Суспільство

05.10.2020 14:10
На житловому масиві Інгулець продовжується робота:
- робітники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають випадкове сміття уздовж автошляхів житлового масиву;
- бригада КП «Сансервіс» проводять уходові роботи по проспекту Перемоги.
 
04.10.2020 11:10
Щоосені, в першу неділю жовтня, ми знаходимо найтепліші слова вдячності для наших дорогих педагогів. Це багаторічне традиційне професійне свято на честь вчителів, які за своєю суттю є хранителями знань і традицій.
Висловлюю сердечну подяку за Вашу невтомну працю, талант і покликання сіяти мудрість і знання, передаючи молоді неоціненний скарб духовності і прагнення змінювати на краще своє життя і майбутнє своєї країни. Хай Ваше слово буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, що прославляться визначними перемогами і збагатять суспільство новими досягненнями!
Здоров'я міцного, невичерпних сил і бадьорості, ентузіазму та цілеспрямованості! Пам’ятайте, що наш шлях - це шлях до дитячих сердець! Хай вдячність ваших вихованців стане для вас гідною нагородою!
З повагою, голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило!
 
03.10.2020 18:10
 
Сьогодні в малому залі Палацу культури «Інгулець» із дотриманням усіх карантинних обмежень відбулось свято – День трудової слави!
Поважних людей - ветеранів району привітав голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило. Він подякував їм за самовідданість, вірність професії, активну життєву позицію, відзначив їх вагомий внесок у розвиток міста і району, а також вручив нагороди різного рівня.
Від щирого серця ми ще раз вітаємо всіх ветеранів нашого району, які багато років свого життя присвятили праці у різних сферах та підприємствах міста, докладали максимум зусиль для розбудови та процвітання нашого краю!
Бережіть, дорогі наші, себе та своїх рідних!
Будьте здорові та щасливі! Довгих літ!
 
02.10.2020 18:10
Сьогодні на житловому масиві Інгулець працівники КП «Сансервіс» виконували уходові роботи по проспекту Перемоги.
 
02.10.2020 18:10
«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради сьогодні:
- прибирала по вулиці Недєліна, по проспекту Перемоги, алею 200-річчя Кривому Рогу та в парку Інгулецький;
- покіс та вирубка порослі по вулиці Каткова, та перехресті вулиці Жовтонога і автодороги № 19.
 
01.10.2020 18:10
1 жовтня у затишній сесійній залі виконкому Інгулецької районної у місті ради відбувся святковий захід з нагоди Дня працівників освіти, що традиційно відзначається в Україні у першу неділю жовтня. Зі щирими словами вітань та подяки за плідну роботу звернувся до педагогів району голова Сергій Жеребило. За самовіддану і сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти, високий професіоналізм освітяни були нагороджені відзнаками різних рівнів.
Ще раз вітаємо всіх освітян!
Щиросердно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!
 
 
 
01.10.2020 15:10
Бригада виконкому «Чистий Інгулець» продовжує працювати над поліпшенням благоустрою Інгульця.
Сьогодні прибирали: проспект Перемоги, парк Інгулецький, вулицю Недєліна, сквер біля КЗШ № 114, сквер біля будинку 36 по вулиці Гірників.
Виконувала уходові роботи: по Мальовничій алеї, в сквері 7-ї річниці Незалежності України. Вакуумно-прибиральна машина працювала по проспекту Перемоги.
 
 
01.10.2020 15:10
В Інгульці сьогодні працівники ТОВ «Весташляхбуд» проводили механічне прибирання автодороги по проспекту Перемоги.
 
 
 
30.09.2020 19:09
Сьогодні, в сесійній залі виконкому відбулася ювілейна 50-а сесія районної у місті ради, остання в VІІ скликанні. Варто зазначити, що в сесії взяв участь Криворізький міський голова Ю.Г. Вілкул.
Основною темою – було підведення підсумків роботи за 5 років. В рамках сесії Юрій Вілкул та голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило подякували депутатам, які 5 років працювали задля розвитку району і комфорту його мешканців, а також нагородили їх відзнаками різного рівня. Маємо надію, що новий депутатський корпус, який інгульчани оберуть 25 жовтня, буде працювати самовіддано і продуктивно наступні 5 років.
 
28.09.2020 19:09
На днях, за рахунок коштів районного бюджету, на житловому масиві Інгулець (за адресою Проспект Перемоги буд. 22) було проведено роботи по відновленню комплексного спортивного майданчика.
А саме: нанесено нову розмітку, відремонтовано та пофарбовано лави та спортивні елементи: бруси, шведську стінку, перекладини, настільний теніс, баскетбольний щит та кільце, доріжки для катання на скейті та роликах.
Сподіваємося, діти нашого району із ще більшим задоволенням будуть приходити сюди та весело і з користю проводити свій час. Закликаємо всіх берегти відновлений майданчик – нічого не ламати та не смітити на його території! Давайте подумаємо про наших дітей, їх радість та безпеку.