Суспільство

08.08.2019 17:08
 
08.08.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Алентуса було проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому були розглянуті питання згідно плану роботи на 2019 рік:
- Про стан виконання заходів щодо профілактики травматизму невиробничого та побутового характеру серед учасників освітнього процесу району.
- Про роботу щодо своєчасного знесення аварійних дерев та сухостою.
- Про боротьбу з карантинними бур’янами.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

08.08.2019 09:08

Завдяки підтримці Південного комбінату (надали спецтехніку) вивозимо габаритні коріння та великі колоди, що залишились від дерев, повалених під час буревію. Вже вивезли деревину, що була біля будинку 34 по вулиці Салтиківській та біля будинку 37 по вулиці Подлєпи.
Дякуємо за допомогу!

08.08.2019 09:08
Сьогодні 07.08.2019 р. в КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР відбулася зустріч з фахівцями району різних напрямків, а саме:

з головним спеціалістом з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради – Білик Іриною Юріївною

з начальником Інгулецького відділу обслуговування громадян пенсійного фонду України – Бойченко Яною Павлівною

з майстром виробничого навчання Криворізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД (1 категорії)  - Теребеніним Олександром Михаловичем. 

Фахівці надали корисну та цікаву інформацію зі своїх питань, а також відповіли на всі питання відвідувачів, які виникали в ході розмови.

07.08.2019 09:08

Хочеться, щоб на дитячому майданчику лунав дитячий сміх, а дорослі своїм власним прикладом привчали дітей змалечку поважати працю людей та берегти майно громади!

07.08.2019 09:08
    У відділенні денного перебування КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР продовжується підготовка вокального ансамблю «Барвінок»  до святкового концерту, присвяченому Дню Незалежності України, який проводитися на базі установи 21 Серпня 2019 року. Програма концерту буде цікавою та різноманітною.
06.08.2019 09:08

Після вивозу негабаритного сміття працівниками ТОВ «Екоспецтранс» на житловому масиві Інгулець, прибираємо контейнерні майданчики: вже прибрані – вулиця Гірників, 4А та проспект Перемоги, 38. Роботу буде продовжено.
Але не забувайте, що недарма кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Велике прохання до мешканців району не забувати цю народну мудрість. 
Викидайте сміття у баки!

02.08.2019 09:08
  В КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР у відділенні денного перебування продовжує свою роботу літературний гурток «Поезія душі», який проходить у понеділок та у четвер об 11-00. Також проводиться гурток з настільних ігор «Дозвілля» у четвер о 12-00. Люди із задоволенням приходять до відділення, щоб відпочити та урізноманітнити свій час.
01.08.2019 10:08

Згідно графіку роботи на серпень 2019 року в Інгулецькому районі працюватиме виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза:

24 серпня 2019 року на ж/м Інгулець, пр. Перемоги,  (площа біля КЗ «Палац  культури «Інгулець»  КМР) з 09.00 год. до 12.00 год.

Прийом ведуть:         

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - реєстрація фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, нерухомого майна , оформлення «пакетних» послуг та інші питання;

-  спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради – консультації щодо порядку монетизації пільг та субсидій , прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання і водовідведення (500 грн.), консультації з соціальних питань.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, для багатодітних сімей – посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей.

01.08.2019 09:08
 Щоденно одинокі малозабезпеченні громадяни, які перебувають на обслуговуванні у відділені адресної допомоги Територіального центру №1 Інгулецького району, мають можливість безкоштовно отримувати гаряче харчування