Суспільство

12.03.2021 13:03
В Інгулецькому районі продовжуються відбіркові тури ХІХ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» з дотриманням карантинних вимог.
10 березня 2021 року на базі КЗ «Палац культури «Інгулець» членам журі представлено виставки образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва житлового масиву Інгулець. Міська мистецька рада, до складу якої входять провідні спеціалісти різних жанрів мистецтва, була вражена оригінальністю та якістю робіт вихованців і викладачів КЗСМО «Музична школа №7», ЦДЮТ «Ріднокрай», КЗШ №59, КГ №101.
Конкурсна програма колективів КЗ Палац культури "Інгулець" стала ефектною родзинкою фестивалю! Яскраві нові номери та костюми представили: народний колектив бального танцю «Ритм», зразковий театр пісні «Містер Норд», народний вокальний колектив «Лунный свет», народний вокальний колектив «Горлиця», зразковий фольклорний колектив «Жайворонок», студія сучасної хореографії «FORS».
 
11.03.2021 16:03
Тривають роботи з благоустрою на житловому масиві Південний по вул. Збагачувальна:
- працівники ТОВ "Весташляхбуд" прибирають підбордюрне сміття вздовж автодоріг;
- ТОВ "Сітісервіс-КР" впорядкувують тротуари.
Працівниками КП "Сансервіс" виконуються роботи з подрібнення гілок після омолодження дерев в парку Юнацький та по вул. Збагачувальна.
"Чистий Інгулець" - бригада виконкому районної у місті ради впорядковує території контейнерних майданчиків на житловому масиві Інгулець.
 
11.03.2021 15:03
На житловому масиві Південний:
-працівниками ДП "Криворізька теплоцентраль" проводяться роботи з благоустрою розкопок.
-"Чистий Південний" - бригада виконкому районної у місті ради сьогодні займається вивозом гілок після омолодження дерев по вул. Добролюбова; прибиранням тротуарів по вул. П.Мирного.
- працівники ТОВ "Весташляхбуд" продовжують роботи з прибирання підбордюрного сміття вздовж автодоріг житлового масиву Південний. Сьогодні працюють по об'їзній дорозі та вул. Збагачувальна.
На житловому масиві Інгулець:
- працівники КП "Сансервіс" прибирають сміття та листя на зеленій зоні проспекту Перемоги.
- ТОВ "Весташляхбуд" прибирають проїжджу частину по проспекту Перемоги.
Бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні виконуються роботи з впорядкування територій місць загального користування на житловому масиві та в с. Зелене; вирубки порослі по вул. Сім'ї Демиди.
 
11.03.2021 15:03
5-9 березня в Харківському басейні «АКВАРЕНА» відбувся ліцензійний Чемпіонат України з плавання. Даний турнір був відбірковим на участь в Олімпійських Іграх XXXII в Токіо, на Чемпіонат Європи серед юніорів та дорослих, міжнародні змагання «Multination».
Високі результати на змаганнях показали наші інгулецькі спортсмени.
Так, спортсменка ФОК АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Пікінер Ірина - Майстер спорту України з плавання, Заслужений Майстер спорту України з підводного спорту виборола 3 золота та 1 бронзу, у дисципліні 100 м кроль виконала норматив В на Олімпіаду в Токіо. Тренер спортсменки – Заслужений тренер України з плавання, Заслужений тренер України з підводного спорту – Трофименко Сергій Федорович.
Спортсмен ФОК АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Кизименко Давід - Майстер спорту України з плавання - виконав норматив у штатну команду збірної України, відібрався на Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів. Тренер – Максімова Оксана Анатоліївна.
2 золоті та 2 срібні медалі виборола вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №2 , Майстер спорту України з плавання Шарафутдінова Ніка. Також юна спортсменка відібралась на Міжнародні старти «Multination».
Вихованець ДЮСШ №2 Чоботар Артем - Майстер спорту України з плавання - виборов срібло, а також виконав норматив у штатну команду збірної України, відібрався на Чемпіонат Європи серед юніорів та Міжнародні старти«Multination».
Вихованець ДЮСШ №2 Владислав Варданян виконав норматив Майстра спорту України. Тренер спортсменів - Біла Ліля Леонтіївна.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів із заслуженими нагородами!!! Бажаємо вдалої підготовки до наступних стартів!
 
10.03.2021 15:03
На житловому масиві Південний:
-працівниками КП «Сансервіс» продовжуються роботи з омолодження дерев по вул. Кармелюка; вивезення гілок після омолодження дерев по вул. Збагачувальна.
На житловому масиві Інгулець:
- працівниками ТОВ «Весташляхбуд» здійснюються заходи з благоустрою: на проспекті Перемоги прибирають підбордюрне сміття та вздовж автодоріг; виконують розчищення зливової каналізації акваджетом.
- працівники ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» виконують заміну ламп та світильників вуличного освітлення.
- «Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує впорядкування територій місць загального користування та контейнерних майданчиків.
 
10.03.2021 11:03
Вітаємо учениць фортепіанного відділу КЗСМО "Музична школа №6" (викладач Момот Олена Євгенівна ) з перемогою в конкурсі INTERNATIONAL COMPETITION FESTIVAL GOLDEN FLEECE Грузія. Талоновиті учениці зайняли найвищі місця Ведмеденко Аліна 1 місце, Котомова Анастасія ГРАН-ПРІ!!!! Бажаємо нашим Інгулецьким зіронькам нових перемог!
 
  
10.03.2021 11:03
В рамках районного відбіркового туру ХІХ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» 9 березня 2021 року на базі ЦДЮТ «Мрія» міська мистецька рада, до складу якої входять провідні спеціалісти різних жанрів мистецтва, розпочала відбірковий тур виставки образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва житлового масиву ПГЗК. У виставці взяли участь учні, викладачі та вихованці КЗСМО «Музична школа №6», ЦДЮТ «Мрія» та Криворізької гімназії №92. Також з дотриманням усіх карантинних вимог на базі КЗСМО «Музична школа №6» пройшов відбірковий тур конкурсу. Конкурсну програму музичної школи представили: вокальний ансамбль «Сольмінка», вокальний ансамбль хлопчиків, вокальний ансамбль «Гармонія», ансамбль баяністів та тріо гітаристів.
 
10.03.2021 10:03
Вітаємо учнів фортепіанного, вокального, струнного та народного відділів КЗСМО «Музична школа № 7», які стали переможцями IX Міжнародного фестивалю – конкурсу творчості та мистецтва «Музика кохання» (м. Дніпро). Слова вдячності викладачам закладу за підготовку учнів до конкурсу.
 
09.03.2021 18:03
На житловому масиві Південний працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають підбордюрне сміття вздовж автодоріг по вул. Збагачувальна та Чумацький шлях. «Чистий Південний»- бригада виконкому районної у місті ради займається впорядкуванням території поруч зі сміттєзбірником по вул. Подлєпи, 40.
 
09.03.2021 12:03
З нагоди 207-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря, на житловому масиві Інгулець 9 березня відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, в якому взяли участь керівництво району, представники трудових колективів, установ і організацій.З нагоди 207-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря, на житловому масиві Інгулець 09 березня відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, в якому взяли участь керівництво району, представники трудових колективів, установ і організацій.