Суспільство

02.11.2017 14:11

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу тим, хто її потребує. 02 листопада 2017 року у виконкомі відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників соціальної сфери. На святі були присутні начальник департаменту соціальної політики І.Благун, голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, керівники та працівники соціальних служб та установ району. Всіх присутніх привітали з професійним святом, побажали міцного здоров’я, щастя і невичерпної життєвої енергії. Кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені відзнаками різних рівнів. Музичні виступи гостям подарували солісти та колективи палацу культури і творчості ПАТ «ПІВДГЗК» і музичної школи №6.

Переглянути фотозвіт

02.11.2017 14:11

З метою підвищення рівня правової обізнаності серед молоді, відділом розвитку підприємництва виконкому організовано, 01.11.2017, інформаційну зустріч із студентами Інгулецького коледжу ДЗН «КНУ» (вул.Каткова,8) з актуальних питань у сфері захисту прав споживачів та профілактики придбання, споживання алкогольної або тютюнової продукції особами, які не досягли 18 років. На цю зустріч були запрошені представники відділу з питань захисту прав споживачів апарату Криворізької міської ради і виконкому. У вступному слові начальником відділу з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому зазначено, що Закон України «Про захист прав споживачів» регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг. Наголошено, що органи місцевого самоврядування на рівні міста та району постійно забезпечують заходи із здобуття споживачами потрібних знань з питань реалізації їх прав. Також, студентам наводилися практичні приклади у сфері прав споживачів під час придбання складно-побутової техніки у магазинах та замовлень через інтернет-сайти. Наприкінці даного заходу районним спеціалістом з питань захисту прав споживачів слухачам  доведено інформацію про відповідальність продавців за порушення правил продажу алкоголю, пива та тютюну дітям. Порушена проблема споживання дітьми цієї продукції та обговорено про наслідки для здоров'я молодого організму від її вживання.

 

27.10.2017 14:10

27 жовтня 2017 року на житлових масивах Інгулець та ПІВДГЗК відбулись мітинги та покладання квітів з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. В заходах взяли участь ветерани, представники районної влади, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району.

Переглянути фотозвіт

25.10.2017 10:10

Повага до людей похилого віку - один із принципів людяності та моралі. Саме тому вже четвертий рік для інвалідів, ветеранів війни та непрацюючих пенсіонерів відкриті двері у відділенні денного перебування, де постійно в денний час проводиться комплекс заходів, спрямованих на розширення культурних контактів та соціальних зв’язків. Соціальні послуги, які надає відділення, направлені на пропаганду здорового способу життя та формування позитивного світогляду, тому підопічним центру організовують зустрічі з фахівцями різних галузей Інгулецького району. З початку поточного року надали інформацію з питань соціального захисту населення:

- Директор центру – Шевченко Олена Василівна;

- головний спеціаліст з питань захисту прав споживачів - Білик Ірина Юріївна

- головний спеціаліст Інгулецького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій Криворізького Південного об’єднаного УПФУ Дніпропетровської області – Замятіна Світлана Миколаївна;

- головний спеціаліст УП та СЗН виконкому Інгулецької районної у місті ради - Ярошевич Марина Анатоліївна;

- головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Інгулецького виконкому – Кащенко Ірина Вікторівна;

- представники міської організації «Дзвони Чорнобиля»

 Найкраща профілактика хвороб – це активний спосіб життя, спілкування, а також знайомства з аматорами народної творчості районів міста. В гостинній залі центру, на культурно-масових заходах, підопічні територіального центру радо зустрічають колективи:

Інгулецького району:

 - КПМН «Криворізька міська музична школа №6»;

- КНВК ЗШІ №9;

- вокальна група ТЦ №1;

- народний вокальний ансамбль « Червона калина» ПК ПАТ «ПівдГЗК»

Металургійного району:

- вокальний ансамбль «Лілея»,

- вокальний ансамбль «Вербиченька»

- учасників Народного хорового колективу ветеранів війни та праці,

Творчого центру «Палац культури металургів» ПП «Стіл Сервіс»,

- учасників художньої самодіяльності Міського комунального закладу культури «Народний дім»

- вокальний гурт «Серденько»;

Довгинцівського району:

- вокальний гурт «Струни серця»;

- вокальний гурт «Рідна пісня»;

- вокальний гурт «Мелодія»;

Саксаганського району:

- аматори театру авторської пісні - вокальний гурт «Зачаровані струною»,

- вокальний ансамбль «Журавка»

Також згідно плану проводяться тематичні бесіди з завідувачем бібліотекою-філіалом №9 – Ригайло Світланою Григорівною.

Профілактика самотності людей - сприяння подовженню активної участі старшого покоління в житті суспільства і встановленню діалогу між поколіннями. Піклування про ближнього повинно стати нормою нашого повсякденного життя.

переглянути фотозвіт

17.10.2017 08:10

14 жовтня 2017 року урочистий привід зібрав у святковій залі палацу культури «Інгулець» – День Захисника України. Це свято об’єднує різні покоління мужніх захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, та бійців АТО, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України на Сході. Зі святом привітав всіх присутніх в.о. голови районної у місті ради С.Жеребило та нагородив відзнаками різних рівнів учасників АТО та волонтерів гуманітарної місії «Чорний тюльпан». Також, свої привітання висловили військовий комісар об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Гончаров, голова громадської організації «Спілка учасників АТО «Патріот», депутат Інгулецької районної у місті ради І.Нєсін, голова комітету ветеранів бойових дій Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату О.Шевчук, голова ради Інгулецької територіальної організації ветеранів З.М. Цуркан. Хвилиною мовчання вшанували всіх бійців, що загинули в антитерористичній операції. Особливо хвилюючим був момент вшанування матерів та дружин загиблих. Зiбрання вiтало їх стоячи довгими та гучними оплесками, віддаючи їм безмежну пошану. Продовжились урочистості виступами творчих колективів, в фойє палацу культури працювала тематична виставка.

переглянути фотозвіт

12.10.2017 09:10

11 жовтня 2017 року в палаці культури «Інгулець» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя» відбулося Свято Трудової Слави під гаслом «Слава рукам будівничим!». Ветеранів праці вітали виконуючий обов’язки голови Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило, голова ради Криворізької міської організації М.Дабіжа, голова профспілкового комітету ПРАТ «ІНГЗК», депутат Криворізької міської ради А.Логачов. Були вручені міські та районні відзнаки. Легендарні будівельники Катріч А.Ф., Капустін Є.С., Борейко Л.А., Твердова Т.І., Абрамова В.В., Шарко Г.Я. та Смолянець Л.І. поділились своїми спогадами. Дружню, позитивну атмосферу заходу доповнили виступи творчих колективів ЦДЮТ «Мрія» та «Ріднокрай», палацу культури «Інгулець». Захід пройшов при підтримці народного депутата України Дмитра Шпенова.

переглянути фотозвіт

02.10.2017 14:10

30 вересня та 1 жовтня в Інгульці працювала дослідницька експозиція «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна для школярів житлового масиву. Майже 2000 школярів мали змогу відвідати виставку де доступно і наочно демонструвались основи фізики, біології, геометрії, астрономії. Даний захід проходить за підтримки благодійного фонду «Добра справа» Дмитра Шпенова.

Переглянути фотозвіт

28.09.2017 16:09

У відповідності до п. 12 Постанови КМУ від 01.04.2017 №429 та Положення про районну спостережну комісію, яке затверджене рішенням виконкому Інгулецької районної у місті ради від 21.01.2015 №2, у січні 2018 року буде розглянуте питання про затвердження нового складу спостережної комісії при виконкомі.