Суспільство

16.04.2021 17:04
Розпочали роботи з благоустрою в рамках Дня довкілля колективи ПК «Інгулець» та ПК "Південний", та колектив ДЮСШ №2. На житловому масиві Інгулець працівники виконкому районної у місті ради працювали в сквері Седнєва.
До благоустрою району, в рамках Дня довкілля, приєднуються заклади загальної середньої та дошкільної освіти.
Колективи КГ №98, ЗДО №83,85 і 101 сьогодні працювали на території по вул. Таганська, 2.
 
16.04.2021 11:04

В межах наданих повноважень, 15.04.2021 року спеціалістами управління праці та соціального захисту населення і відділу розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради проведено моніторинг діяльності суб’єктів господарювання у сфері підприємницької діяльності щодо дотримання вимог діючого трудового законодавства в частині легалізації найманих працівників та виплати заробітної плати.

При проведенні моніторингу, з метою підвищення соціальної  відповідальності серед суб’єктів малого підприємництва,  членами робочої групи здійснювалась роз’яснювальна робота з питань необхідності оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше мінімального розміру, забезпечення соціальних гарантій працюючим.

Обстеження здійснювалось з дотриманням усіх карантинних вимог.

 

15.04.2021 14:04
На житловому масиві Інгулець:
- працює вакуумно-прибиральна машина бригади виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець".Виконуються роботи з прибирання тротуарів та пішохідних доріжок.
- працівники ТОВ "Весташляхбуд" продовжують прибирати підбордюрне сміття вздовж автодоріг. Сьогодні працюють по проспекту Перемоги.
- "Чистий Інгулець" - бригада виконкому районної у місті ради займається вирубкою порослі вздовж автодороги №19.
На житловому масиві Південний:
Бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Південний" продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Наступний об'єкт - територія по вул. Ярославська.
 
15.04.2021 11:04
"Чистий Південний" - бригада виконкому районної у місті ради сьогодні займається благоустроєм території поруч з буд. №1 по вул. Будівельників; збирає випадкове сміття вздовж об'їзної дороги.
На житловому масиві Південний працівники КП "САНСЕРВІС" виконують упорядкувальні роботи по вул. Ярославська та сквері по вул. Кармелюка.
 
14.04.2021 18:04
В Інгулецькому районі протягом березня успішно пройшли відбіркові тури ХІХ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани»! Творчі колективи закладів культури та позашкільних закладів району на високому рівні підготувались до фестивалю! Великі слова вдячності всім керівникам! Наші діти талановиті, завзяті – найкращі! Для всіх наших найкращих дітей солодкі подарунки! ВЖЕ В ДОРОЗІ!
 
14.04.2021 15:04
На житловому масиві Інгулець:
"Чистий Інгулець" - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні:
- прибирає місця загального користування на житловому масиві та ст. Інгульці;
- вирубує порослі вздовж автодороги №19 та вул. О.Станкова;
- виконують упорядкування територій контейнерних майданчиків.
Працівники ТОВ "Весташляхбуд" прибирають підбордюрне та випадкове сміття по вул. Сонячна та Салютна.
Працівниками КП "САНСЕРВІС" в сквері Седнєва на житловому масиві Інгулець здійснюються роботи з висадки трави.
На житловому масиві Південний:
"Чистий Південний" - бригада виконкому районної у місті ради займається благоустроєм територій поруч з понтонним мостом та буд. №9 по вул. Салтиківська.
Працівниками КП "САНСЕРВІС" виконуються роботи з поливу дерев в парку ім. І.Савицького.
 
14.04.2021 11:04
Вітаємо учня КЗСМО "Музична школа №6" КМР Поліщука Германа (викл.Литвиненко Н.Г) з зайнятим 3 місцем у ІІІ Міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі" (м.Миколаїв). Бажаємо нових творчих успіхів!!!
 
13.04.2021 20:04

Вітаємо ученицю вокального відділу КЗСМО "Музична школа № 6" КМР - Перову Мілару (викл. Тостік В.В. конц. Ничипоренко О.В.). з зайнятим І місцем у дистанційному Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі "Яскрава весна" (м.Запоріжжя). Бажаємо подальших творчих успіхів!

  

13.04.2021 20:04
Вітаємо учнів та викладачів КЗСМО "Музична школа № 6" КМР та КЗСМО "Музична школа № 7" КМР з перемогою у І Відкритому Всеукраїнському фортепіанному конкурсі "Маленькі зіроньки".
Бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!
 
13.04.2021 19:04

Працівники ТОВ "Весташляхбуд" продовжують прибирати підбордюрне сміття вздовж автодоріг на житловому масиві Інгулець. Сьогодні працюють по проспекту Перемоги. Працівники КП "САНСЕРВІС" виконують упорядкувальні роботи в сквері по проспекту Седнєва. "Чистий Інгулець" - бригада виконкому районної у місті ради сьогодні: продовжує ремонтні роботи на Братській могилі по вул. Прохідна; займається вирубкою порослі поруч з Братською могилою та на зеленій зоні неподалік вул. Гірників, 52.