Суспільство

16.03.2021 15:03

Сьогодні на житловому масиві Інгулець:

- працівники КП «САНСЕРВІС» продовжують виконувати роботи з обрізки та вивезення гілок після омолодження дерев в парку Інгулецький.

- працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають підбордюрне сміття та автодороги на житловому масиві Інгулець.

- на перехресті автодоріг по проспекту Перемоги (парний бік) та вул. Недєліна, відновлено дорожній знак «В'їзд заборонено». Будьте уважними та обережними!

- «Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Виконуються роботи з прибирання місць загального користування; території між буд. 47 та 55 по проспекту Перемоги; та контейнерних майданчиків.
 
15.03.2021 18:03
На житловому масиві Південний:
- працівниками КП «САНСЕРВІС» виконуються роботи з прибирання випадкового сміття в парку Юнацький, вул. Ярославська та Збагачувальна; вирубки порослі по вул. Переяславська.
- працівники ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» продовжують прибирати місця загального користування та автодороги.
На житловому масиві Інгулець:
-бригада виконкому районної у місті ради «Чистий Інгулець» займається прибиранням місць загального користування; впорядкуванням територій контейнерних майданчиків на житловому масиві в с. Зелене та ст. Інгульці.
- працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають підбордюрне сміття вздовж автодоріг по вул. Сонячна.
- працівники КП «САНСЕРВІС» продовжують виконувати роботи з омолодження дерев. Сьогодні працюють в парку Інгулецький.
 
15.03.2021 18:03
В Інгулецькому районі 12 березня 2021 року на базі КЗ «Палац культури «Південний» пройшов завершальний районний відбірковий тур ХІХ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» з дотриманням усіх карантинних вимог.
Конкурсна програма колективів КЗ Палац культури «Південний» була яскравою та різноманітною. Неповторну палітру жанрів представили колективи: вокальна студія «DEZ-Престиж», народний цирковий колектив «Арлекін», Хореографічна студія «Карамелька», Хореографічна студія «FLASH», театральний колектив «Дзеркало сцени», народний хоровий колектив «Джерела Кривбасу», народний вокальний ансамбль «Червона калина» та окремі виконавці. https://youtu.be/M7UHuiRgMQE, https://www.facebook.com/100014833123627/videos/1080842369086857/


15.03.2021 17:03

15 березня 2021 року  у приміщенні виконкому Інгулецької районної у місті ради, кабінет 111, відбулося публічне представлення інформації головних розпорядників коштів районного у місті бюджету про  виконання бюджетних програм за 2020 рік та звіту про виконання бюджету Інгулецького району у місті Кривий Ріг за 2020 рік. 


15.03.2021 14:03
З метою профорієнтації учнівської молоді та відповідно графіку проведення Днів відкритих дверей в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області з дотриманням усіх карантинних вимог 10, 11, 12 березня 2021 року Інгулецький професійний ліцей гостинно зустрічав учнів шкіл Інгулецького району. Учні випускних класів з перших уст отримали детальну інформацію про професії та умови вступу, про діяльність закладу, про життя здобувачів освіти та поставили запитання, що їх цікавили. Для відвідувачів було організовано екскурсію та майстер-класи з професій. Учні мали можливість спробувати себе в якості майбутнього кухара, слюсаря, електрозварника, маляра, штукатура. Формат роботи відкритих дверей дає гарну можливість ознайомитись з навчальними потужностями закладу і отримати вичерпні відповіді на запитання стосовно напрямків підготовки та особливостей навчання і дозвілля. Дякуємо директорам шкіл Інгулецького району за співпрацю з профорієнтаційної роботи. 

15.03.2021 09:03
12-14 березня на спортивній базі ДЮСШ №6 відбувся Міжнародний турнір «Пам'ять» з боротьби самбо серед кадетів 2006-2007 років народження.
Вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Тарута Данило став срібним призером змагань. Спортсмена підготував тренер віділення боротьби самбо ДЮСШ №2 Омета Павло Олексійович.
Вітаємо Данила та його тренера з високим досягненням та бажаємо перемог у наступних змаганнях!
 
 
15.03.2021 09:03
12-14 березня на спортивній базі Професійного бійцівського клубу «Барс» відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з кікбоксингу ВАКО серед дорослих у розділах К-1, ФУЛ-КОНТАКТ, ЛОУ-КІК. Вихованці ДЮСШ №2 Чонка Владислав та Першаков Микита стали срібними призерами у своїх вагових категоріях.
13-14 березня на цій же базі відбувся Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу ВАКО. За підсумками змагань спортсмени ДЮСШ №2 вибороли 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалі.
Спортсменів підготував тренер відділення кікбоксингу ДЮСШ №2 Білик Віталій Сергійович. Вітаємо тренера та його вихованців з високим результатом!
 
13.03.2021 16:03

На житловому масиві Південний працює техніка ТОВ "Весташляхбуд". Наразі здійснюється розчищення від снігу проспекту Південний.

12.03.2021 18:03

На житловому масиві Інгулець:

-працівники КП «Сансервіс» проводять роботи з впорядкування території в парку Інгулецький.

-«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні виконуються роботи зприбирання місць загального користування; упорядкування території спортивного майданчика поруч проспекту Перемоги, 34; вирубування порослі неподалік вул. Сім'ї Демиди, 5.

На житловому масиві Південний:

-«Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні працює по вул. Переяславська.

-працівниками ТОВ «Весташляхбуд» виконуються роботи з прибирання підбордюрного сміття вздовж автодоріг по вул. П.Мирного та в'їзді на житловий масив Південний з боку Широківського шосе.

-силами працівників КП «Сансервіс» виконується подрібнення зрізаних гілок після омолодження дерев по вул. Кармелюка; здійснюється прибирання газонів від випадкового сміття по вул. Ярославська та території в напрямку Широківського шосе.

Працівники ТОВ «Весташляхбуд» виконують роботи з прибирання сміття вздовж автодороги №19 та в районі «трикутника» ст. Інгулець та с.Зелене.