Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

15.03.2018 13:03

        «29 березня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦНАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти управління праці та соціального захисту населення з наступних питань:

оформлення субсидії , прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань, а також консультації спеціаліста ЦНАПу «Віза».

          При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку( для непрацюючих пенсіонерів).»

15.03.2018 12:03

        

Година Землі 2018:

WWF закликає українців «зловити зв’язок з Землею»

 

Мільйони людей щороку долучаються до Години Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, під час якої люди та організації на одну годину символічно вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети. Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.

24 березня 2018 року о 20:30 хвиля Години Землі прокотиться планетою вже вдванадцяте, для українців вона буде десятою. Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв'язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Вже 33 міста України висловили свою підтримку Годині Землі і запланували просвітницькі заходи в межах кампанії. Серед них Львів, Кривий Ріг, Білгород-Дністровський, Маріуполь та інші. Міста, організації та навчальні заклади продовжують долучатися до кампанії щодня, щоб бути частиною міжнародного руху, що прагне стати на шлях сталого розвитку та зберегти нашу планету.

Зловіть зв’язок з Землею цієї Години Землі, дбайте про природу кожного дня, щоб квітуча та біорізноманітна планета була не лише реаліями сьогодення, але й майбутнього. 

 

За свіжими новинами та усіма активностями в рамках Години Землі 2018 слідкуйте:

 

 

01.03.2018 14:03

Відповідно до Закону України "Про  засад державної  регуляторної політики» проводиться громадське слухання по обговоренню проекту регуляторного акта щодо встановлення  на 2019 рік ставки податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

Дата, час та місце його проведення: 13.03.2018  о 15.00  в  кабінеті 308   на 3-ому поверсі приміщення виконкому районної у місті ради ( пл. Гірницької Слави, 1).

Тема громадських слухань: обговорення проекту рішення  міської ради  щодо встановлення  на 2019 рік ставки податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Інформація про те де можна ознайомитися з  матеріалами громадських слухань:інформація розміщена на офіційній веб-сторінці Криворізької міської ради та її виконкому в мережі Інтернет www.kr.gov.ua ( підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база - Обговорення проектів регуляторних актів») та в Криворізькій міській комунальній газеті  «Червоний гірник » від 01.03.2018.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років , суб’єкти господарювання, об’єднання громадян та інші.

12.02.2018 16:02

Відділ розвитку підприємництва виконкому повідомляє про проведення «Прямих телефонів» за номером 94-80-29 з актуальних питань у сфері захисту прав споживачів:
- 26.02.2018 з 9.00 до 17.00;
- 15.03.2018 з 9.00 до 17.00.
Повну версію запитань громадян та відповідей фахівця з питань захисту прав споживачів буде викладено окремо.

31.01.2018 12:01

         «01 лютого 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦНАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти управління праці та соціального захисту населення з наступних питань:

оформлення субсидії , прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань, а також консультації спеціаліста ЦНАПу «Віза».

          При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку( для непрацюючих пенсіонерів).

26.01.2018 12:01

До уваги суб’єктів декларування Інгулецької районної у місті ради

та її виконавчого комітету!

 

         Уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції виконкому нагадує, що відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» посадовим особам місцевого самоврядування (в тому числі особам, які звільнилися з посад у 2017 році) та депутатам районної у місті ради необхідно подати е-декларацію за 2017 рік.

 

         Термін подачі е-декларації – до 1 квітня 2018 року.

 

         Перед заповненням е-декларації уважно ознайомтеся з рекомендаціями стосовно роботи з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та відео-роз’ясненням щодо її правильного заповнення  на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції України за посиланням:

https://nazk.gov.ua/rozyasnennya-dlya-subyektiv-deklaruvannya