Суспільство

15.11.2019 09:11
 

15.11.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням керуючого справами виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 4 заяви від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили:

-  виділити матеріальну допомогу 4 заявникам.

06.11.2019 17:11

05.11.2019 році у КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР  о 12.00 відбулась зустріч з вокалістами Олександром Чайкой та Олексадрою Ганночкой  і  поэтессою Іриною Ліскевич. Святкова програма розпочалася такими відомими піснями «Грона горобині», «Два кольори» та інші. Краплинкою поезії була Ірина Ліскевич. Олександр Чайка відомий вокаліст Криворіжжя. Концертну програму зустріли теплими і гучними оплесками. Відвідувачі центру співали пісні разом з вокалістами.

01.11.2019 17:11

Центральні вулиці нашого району переповнені рекламними оголошеннями на різноманітну тематику. Їх хаотично розклеюють на опорах зовнішнього освітлення, водостічних трубах, щитових, деревах, заборах, будинках та інше. При цьому рекламодавці не збираються їх знімати, поверх старих оголошень розміщують нові, що нітрохи не прикрашає наш район.
Давайте разом боротися з цим явно негативним явищем.
Сьогодні додатково встановлені дошки оголошень на зупинках. Окремі слова подяки інспекції з благоустрою!
Просимо розмішувати об’яви у відведених для цього місцях, не порушуючи правила благоустрою!
Наступним кроком буде складення адміністративних протоколів на порушників, їх розгляд адміністративною комісією, що загрожує штрафами.

 

 

31.10.2019 17:10

30.10.2019 р. в КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся черговий концерт, в якому брали участь відомі музиканти: Валерій Сухоруков та  Сергій Ващенко. Наші відвідувачі були дуже задоволені виступом артистів. У програмі виконувалися не тільки пісні, а й гуморески та анекдоти. Слухачі отримали море задоволення від різноманіття концертної програми. Публіка аплодувала стоячи.

          Любі друзі, приходьте на наші концерти та отримайте масу позитиву та гарного настрою!

31.10.2019 09:10

Це надзвичайні люди, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла.
В нашому районі працюють: два територіальні центри, управління праці та соціального обслуговування населення, підрозділ пенсійного фонду, представники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Діють громадські організації, представники яких опікуються соціальними питаннями через волонтерською діяльністю.
В теплій дружній атмосфері голова районної у місті ради Сергій Жеребило привітав зі святом, розповів про перспективи та нові плани, щодо поліпшення роботи з надання соціальних послуг нашим громадянам та покращення умов праці для наших працівників.
«Інгулецький район завжди на передових позиціях…» - приємно було чути таку оцінку праці від директора департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради Інеси Благун.
Ми щиро бажаємо вам поваги від людей. Висловлюємо безмежну вдячність за зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього. Хай заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки!

30.10.2019 17:10

Проведена велика підготовча робота, перш ніж будівля, яка, скажемо прямо, не красила в’їзд в наш рідний Інгулець та була небезпечним об’єктом – вона списана, про що отримані відповідні документи. Експерти визнали економічно недоцільним відновлювати її.
По завершенню робіт, за сприятливих погодних умов, планується провести роботи з благоустрою території.

21.10.2019 09:10
14 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю козацької пісні в парку Героїв у Металургійному районі пройшла двадцять четверта виставка – ярмарка "Криворізькі контракти". на якій Інгулецький район представлено учасниками муніципального проекту «Марка якості «Криворіжжя» підприємствами харчової промисловості: товариство з обмеженою відповідальністю «Криворізький хлібозавод № 1» (директор Буловінов А.С.) та фізична особа-підприємець Гоманков Ю.В. Підприємства харчової промисловості продемонстрували мешканцям міста розмаїття випускаємої продукції, яке на святі задовольнило найвибагливішого споживача. На виставці було представлено широкий асортимент хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, ковбасної та м'ясної продукції. Крім того, підприємці прийняли участь в благодійній акції «Криворізькі контракти – багатодітним сім’ям». Вони надали продовольчі набори багатодітнім сім’ям в яких виховуються п'ять і більше дітей. 

15.10.2019 найкращих товаровиробників на святковій зустрічі з працівниками та ветеранами харчової галузі привітав мер Юрій Вілкул із професійним святом Днем працівників харчової промисловості.

Відмічено, що підприємства в галузі харчової промисловості, які працюють в Інгулецькому районі гідно тримають торгові марки, забезпечуючи їх популярність не тільки в місті Кривому Розі, а й далеко за його межами.

Так, впродовж цього року підприємством ТОВ «Хлібозавод № 1» вироблено понад 34 тонни продукції, ФОП Гоманковим Ю.В. вироблено понад 1 тони ковбасних виробів. За професійну майстерність, почуття високої відповідальності за доручену справу й таку нелегку та необхідну людям діяльність мером було вручено нашим товаровиробникам почесні відзнаки перед містом та сказані побажання у подальшій праці на благо славного Криворіжжя.
16.10.2019 17:10

16.10.2019. в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт, в якому брав учать відомий криворізький вокальний ансамбль «Червона калина»- ПК «Мистецький» під керівництвом Ігоря Івановича Шипачова. Колектив співав як народні, так і авторські пісні. Ведуча концерту Лариса Зімакіна читала цікаві гуморески, анекдоти та вірши. Слухачі тепло сприйняли виступ колективу, весь концерт пройшов на позитивних нотах і в руслі гарного настрою.

Відвідувачі лишилися задоволеними. 

15.10.2019 17:10

11.10.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням керуючого справами виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 16 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили:

-  виділити матеріальну допомогу 16 заявникам.

14.10.2019 17:10
Свято сміливості, мужності та героїзму, яке об’єднало не одне покоління захисників України. Зі словами вітання звернувся голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та нагородив відзнаками виконкому учасників антитерористичних операції на Сході України. Також, слова вдячності та шани висловили заступник військового комісару Олександр Стельмах та учасники бойових дій.
На концерті були присутні сім’ї загиблих, їх зал шанував гучними оплесками та квітами. Під час хвилини мовчання згадали кожного загиблого поіменно. Свою посмішку та щастя дарували творчі колективи палацу культури.
Цей день став не просто Державним святом, а днем пам’яті та вшанування героїв.