію - створення алеї «ВІРА, НАДІЯ та ЛЮБОВ» у кожному районі міста. І першим став Інгулецький район. В парку ім. І.Савицького було висаджено саджанці калини, оскільки саме калина — це символ красивої української дівчини, символ дитини, символ України.

28.09.2018 16:09

Шановні мешканці Інгулецького району!

30 вересня Україна відзначає День усиновлення –

свято добра та дитячої надії.

Зі святом Вас! Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї шляхетної справи, усиновлювачам, прийомним батькам, усім, хто своєю мудрою життєвою позицією, щоденною працею, утверджує гасло – «Чужих дітей не буває», хто зігріває маленькі серця теплом та ніжністю люблячої родини.

Тож нехай ці зерна любові та піклування, що ми засіваємо сьогодні у дитячі душі назавтра проростуть щедрим врожаєм добра.

Будьте здорові, нехай щастя не минає наші домівки, сповнені добром і теплотою до дітей, що відчувають себе там рідними.

 

З повагою, голова Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради Є.Рижков

 

27.09.2018 14:09

27 вересня 2018 року в будівлі виконкому Інгулецької районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради А.Кращенко відбулось засідання районної спостережної комісії, яка створена з метою організації громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання

На засіданні було розглянуте наступне питання: «Звіт про роботу спостережної комісії за перше півріччя 2018 року».

Участь в засіданні прийняли члени комісії, а також запрошений начальник Інгулецького районного відділу ДУ «Центр пробації» філії ДУ «Центр пробації» у Дніпропетровській області О.Василенко.