Суспільство

28.09.2020 16:09
На житловому масиві Інгулець продовжується робота:
- робітники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають випадкове сміття уздовж автошляхів житлового масиву;
- бригада ТОВ «Екоспецтранс» вивозили негабаритне сміття, за адресами: проспект Седнєва 17; вулиця Гірників 4а,18,26,34,48; проспект Перемоги 41.
 
28.09.2020 15:09
Сьогодні бригада «Чистий Інгулець»: прибирала проспект Перемоги, парк Інгулецький, алею 200-річчя Кривого Рогу, вулицю Недєліна; виконувала роботи з догляду по Мальовничій алеї, в сквері 7-ї річниці Незалежності України; відновлювала поламані елементи конструкцій на дитячих майданчиках; вакуумно-прибиральна машина працювала по проспекту Перемоги.
 
26.09.2020 19:09
Сьогодні на житловому масиві Інгулець пройшла Відкрита Першість району з кікбоксингу.
На території амфітеатру Палацу культури «Інгулець» встановили справжній ринг, на якому за першість змагалися спортсмени різних вікових категорій – представники спеціалізованих шкіл та бійцівських клубів району (ДЮСШ № 2, «Тайпан», «СпортМастер», «КирКов», СК «Барс» та ін.)
Змагання проходили з самого ранку і до вечора. І, варто зазначити, на рингу було по-справжньому спекотно. Всі кікбоксери – а їх налічувалось 111 учасників, серед яких були і дівчата, – показали справжній клас, вразивши глядачів та суддів своєю технікою, силою, спритністю та витривалістю.
По результатам спарингів, за зайняті I-III місця спортсмени були відзначені почесними грамотами та медалями. Переможці, на додаток, отримали кубки.
Високі спортивні результати показали наші інгулецькі спортсмени, серед яких 14 бронзових призерів, 17 срібних та 18 золотих! І все завдяки командній роботі тренера, спортсменів, їх батьків та підтримці небайдужих людей, які опікуються дитячим спортом. Так, сьогодні наші діти мають змогу тренуватись на сучасному рингу, а секція кікбоксингу увійшла до системи ДЮСШ та стала відділенням Дитячо-юнацької спортивної школи N2. Ми вдячні Павлу Станкову, Павлу Яремку та голові нашого району Сергію Жеребило за підтримку дитячого спорту та, зокрема, за допомогу в організації даного турніру.
 
25.09.2020 18:09
25 вересня в парку житлового масиву Інгулець відбувся (25-й з моменту існування) фінал військово-спортивної патріотичної гри «Інгульчани».
Гра розпочалася урочистим відкриттям, в рамках якого з привітальним словом виступив голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, наголосивши на необхідності збереження наших Інгулецьких традицій!
Потім пройшов огляд стройової підготовки та проходження загонів з піснею, після чого команди розбіглися по локаціях. У подальших змаганнях учні показували свої швидкість, вправність та влучність у: військово-спортивній естафеті, стрільбі з пневматичної гвинтівки, орієнтуванні на полі бою, на «мінному полі», у перетягуванні лини, командному сплаві на байдарці, наданні медичної допомоги. Також команди мали швидко поставити намет та пройти етап «пожежна безпека».
День був досить складним, але надзвичайно цікавим. Всі загони показали високі результати, але ж не обійшлося без лідерів змагань. Цього року перше місце у старшій віковій категорії посіла команда учнів Криворізької загальноосвітньої школи № 59! У молодшій категорії перемогла Криворізька гімназія №99!
Гра закінчилася концертом художньої самодіяльності учасників гри та нагородженням переможців.
 
24.09.2020 16:09
Сьогодні на Південному житловому масиві пройшов Чистий четвер, до якого долучилися підприємства та установи району.
Працівники виконкому та районного відділу освіти прибирали по вулиці Салтиківській, сходинки до понтонного мосту, оглядовий майданчик, що біля ЦДЮТ «Мрія». Техніка працювала на вулиці Алма-атинській – вивозили сміття.
Дякуємо всім, хто долучився!
 
24.09.2020 14:09
Комунальники на житловому масиві Інгулець сьогодні виконували такі види робіт:
- працівники КП «Сансервис» доглядали за рослинами на зелених зонах по пр. Перемоги та в сквері 7-ї річниці Незалежності України.
- працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирали автодороги в новій частині пр. Перемоги.
 
24.09.2020 12:09
Сьогодні бригада виконкому Інгулецької районної у місті ради «Чистий Інгулець»: прибирала проспект Перемоги, вулицю Недєліна, парк Інгулецький; привели в порядок танцювальний майданчик у парку Інгулецькому.
Маємо надію, що інгульчани збережуть його чистим і охайним на довго!
 
23.09.2020 17:09
Працівники КП «Сансервіс» сьогодні виконували роботи з догляду за зеленими насадження в парку ім. Савицького І.І.


23.09.2020 16:09
Бригада виконкому районної у місті ради «Чистий Південний» сьогодні продовжила роботу по вулиці Збагачувальній.
 
 
 
23.09.2020 16:09
В Інгульці працівники комунальних підприємств сьогодні займаються:
- прибиранням автодороги по проспекту Перемоги (ТОВ «Весташляхбуд»);
- виконують уходові роботи за зеленими насадженнями по вулиці Гірників та по проспекту Перемоги (КП «Сансервіс»).