Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

16.09.2020 13:09

     Відділ реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради інформує:

      З необхідністю дотримання заходів із запобігання поширення  гострої респіраторної хвороби COVID-19  та умов карантину, прийом замовників послуг здійснюється виключно за попереднім записом.

           Здійснити запис можна за телефонами:

(0564) 94-70-15, (0564) 94-70-16, (0564) 94-70-17, (0564) 94-70-18 або через електронну пошту: vrmpg.ing@ukr.net.

           Прийом громадян здійснюється в робочі дні: з 8.00 до 12.30 годин, з 13.00 до 16.30 годин за адресою : просп. Південний, 1.

         Оцініть переваги попереднього запису — замовив послугу та отримавши результат в необхідний час.

 

Бажаємо здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких!

14.08.2020 16:08

Нагадуємо, що 03 серпня стартував конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет - 2021».
Відповідно до вимог Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році, затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 22.07.2020 №351 конкурсні заявки подаються за такими основними напрямами:
«Освітні» (шкільні, дошкільні-позашкільні заклади: малі вартістю до 500,0 тис грн, великі від 500,0 до 1400,0 тис грн);
«Молодіжні» - вартість проєкту до 200,0 тис грн.;
«Муніципальні» (малі, великі);
«Соціальні» - вартість проєкту до 300,0 тис грн.
Загальний фонд конкурсу складає близько 30,0 млн грн.
Автором проєкту можуть виступати інститути громадянського суспільства, благодійні організації або фізичні особи (повнолітні дієздатні громадяни України, зареєстровані і проживають на території міста Кривого Рогу), у тому числі внутрішньо переміщені особи, окрім осіб, у яких є конфлікт інтересів (п 2.3.6 Положення).
Розмір співфінансування для другої категорії конкурсантів (групи «освітні» та «муніципальні» проєкти) - не менше 2% від вартості проєкту. Для авторів «молодіжних» та «соціальних» проєктів обов’язкове співфінансування проєкту відсутнє (0%).
Прийом пропозицій триватиме в паперовому вигляді до 16:00 год. 04.09.2020 за адресою: пл. Молодіжна, 1, каб. 540, виконком Криворізької міської ради, сектор проведення конкурсів «Громадський бюджет», в електронному до 00:00 год 05.09.2020 на сайті https://gb.kr.gov.ua/projects/create
В зв’язку із запровадженням карантинних заходів, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території м. Кривого Рогу та на виконання вимог розпорядження міського голови від 12.03.2020 №67-р «Про запобігання поширенню короновірусу COVID-19 на території м. Кривого Рогу» надання консультацій та прийом конкурсних пропозицій від авторів проєктів буде проводитися спеціалістами сектору з проведення конкурсів «Громадський бюджет» управління економіки виконкому Криворізької міської ради за попередньою електронною реєстрацією за посиланням https://cutt.ly/4dnYXnS
При цьому необхідно обрати вільну дату, час відвідування та зазначити у відповідному вільному віконці власне ім’я та номер телефону (мобільний або стаціонарний) для зв’язку.
Зробимо наше рідне місто кращим, яскравішим та комфортнішим! Створюємо майбутнє разом!

14.08.2020 13:08

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.08.2020складає 1 млрд. 592млн. грн.

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.08.2020 у загальноміському боргу складає 9,5% або 151,1 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 2833 грн.

Станом на 01.08.2020 населення Інгулецького району заборгувало:

-     за отримані житлово-комунальні послуги:

            ТОВ «Сітісервіс – КР»                                                                   14,2 млн. грн

            ТОВ «Уют – 2011»                                                                            4,9 млн. грн

-     за тепло:

            КПТМ «Криворіжтепломережа»                                                  40,9 млн. грн

            АТ «Криворізька теплоцентраль»                                                 49,9 млн. грн

-     за воду КП «Кривбасводоканал»+ вода по місту                              26,5 млн. грн

-     за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»       5,8 млн. грн

-     ТОВ «Дніпровські енергетичні мережі»                                             6,3  млн.грн

-     іншим комунальним підприємствам                                                    2,6 млн. грн

В липні 2020 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 80,2%;
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 136,5%; КП «Кривбасводоканал» - 59,5%;

 ТОВ «Екоспецтранс» - 89,2%, КПТМ«Криворіжтепломережа» - 77,6%%(с початку року), АТ»Криворізька теплоцентраль» - 66,3%(с початку року).

Станом на 01.08.2020 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 1,7 млн. грн., заборгованість на 1 адресу -
639грн.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.08.2020:

-проведено 18 сходів громадян за місцем їх проживання (в т.ч. 3 сходи відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та 15 за інформацією, отриманою від абонентських відділів комунальних підприємств);

-  розклеєно 2036 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- рознесено 655 попереджень про відключення;

 -рознесено 6289 попереджень про заборгованість;

-  подано в 2020 році 755 позовних заяви до суду;

-  повернуто коштів за рішенням суду (2020рік) 799,7 тис. грн;

- передано на виконання 1336 виконавчих документу до районної державної виконавчої служби;

-  стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
у сумі 888,7 тис. грн.

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

03.08.2020 13:08

В рамках дії постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» обмежувальні заходи, пов’язані з карантином у сфері провадження господарської діяльності продовжуються до 31 серпня 2020.

Однією з головних умов дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах бізнесу залишається обов’язкове перебування відвідувачів у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

До відділу розвитку підприємництва виконкому постійно надходять нарікання від громадян та суб’єктів господарювання щодо іноді грубого поводження та некоректної поведінки між ними із-за відсутності маски на обличчі.

Шановні суб’єкти господарювання та відвідувачі об’єктів бізнесу! Просимо з повагою та розумінням відноситися один до одного, бо виконання карантинних заходів для всіх громадян нашої держави є обов’язковими і не для «галочки», а задля збереження власного здоров'я!

Суб'єктів господарювання просимо дотримуватися вимог чинного законодавства про захист прав споживачів та забезпечити серед персоналу належну професійну етику обслуговування, доброзичливого ставлення до відвідувачів і покупців.

У відповідності до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину, у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17 відвідувачі та покупці мають право перебувати не тільки в захисних масках, респіраторах, а й у саморобних масках так щоб були прикриті ніс та рот. Разом з цим, нагадуємо, що вимогою статті 17 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача на задоволення своїх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами.

З іншого боку, просимо відвідувачів та покупців віднестися відповідально до власного здоров'я та обов’язково застосовувати засоби індивідуального захисту у громадських місцях, особливо в об’єктах торгівлі, де скупчення людей відбувається саме біля каси. Це може призвести до зараження інфекцією, якщо покупці навмисно відмовляються застосовувати захисну маску, або застосовують її неправильно (маска не закриває ніс), дотримуватися соціальної дистанції (1,5м один від одного) та обробляти руки антисептиком. 

За статистикою в Україні збільшуються випадки інфікування COVID-19, а як наслідок, з різними ускладненнями та летальними випадками. Тому, виконання таких елементарних вимог збережуть не тільки здоров'я, а й життя.

 

 

28.07.2020 14:07

Незважаючи на те, що карантинні заходи подовжені КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі»  не припиняє свою роботу.

Відділення  організації надання адресної натуральної та грошової допомоги організовує роботу по наданню соціальних послуг за місцем проживання громадян. Це послуги перукаря, швачки, робітника з комплексного обслуговування будинків.

Послуги надаються на безоплатній та платній основі за соціальними тарифами (вартість стрижки - 26,60 грн., ремонт одягу від 7,00 грн. до 50,00 грн. в залежності від складності роботи ).

Територіальний центр запрошує всіх бажаючий громадян похилого віку, осіб з інвалідністю відвідати центр та стати на облік для отримання різноманітних послуг.

Наша адреса: вул. Панаса Мирного, 9

Телефон: 0984539902 

Працюємо з 8.30 до 16.30 години.


24.07.2020 13:07

За інформацією Головного управління ДПС у Дніпропетровській області,             03 червня 2020 року набрав чинності  п. 5 розділу І Закону України від 13 травня 2020 року № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» ( далі - Закон № 592).

Зазначеним пунктом Закону № 592 розділ VIII «Прикінцеві та перехідні положення» розділу Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464) доповнено п. 915.

Відповідно до цього пункту підлягають списанню за заявою платника та у порядку, визначеному Законом № 2464, несплачені станом на день набрання чинності Законом № 592 з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом, суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску, зазначеним у пунктах                 4 (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини 1 ст. 4 Закону № 2464, за період з 01 січня  2017 року до дня набрання чинності Законом № 592, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб, та за умови подання протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності           Законом № 592:

а) платниками – фізичними особами – підприємцями (ФОП), які обрали загальну систему оподаткування – державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи ФОП заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності та до податкового органу – звітності відповідно до вимог частини 2 ст. 6 Закону № 2464 за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592. Зазначена звітність подається платником виключно у випадку, якщо вона не була подана раніше;

б) особами, які провадять незалежну професійну діяльність – до податкового органу за основним місцем обліку заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску та звітності відповідно до вимог частини 2 ст. 6 Закону № 2464 за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592. Зазначена звітність подається платником виключно у випадку, якщо вона не була подана раніше.

Після отримання у встановленому законом порядку відповідних відомостей від державного реєстратора або заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску та за умови подання платником єдиного внеску зазначеної звітності (якщо відповідна звітність не була подана раніше) податковий орган протягом                       15 робочих днів проводить камеральну перевірку, за результатами якої приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені або вмотивоване рішення про відмову списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені.

Податковим органом може бути прийнято рішення про відмову списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені, за умови якщо за результатами перевірки буде встановлено, що:

1) платник податків отримав дохід (прибуток) протягом періоду з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592;

2) суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були в повному обсязі самостійно сплачені платником або стягнуті у порядку, передбаченому Законом № 2464.

У разі якщо суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були частково самостійно сплачені платником та/або стягнуті у порядку, передбаченому Законом № 2464, податковий орган приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені у частині, що залишилася несплаченою.

Штрафні санкції до платника єдиного внеску, передбачені п. 7 частини 11                ст. 25 Закону № 2464, за наведених умов не застосовуються.

Вимога про сплату суми недоїмки, штрафних санкцій і пені вважається відкликаною у день прийняття податковим органом рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені.

Нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафних санкцій і пені відповідно Закону № 2464 не підлягають поверненню.


Управління праці та соціального захисту населення виконкому
 

Інгулецької  районної у місті ради

94 71 69

15.07.2020 09:07

23.07.20 року з 0.00 годин до 6.00 години 24.07.2020 (всього 30 годин) буде припинено подачу холодної води за наступними адресами:

- Селище Гречані поди

- Селище Миролюбівка

- Селище Свистуново

- Підключення ПівдГЗК

- Селище Степове

- Селище Широке

- Селище Латівка

- жилмасив Інгулець.

На водогоні Миролюбівка – Інгулець заплановано ревізію та заміну магістральних запірних арматур на водоводах Ø800мм, Ø600мм, Ø200мм підключення села Степове.

Радимо мешканцям вищезазначених адрес мати необхідний запас води!