Суспільство

24.09.2018 14:09

Під головуванням заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради А.Кращенко, відбулось чергове засідання комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 На «Комітеті доступності» розглядалося питання:

-про створення в районі умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю по зору до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної структури;

-про організацію в районі щодо облаштування зручностями для осіб з інвалідністю до  об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (торгівлі та побуту);

-про створення в районі умов для безперешкодного доступу осіб з інвалід6ністю до об’єктів фізичного оточення (лист заступника міського голови К.Бєлікова).

За результатами проведеної роботи керівникам структурних підрозділів виконкому були надані відповідні доручення, а саме надалі  проводити  рейди  з  метою  виконання вимог  чинного законодавства,  щодо створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних  груп населення до  об’єктів  інфраструктури  району. За результатами  рейдів відповідну інформацію необхідно доводити  до  відома  комітету доступності,  з  метою  відповідного  реагування  та  проведення заходів,  щодо створення  безбар’єрного  середовища для  осіб з інвалідністю  та інших маломобільних груп населення.

21.09.2018 14:09

20.09.2018 відкрито торговельно-розважальний комплекс «ЗІРКА», який знаходиться за адресою: м.Кривий Ріг, пр.Південний, 35.  Власником ТРК «ЗІРКА» є ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ УНІВЕРМАГ». На відкритті об'єкту слово взяв заступник міського голови Шаповалов Генадій Миколайович, який привітав всіх мешканців району та гостей міста з таким потужним та розвинутим об'єктом бізнесу, оскільки це є джерелом для нових робочих місць, насиченням якісною продукцією для споживачів. Торговельний комплекс збудовано у відповідності до міжнародних стандартів, має торговельну площу 5870 м2.

На 1 поверсі розташовано супермаркет «Варус», «Простор», SMS, Сумка ua, Францс.уа, аптека Доброго дня, магазин Топаз з продажу ювелірних виробів. На 2 поверсі облаштовано магазини з продажу непродовольчих товарів (одягу, взуття, іграшок, побутової техніки та інших товарів). 3 поверх має розважальну зону (дитяча ігрова кімната, корт, школа танців, надання побутових послуг, автошкола).

Дуже гарне місце для відпочинку та здійснення покупок!

20.09.2018 14:09

19 вересня 2018 року у с.Зелене відбувся виїзний прийом громадян віддаленої частини Інгулецького району  у Мобільному офісі муніципальних послуг. Кожен бажаючий мав змогу отримати адміністративні, публічні та соціальні послуги за місцем проживання

Під час роботи Мобільного офісу до спеціалістів звернулося  54  мешканця  з різних питань, а саме:

- перерахунок житлових субсидій  – 27 чол.

- призначення  державних допомог на дітей – 2 чол.

- часткова компенсація за водопостачання – 2 чол.

- консультація з питань нерухомого майна – 0 чол.

- реєстрація місця проживання та видача довідок про склад сім’ї – 16 чол.

- консультації сімейного лікаря щодо оформлення декларацій - 7 чол.

 Також нагадуємо, що для зручностей мешканців нашого міста, насамперед соціально вразливих громадян, з метою надання адміністративні, публічні та соціальні послуги за місцем проживання здійснюється безкоштовне виїзне обслуговування на дому із використанням спеціального обладнання – мобільних кейс-офісів. Для того, щоб замовити послуги необхідно лише зателефонувати на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» - 0 800 500 459

06.09.2018 16:09

6 вересня відбулася довгоочікувана інгульчанами подія – відкриття паспортного офісу ЦНАПа «Віза» у приміщенні адміністративного будинку виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець.Рішення  про його відкриття  було прийняте міським головою Ю.Г.Вілкулом в зв’язку  з віддаленістю житлового масиву Інгулець. Відтепер оформлення ID-паспортів та біометричних для виїзду за кордон стане більш доступним для інгульчан.

Сьогодні офіс вже прийняв своїх перших відвідувачів ,які були приємно вражені приємною та комфортною обстановкою та сучасним дизайном офісу.

На відкритті був присутній міський голова Ю.Г.Вілкул, заступник міського голови Подоплелова Н.Л.,голова Інгулецької районної у місті ради Рижков Є.В. 

Для Інгулецького району  це вже другий офіс (в інших районах міста лише по одному офісу). Перший офіс,який працює на житловому масиві ПівдГЗКа з січня п.р. вже прийняв 1211 мешканців,в т.ч. видав 945 паспортів.

На теперішній час в Дніпропетровській області 11 Паспортних офісів,які розміщені в органах місцевого самоврядування, з них 6- КРИВОРІЗЬКИХ.

24.08.2018 14:08

З нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України в Інгулецькому районі 24 серпня 2018 року пройшли ряд культурно-масових та спортивних заходів, які розпочались парадом вишиванок. та покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на житловому масиві Інгулець.

24 серпня зранку в парках Інгулецькому та  ім. Савицького І.І. пройшли виставки декоративно-ужиткового мистецтва, в яких взяли участь трудові колективи підприємств, установ та організацій району, аматори народної творчості та громадські організації; спортивно-силові змагання «Козацькі забави», турніри з настільного тенісу та шахів, турнір з пляжного футболу та волейболу.

В цей же день на житловому масиві Інгулець пройшла промо-акція Центру надання адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради – працював Мобільний офіс «Віза».

Восьмий рік поспіль пройшов відкритий кубок Інгульця з велоперегонів на призи народного депутата Украйни Дмитра ШпеноваПротягом дня в районі відбулися волонтерські акції за участі студентської та робочої молоді «Зупинимо торгівлю людьми разом!».

Під час урочистих відкриттів свят було відзначено кращих працівників підприємств, установ та організацій Інгулецького району відзнаками різного рівня та вручено паспорти молоді, яка отримує їх вперше.

Протягом дня для гостей та мешканців району працювала виїзна торгівля.

Переглянути фотозвіт

23.08.2018 14:08

До повноважень виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради належить надання публічних послуг у виконавчій та соціальній сферах, а також послуги у сфері економіки. В 2011 році посадовці структурних підрозділів виконкому вперше отримали сертифікат якості. Сьогодні наш колектив вже втретє отримує його, як свідчення високо результативної роботи. Сертифікат якості вручив Кучер Василь Іванович, головний фахівець з євроінтеграції та перспективного розвитку Державного підприємства «Криворіжстандартметрологія».

23.08.2018 10:08

23 серпня 2018 року о 09.00 год. відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України біля будівлі виконкому Інгулецької районної у місті ради. Під час урочистостей були вручені районні відзнаки головою Інгулецької районної у місті ради Є.Рижковим представникам підприємств, установ та організацій; підведено підсумки районного конкурсу на краще святкове оформлення фасадів, вітрин, торгівельних залів та прилеглих територій підприємств торгівлі та сфери послуг до Дня Державного Прапора України, в якому переможцем стало кафе «Монтана Піца».

Традиційно під час урочистої частини були вручені паспорти громадянина України молоді, яка отримувала їх вперше. Паспорти та пам’ятні подарунки вручив депутат Дніпропетровської обласної ради, генеральний директор ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» К.Федін.

Переглянути фотозвіт

13.08.2018 14:08

13.08.2018 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради пройшло урочисте нагородження працівників будівельної галузі. Голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков привітав будівельників з їх професійним святом та вручив нагороди виконкому.

 

01.08.2018 14:08

01.08.2018 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбулось навчання голів будинкових комітетів житлового масиву ПівдГЗК. На даному заході було розглянуто 6 питань та надані відповідні роз’яснення. Після обговорення виконкомом були прийняті до уваги зауваження голів будинкових комітетів та взято на контроль виконання робіт по усуненню зазначених недоліків.

22.07.2018 14:07

Тато, мама і я – міцна інгулецька сім'я
Цей чудовий недільний ранок на екваторі літа педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Інгулецького району вирішили провести разом із своїми учнями і вихованцями та їх батьками. В парку імені Савицького на житловому масиві Південний та на проспекті Перемоги на житловому масиві Інгулець 22 липня були проведені ігри «Веселі старти», майтер-класи декоративно-ужиткового мистецтва, спортивні змагання з шахів та шашок, велозмагання, конкурси малюнків на асфальті та конкурси сімейних колажів. Найменші переглядали вистави лялькових театрів, а дорослі змогли виявити свою творчість та креативність. Всі залишилися задоволені та виявили надію, що такі сімейні свята стануть традиційними!

Переглянути фотозвіт