Суспільство

21.03.2021 17:03
«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує виконувати роботи з впорядкування територій місць загального користування та контейнерних майданчиків.
Звертаємося до мешканців нашого району: просимо викидати сміття в контейнери!
 
19.03.2021 18:03
На житловому масиві Інгулець:
- працівники ТОВ «Весташляхбуд» продовжують прибирати автодороги по проспекту Перемоги;
- «Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує впорядкування територій місць загального користування, контейнерних майданчиків та виконує підготовчі роботи для ремонту пошкоджених механічних пристроїв для обмеження проїзду на проспекті Перемоги.
На житловому масиві Південний:
- працівники КП «САНСЕРВІС» продовжують виконувати роботи благоустрою. Сьогодні виконують роботи з омолодження дерев по вул. Савицького; прибирання сміття по вул. Переяслівська, Савицького, Ярославська, парку Юнацький та сквері Чорнобильців.
 
19.03.2021 17:03
19 березня на базі КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» розпочався Чемпіонат м.Кривого Рогу з плавання серед чоловіків та жінок.
В змаганнях взяли участь 140 спортсменів.
 
19.03.2021 17:03
Сьогодні в сесійній залі виконкому відбувся урочистий прийом голови районної у місті ради з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Сергій Васильович Жеребило привітав найкращих працівників сфери, вручив нагороди та побажав присутнім добра, злагоди і успіхів!
 
18.03.2021 16:03
На житловому масиві Інгулець:
- працівниками КП «САНСЕРВІС» здійснюється вивезення гілок після омолодження дерев в парку Інгулецький.
- працівники ТОВ «Весташляхбуд» продовжують прибирати сміття з автодоріг по проспекту Перемоги.
- «Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради сьогодні займається впорядкуванням місць загального користування; та у сквері поруч вул. Гірників, 36.
На житловому масиві Південний працівниками КП "САНСЕРВІС" виконуються роботи з благоустрою:
- вивезення гілок після омолодження дерев по вул. Збагачувальна;
- підготовчі роботи для висадки дерев в парку Савицького.
 

18.03.2021 14:03
Вітаємо з перемогою та призовими місяцями у Міжнародному молодіжному фестивалі мистецтв «Чарівний день народження» (м. Київ) учнів та викладачів КЗСМО «Музична школа 7» КМР:
- Дует «Натхнення» кер. Гаврилова Т.Г, Цепурдей Я.О.
- Тюлюпа Альона керівник Мамоненко О.М.;
- Петельчук Юлія - керівник Зубкова О.Л.;
- Ансамбль скрипалів КЗСМО «Музична школа 7» КМР - керівник Яковенко В.В., концертмейстер Максименко В.В.
Бажаємо нових творчих злетів та перемог!!
 
18.03.2021 11:03
16-17 березня в місті Харків відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків! Наш край представляло троє  вихованців ДЮСШ №2 під керівництвом тренера- Мардаш Олени Анатоліївни.
Діти показали гідні результати.
Серед призерів:
- Мартяк Вероніка - 2 місце
- Бойко Микита - 3 місце
Вітаємо тренера і спортсменів! Бажаємо нових успіхів і перемог!
 
17.03.2021 18:03
Із сумом повідомляємо про непоправну втрату, що зазнала спортивна галузь. Пішла з життя тренер з легкої атлетики Ахкозова Лідія Василівна.
За період роботи з 1986 по 2019 рік в Інгулецькому районі Лідія Василівна виховала не одну плеяду спортсменів. Серед її вихованців - багаторазові переможці та призери Чемпіонатів України з легкої атлетики, кандидати та Майстри спорту України, члени національної збірної команди України.
Виконком Інгулецької районної у місті ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
 
17.03.2021 16:03
 
На житловому масиві Інгулець:
- працівники КП «САНСЕРВІС» впорядковують територію зеленої зони проспекту Перемоги.
- «Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради здійснює прибирання місць загального користування та територію поруч з ліквідованим дошкільним закладом.
- працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають сміття вздовж автодоріг на житловому масиві Інгулець. Сьогодні працюють по проспекту Перемоги.
На житловому масиві Південний:
- працівники ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» продовжуть проведення робіт з омолодження дерев. Сьогодні працюють по вул. Добролюбова, 19.
- працівники КП «САНСЕРВІС» виконують роботи з омолодження дерев по вул. Збагачувальна, та з вивезення гілок після проведення робіт по вул. Переяслівська.
- «Чистий Південний»  займається вирубкою порослі по вул.Чумацький шлях в районі садівничих товариств.
 
17.03.2021 12:03
17 березня 2021 року відбулось чергове засідання районної робочої групи із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та самоврядного контролю за використанням земель. Запрошені суб’єкти господарювання інформували присутніх на комісії про стан оформлення правовстановлюючих документів на займані земельні ділянки та надавали пояснення щодо:
- відсутності документів на право користування земельною ділянкою;
- несплати орендної плати (земельного податку) та податку на нерухоме майно, тощо.
З суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу  та рекомендовано звернутись до Криворізької міської ради для врегулювання питання оформлення правовстановлюючих документів на займану земельну ділянку.