Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

03.12.2018 13:12

6 грудня 2018 року на ж/м Інгулець, вул..Надії, 15 (біля магазину «Дарна») з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза».

Прийом ведуть:

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - консультація з питання отримання біометричного паспорту та інші питання;

- спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок, промоакція: «Змінилася назва вулиці – постав штамп у паспорті»;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради - оформлення субсидії, прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог,  консультації з соціальних питань.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, попереднє повідомлення про призначену субсидію та інші необхідні документи

03.12.2018 11:12

Шановні суб’єкти господарювання!

Відділ розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної  у місті ради нагадує Вам, що у відповідності до Правил благоустрою в місті Кривому Розі, затверджених рішенням міської ради від 21.10.2015 №4038, суб’єкти господарювання на земельних ділянках, наданих їм на правах власності чи в користування, закріплених територіях до об’єктів бізнесу зобов’язані здійснювати снігоочищення та ліквідовувати ожеледицю. 

У разі порушення Правил благоустрою винні особи несуть відповідальність, установлену Кодексом України про адміністративні правопорушення за ст. 152  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Так, до суб’єктів підприємницької діяльності  застосовуються штрафні санкції  від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 850 грн. до 1700 грн.     

Сподіваємось на порозуміння та відповідальне ставлення до заходів з реалізації благоустрою території району.

13.11.2018 13:11

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.11.2018 складає 876 млн. грн.

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.11.2018 у загальноміському боргу складає 9,1% або 79,9 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 1414 грн.

Станом на 01.11.2018 населення Інгулецького району заборгувало:

- за отримані житлово-комунальні послуги:

ТОВ «Сітісервіс – КР»  10,5 млн. грн

ТОВ «Уют – 2011»    3,9 млн. грн

- за тепло:

КПТМ «Криворіжтепломережа»  22,8 млн. грн

АТ «Криворізька теплоцентраль»  24,3 млн. грн

- за воду КП «Кривбасводоканал»  10,6 млн. грн

- за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»    3,9 млн. грн

- іншим комунальним підприємствам    283 тис. грн

В січні-жовтні 2018 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 69%;
 КПТМ «Криворіжтепломережа» - 57%; АТ «Криворізька теплоцентраль» - 47%,
 
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 65%; КП «Кривбасводоканал» - 67%; ТОВ «Екоспецтранс» - 71%.

Станом на 01.11.2018 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 33,9 тис. грн.

З 24 підприємств, що здійснюють розрахунки через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком», станом на 1 листопада поточного року
 17 мають переплату.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.11.2018:

- проведено 110 сходів громадян відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та за участі абонентських відділів комунальних підприємств;

- розклеєно 4422 повідомлення про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- подано в 2018 році 466 позовних заяв до суду;

- повернуто коштів за рішенням суду (2018 рік) 1,7 млн. грн;

- передано на виконання 766 виконавчих документів до районної державної виконавчої служби;

- стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
 у сумі 1,7 млн. грн.

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

05.11.2018 13:11

21 листопада 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля Церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза».

Прийом ведуть:

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - реєстрація бізнесу, земельні питання,реєстрація нерухомого майна та інші питання;

- спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради - оформлення субсидії , прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань;

- промоакція : «Є ПЕНСІЙНІ ПИТАННЯ – ЗАПРОШУЄМО У МОБІЛЬНУ «ВІЗУ»(консультації з пенсійних питань, прийом документів);

 - спеціаліст ТОВ «Екоспецтранс» - укладання договорів по вивозу сміття.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, домову книгу (за необхідністю)

31.10.2018 13:10
31.10.18р. в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт, в якому брав участь відомий у Кривому Розі вокальний ансамбль - «Залізничник» Криворізької дирекції залізничних перевезень. Колектив – лауреат багатьох премій і  нагород   різних конкурсів та фестивалів.        
         Наші відвідувачі були дуже задоволені виступом артистів. У програмі було багато українських народних пісень жартівливого плану, а також виконавиці читали цікаві гуморески. Слухачі отримали море задоволення від різноманіття концертної програми. Публіка аплодувала стоячи.
          Любі друзі, приходьте на наші концерти та отримайте масу позитиву та гарного настрою!
 
 
26.10.2018 13:10

Шановні мешканці ж/м Інгулець, у зв’язку з технічними пробламами автомобіля,  роботу виїзного  Мобільного офісу ЦАПу «Віза», який було заплановано на 29 жовтня 2018 року на ж/м Інгулець, вул..Надії, 15 (біля магазину «Дарна») скасовано. Про наступну дату прийому спеціалістів у виїзному  Мобільному офісі ЦАПу «Віза» буде оголошено додатково.

25.10.2018 13:10

Шановні мешканці Інгулецького району!

На виконання  пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень  від 11.12.1984 №470 щорічно у період з 01 жовтня по 31 грудня  проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації.

З подальшою метою перебування на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов необхідно надати  до виконкому Інгулецької районної у місті ради  (пл.Гірницької Слави,1) в каб.210:

- довідку про реєстрацію місця проживання на громадянина та членів його сім’ї, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі районної у місті ради;

- копії документів, що підтверджують наявність пільг ( у разі закінчення терміну дії пільги або її зміни).

 У разі не проходження перереєстрації до 01 січня 2019 року, особи будуть зняті з черги у виконкомі Інгулецької районної у місті ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов згідно норм чинного законодавства.

 Графік прийому: вівторок, четвер, 9.00 – 16.30; перерва з 12.30 до 13.00, тел.94-80-11

 

Громадська комісія з житлових питань

 

25.10.2018 13:10

Шановні мешканці Інгулецького району!

З метою залучення громадськості до місцевого розвитку, удосконалення діалогу між владою та громадою, керуючись рішенням виконкому Криворізької міської ради
 від 10.05.2018 №235 «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році», виконком Інгулецької районної ради інформує, що з 01 листопада 2018 року відбудеться голосування по проектам – переможцям вищезазначеного конкурсу

Голосування буде проходити таким чином:

  1. Он-лайн-голосування за проекти в електронній системі «Громадський проект» -gb.kr.gov.ua шляхом заповнення електронного бланка голосування. Доступ до бланка голосування можливий за умови авторизації громадянина, який здійснює голосування, за допомогою єдиного цифрового підпису або через систему BankID.
  2. Безпосереднє звернення до пунктів письмового голосування.Щодня з 8.30 до 17.00 год, окрім неділі, звернувшись на дільниці для голосування, які розташовані за адресами:

- виконком Інгулецької районної у місті ради, каб. 102 (пл. Гірницької Слави, буд. 1);

- адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець, каб. 10  (вул. Гірників, буд.19).

Для письмового голосування обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України.

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців району та міста прийняти участь у голосуванні.

 Відділ економіки та промисловості