Суспільство

07.05.2019 09:05
У виконкомі Інгулецької районної у місті ради, 07.05.2019, відбулася інформаційна зустріч із суб'єктами господарювання малого  бізнесу, з метою інформаційного обміну, діалогу у сфері ведення бізнесу, обговорення питань, які впливають на стимулювання підприємницького середовища у дотриманні нормативних документів у сфері захисту прав споживачів та безпечності і якості харчових продуктів. У даному заході взяли участь:  суб'єкти господарювання, представники органів місцевого самоврядування: відділу  з питань захисту прав споживачів апарату Криворізької міської ради і виконкому; відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради та органів контролю (нагляду): управління Держпродспоживслужби в м. Кривому Розі Головного Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області;  Криворізької міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області та Криворізького південного управління Головного управління
Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області. Розглядалися основні засади:
  • - щодо прав споживачів;
  • - щодо безпечності та якості харчових продуктів, про дотримання вимог у наданні споживачу інформації про товар та про організацію роботи підприємств торгівлі та закладів громадського харчування по системі НАССР;
  • - щодо дотримання законодавства у сфері санітарно-ветеринарних правил на ринках;
  • - про застосування податкового законодавства у 2019 році для суб'єктів господарювання

Метою  даного зібрання є підвищення правової обізнаності представників малого бізнесу у зв'язку з набуттям чинності  нормативних документів, які є дуже важливими під час ведення підприємницької діяльності.

Під час проведення заходу представники бізнесу отримали пам'ятки та буклети з інформацією про основні аспекти означених питань.

 

02.05.2019 10:05

Святкування Дня комбінату! Відкриття "Зоряного неба", караоке на майдані, новий спортивний майданчик для активної молоді Інгульця, велика святкова програма з зірками української естради, майстер- класи, робота цікавих локацій та аніматорів. Все це та багато іншого чекало на мешканців району.

Інгулецькому комбінату бажаємо нових масштабних проектів, стабільності та процвітання.
Всім інгульчанам добра, гарного настрою, миру й злагоди!

Переглянути фотозвіт

01.05.2019 09:05

Давайте разом змінювати світ на краще, будемо чемними та поважати роботу один одного!

Фотозвіт

 

26.04.2019 10:04

Роботу розпочато. Фонтани нашого району готові дарувати позитивний настрій інгульчанам. 

Переглянути фотозвіт

26.04.2019 09:04
  24 квітня відбувся концерт за участю викладачів та учнів ЦДЮТ «Мрія». Учні показали велику театральну майстерність у сценках та віршах, які розповідали і показували, а також майстерність сольного співу. Публіка прийняла дуже тепло виступ дітей.
   25 квітня відбулися колективні читання в літературному гуртку під назвою «Поезія душі». Відвідувачі із задоволенням слухали оповідання М.Ю. Лермонтова «Герой нашого часу» за чашкою чаю.
 
25.04.2019 09:04

    В КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР з 22 квітня працює книжкова виставка під назвою «Перемога, свята Перемога», в якій представлені книги про Велику Вітчизняну Війну. На виставці є книги з життя: льотчиків, танкістів, моряків, а також література про кохання у воєнні роки та інші. Відвідувачі мають змогу ознайомитися з виданнями сучасних авторів, а хто бажає почитати книги радянських письменників – Героїв Великої Вітчизняної Війни. В цілому виставка вийшла цікавою і люди із задоволенням гортають сторінки книжок, адже ніхто не забутий, ніщо не забуто.

 

23.04.2019 09:04

  23.04.2019 року у відділенні денного перебування КУ «ТЦСО № 2 в Інгулецькому районі» КМР, згідно затвердженого календарного плану, проводиться час рукоділля. Цього разу напередодні Великодня відвідувачі прикрашали пасхальні яйця.    

Великдень - цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. Але чи все ми знаєте про традиції та звичаї святкування Великодня?

Традиція розмальовувати писанки є практично у всіх народів. Яйце завжди символізувало нове життя. Але, неодмінно стається так, що старе повинне дати місце новому. Слов’яни катали писанки по землі для родючості та зберігали впродовж року, щоби захистити домівку від різних негараздів. Існує багато легенд про появу звичаю фарбувати яйця. Одні пов’язують його з імператором Марком Аврелієм. Курка, що належала його матері, знесла яйце, всіяне червоними крапками, що означало народження майбутнього правителя. Римляни надсилали один одному фарбовані яйця як привітання.

Інші вважають, що після смерті Христа іудеї зібрались на бенкет, на якому серед інших страв була засмажена курка та зварені яйця. Один з присутніх заявив у ході розмови, що Ісус воскресне через три дні, на що господар відповів: "Якщо курка на столі оживе, а яйця почервоніють". На його подив так і сталось.

До речі, найбільша писанка знаходиться в канадському містечку Вегревілль: 8 м завдовжки, 5 м завширшки, а важить це чудо близько 2 тонн. Не дивуйтесь, вона така важка, тому що збудована з уламків літаків (хоч як не дивно це звучить). Подібно до флюгера, вона повертається за вітром, а видно її в радіусі кількох кілометрів. Створили це диво на згадку про перших українців, котрі приїхали на територію Канади багато років тому. 

18.04.2019 09:04

    Сьогодні, 18.04.2019 року, для студентів Університету третього віку Інгулецького району, відбулася довгоочікувана екскурсія  по цікавим та видатним місцям нашого міста. Було відвідано музей під відкритим небом видобувної гірничої техніки Арселор Міттал Кривий ріг, 3-Д Галерея квіткового годиннику з демонстрацією панорамного відео, сквер з оглядовим майданчиком і статуями муз, а також музей ВАТ «ПГЗК». Впродовж всієї подорожі екскурсовод дуже професійно  розповідала про найцікавіші факти з історії Кривого Рогу. З висоти оглядового майданчику кар'єру ПівдГЗК ознайомила пенсіонерів з технологічним процесом по видобуванню залізної руди та показала присутнім панорамні види з оновленої ротонди.

     Екскурсія пройшла в позитивному настрої, мешканці нашого району отримали масу приємних вражень та повертались додому з почуттям гордості не тільки за наше місто, а й за всю Україну. 

17.04.2019 10:04

Незважаючи на хмарну та дощову погоду за вікном,  відвідувачі відділення денного перебування КУ «ТЦСО №1 в Інгулецькому районі» КМР знову зібрались у нашій затишній залі, щоб подивитись на свято музики і танцю. До нас знову завітав  відомий вокально-хореографічний ансамбль «Серденько» під керівництвом Аліни Звягінцевої. Колектив бере участь у  концертних програмах та заходах нашого міста. Ансамбль лауреат багатьох фестивалів, таких як: «Червона калина», «Козацький фестиваль», «Душі криниця» та інших.

      Колектив як завжди підготував нову концертну програму. Пролунали улюблені пісні на українській та російській мові, серед яких «Два кольори», «Блюз кохання», «Коли цвіли сади», «Троянди», «Фантазер» та багато інших. Перед глядачами виступили Лариса Домченко, Аліна Звягінцева, дует Сергія та Світлани Ільюк, Ніна Пономарьова. Наприкінці слухачі ще довго не відпускали артистів, аплодували та запрошували до територіального центру з концертними програмами знову.

Переглянути фотозвіт

17.04.2019 09:04

12.04.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням керуючого справами виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 26 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу  20 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 4 заявникам.