Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

05.10.2018 13:10

14 жовтня о 10.00 год. на площі біля пам'ятника Козаку Рогу в парку "Героїв" відбудеться ІІ-й Всеукраїнський фестиваль козацької пісні. Запрошуємо всіх охочих долучитись святкування Дня Українського козацтва, підтримати Інгулецький район у захисті куреня та насолодитись українськими пісьнями, отримати заряд бадьорості, позитиву й оптимізму.

05.10.2018 13:10

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Цей день об’єднує всіх, хто виховує та навчає молоді покоління, даючи їм можливість наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму. Ви – взірець та гордість нашої громади! Хай завжди ваша витримка, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічна майстерність високо цінуються та повертаються любов’ю вихованців.

Упевнений, що тільки спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу головну мету – забезпечимо якісну освіту в районі, створимо належні умови для самореалізації інгулецьких школярів.

Бажаю вам успіхів у вашій благородній освітянській діяльності, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, оптимізму та терпіння в такій нелегкій справі. Нехай обминають вас всі життєві негаразди, кожен день повниться радістю та перемогою, а серця зігріває любов та повага колег і учнів. Зі святом вас!

 

З повагою,

голова Інгулецької

районної у місті ради                                 Є.Рижков

05.10.2018 13:10

29 жовтня 2018 року на ж/м Інгулець, вул..Надії, 15 (біля магазину «Дарна») з 10.00 год. до 14.00 год буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза».

Прийом ведуть:

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - реєстрація бізнесу, земельні питання, реєстрація нерухомого майна та інші питання;

- спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому

Інгулецької районної у місті ради - оформлення субсидії, прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань;

 -    промоакція : «Є ПЕНСІЙНІ ПИТАННЯ – ЗАПРОШУЄМО У МОБІЛЬНУ ВІЗУ» (консультації з пенсійних питань, прийом документів).     

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, та інші необхідні документи

24.09.2018 13:09

26.09.2018 з 13.55 год. буде проводитись комплексна перевірка регіональної системи централізованого оповіщення з включенням електричних сирен, подачею сигналу "Увага всім!" та подальшою передачею мовної інформації для населення через засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій - вашому життю та здоров'ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо ("Українське радіо-1") або телевізор (ТРК "Рудана"), уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу "Увага всім" і дійте відповідно з отриманною інформацією.

17.09.2018 13:09

Вступив в силу Порядок, який дозволяє прийняти в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд сільськогосподарського призначення, які були збудовані без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Переглянути

13.09.2018 16:09

У виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 13 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу 10 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 3 заявникам.

10.09.2018 13:09

З 1 вересня 2018 року розпочато реалізацію пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства шляхом надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Так, кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

На сьогодні, на жаль, «пакунки малюка» до міста не надійшли.

Але, турбуватися з цього питання не слід. «Пакунок малюка» обов’язково знайде свого хазяїна. Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», управління соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги організовує забезпечення отримувача такою допомогою при її надходженні.

У зв’язку із ситуацією що склалася, мамі необхідно звернутись із письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до управління соціального захисту населення за місцем проживання, яке забезпечить надання «пакунку малюка».

Заява про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 

04.09.2018 13:09

19 вересня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля Церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти з наступних питань:

-управління праці та соціального захисту населення - оформлення субсидії , прийом заяв для призначення допомог на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань;

-відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання;

-консультації спеціаліста ЦАПу «Віза» з питань реєстрації бізнесу та нерухомого майна, в т.ч. промоакція: «Переревір нерухомість», консультації з інших питань;

-представник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» КМР - промоакція: «Оформлення декларацій з лікарями первинної ланки».

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, домову книгу (за необхідністю).