Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

14.02.2019 13:02

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято  Кабінетом міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Для прикладу.

Якщо сім’я отримує щомісяця від держави субсидію у розмірі 1600 гривень, а платіжка за газ у лютому прийде на 1100 гривень, 500 гривень  залишиться їй на власні потреби або для оплати рахунку, скажімо, за воду чи електроенергію. Тобто, суть нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. Таким чином, таке поняття як обов’язковий платіж скасовується.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комуналки.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

12.02.2019 13:02

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при визначені прав на пенсійні виплати та розміру таких виплат враховується страховий стаж. До страхового стажу для обчислення розміру пенсії включається період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. У разі, якщо підприємство, установа, організація, фізична особа-підприємець має борг по сплаті нарахованого єдиного внеску, період, за який така заборгованість повністю не погашена, не зараховується до страхового стажу працівників, а нарахована їм за цей період заробітна плата не включається в розрахунок пенсії.                                                                    

Несплата єдиного внеску позбавляє застраховану особу на соціальний захист у сфері соціального страхування, в першу чергу, в разі втрати роботи, на соціальне страхування у випадку безробіття. Період роботи без сплати єдиного внеску не зараховується до страхового стажу, відповідно цей період не враховується для обчислення допомоги по безробіттю.

Також, наголошуємо на тому, що житлова субсидія не призначається, якщо роботодавцем не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

З метою посилення контролю за своєчасністю виплати заробітної плати та страхового стажу в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради діє «гаряча» телефонна лінія щодо звернень працюючих громадян з питань несвоєчасної виплати заробітної плати та легалізації найманих працівників.                

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому

Інгулецької  районної у місті ради

0960438568;  97-71-71;  94-71-56

01.02.2019 13:02

19 лютого 2019 року на ж/м Інгулець, вул.Надії, 15 (біля магазину «Дарна») з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза».

Прийом ведуть:

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - промоакція «Послуги «Візи» - ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО!»;

- спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради - оформлення субсидії, прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог. Промоакція «Оформити компенсацію на комунальні послуги – ПРОСТО!»;

- промоакція «Є пенсійні питання – ЗАПРОШУЄМО!» (консультації з пенсійних питань) .  

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пільгове посвідчення, трудову книжку, попереднє повідомлення про призначену субсидію та інші необхідні документи

17.01.2019 13:01

19 січня християни відзначають Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. 

Якщо ви вирішили пірнути в ополонку, то купайтеся в спеціально призначених для цього місцях, а також у присутності медичної та рятувальної служби. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння. Утримайтеся від купання, якщо у вас хворі легені та серцево-судинна система. Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму.

Не варто різко пірнати або стрибати у воду. Робити це потрібно повільно та обережно, не занурюючися з головою. Перебувати у воді дозволяється лише кілька секунд. Щоб не впасти та не отримати травми чи забої, необхідно одягати взуття на неслизькій та рельєфній підошві. Обов’язково візьміть із собою теплий одяг чи ковдру, щоб уникнути переохолодження організму.

Шановні інгульчани! Запрошуємо вас на свято Водохреще 19 січня з 08.00 год до 12.00 год. - пляж по вул. Переяславська житловий масив ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК».

16.01.2019 13:01

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.01.2019 складає 1 млрд. 297 млн. грн.

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.01.2019 у загальноміському боргу складає 8,9% або 115,6 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 2046 грн.

Станом на 01.01.2019 населення Інгулецького району заборгувало:

- за отримані житлово-комунальні послуги:

ТОВ «Сітісервіс – КР»  10,6 млн. грн

ТОВ «Уют – 2011»    4,1 млн. грн

- за тепло:

КПТМ «Криворіжтепломережа»  39,3 млн. грн

АТ «Криворізька теплоцентраль»  37,1 млн. грн

- за воду КП «Кривбасводоканал»  11,0 млн. грн

- за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»    4,0 млн. грн

- іншим комунальним підприємствам    282 тис. грн

В грудні 2018 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 73%; КПТМ «Криворіжтепломережа» - 59%; АТ «Криворізька теплоцентраль» - 49%,
 
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 73%; КП «Кривбасводоканал» - 81%; ТОВ «Екоспецтранс» - 83%.

Станом на 01.01.2019 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 3,4 млн. грн., заборгованість на 1 адресу -
 952-70 грн.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.01.2019:

- проведено 122 сходи громадян відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та за участі абонентських відділів комунальних підприємств;

- розклеєно 5875 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- подано в 2018 році 543 позовних заяв до суду;

- повернуто коштів за рішенням суду (2018 рік) 1,9 млн. грн;

- передано на виконання 919 виконавчих документів до районної державної виконавчої служби;

- стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
 у сумі 2,0 млн. грн.

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.