Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

08.09.2021 10:09
Відтепер є можливість зміни реєстрації місця проживання військовозобов'язаним, резервістам і призовникам без візиту до об'єднаних районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військові комісаріати)!!!
У нашому місті дана функція тимчасово працює в тестовому режимі та доступна лише для власників паспортів громадян України у формі ID-карток.
Для зміни реєстрації місця проживання необхідно:
1. Зайти на портал “Дія”;
2. Заповниити електронну заяву про реєстрацію місця проживання;
3. Внести особисті дані, обрати необхідні дані - “призовник”,“резервіст” або “військовозобов'язаний”;
4. Внести особистий номер реєстрації.
Через портал “Дія” запит надійде до Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних, призовників і резервістів. Після перевірки інформації дані про нове місце реєстрації автоматично передаються для зміни обліку з відповідного об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, де заявник перебував на обліку, до нового.
 
01.09.2021 14:09

Повідомляємо власників бджолосімей, що Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільсько-господарської продукції».

Відповідно до цієї Постанови, у 2021 році фізичним особам та суб’єктам господарювання надається спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Нагадуємо, що у нашому місті на підставі рішення Криворізької міської ради від
31 березня 2016 року № 381 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» зі змінами, надані повноваження:

- виконавчим органам районних у місті рад реєструвати пасіки, розташовані на території району. Послуги з реєстрації пасік надаються через Центр адміністративних послуг у виконкомах районних у місті рад;

- районним у місті радам вирішувати питання організації й проведення роботи щодо оформлення спеціальної бюджетної дотації фізичним особам та суб'єктам господарювання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107.

Шановні пасічники!

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають заяву за місцем реєстрації пасіки до виконкому районної у місті ради в термін до 1 жовтня поточного року (відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільсько-господарської продукції, затвердженого зазначеною постановою Кабінету Міністрів України).

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання публічної послуги:

  • - заява встановленого зразка;
  • - копія паспорта громадянина України, у тому числі копія документу з відображенням інформації в електронному вигляді, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки отриманого з Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;
  • - копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • - копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, у тому числі копія документу з відображенням інформації в електроному вигляді, отриманого з Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія» (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);
  • - копія ветеринарно-санітарного паспорту пасіки;
  • - копія рішення про державну реєстрацію потужності;
  • - копія звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

довідка, чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами).

17.08.2021 10:08

Отримання адміністративних послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання в онлайн режимі – це не міф, а реальність сьогодення!

На порталі державних послуг «Дія», криворіжці можуть обрати та скористатися наступними онлайн-послугами в сфері «прописки»:

ЗМІНИТИ СВОЄ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ОНЛАЙН У ДІЇ.
Ви можете подати заяву на реєстрацію місця проживання за адресою вашого майна або за адресою іншого майна за умови згоди власника (у тому числі з одночасним зняттям з попереднього місця проживання) та заяву на зняття з реєстрації місця проживання.
Щоб скористатися послугою, потрібно зайти до свого особистого кабінету на портал Дія за допомогою електронного підпису, у списку послуг обрати бажану й заповнити заяву за 10-15 хвилин (Вам знадобиться тільки ID-паспорт, після прийняття відповідного закону скористатися послугою можна буде і за допомогою паспорта-книжечки).
РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ ДО 14 РОКІВ.
Ви можете подати заяву на реєстрацію місця проживання Вашої дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання.
Для оформлення батькам необхідно мати кваліфікований електронний підпис, заповнити заяву та оплатити адміністративний збір. Якщо адреси реєстрації місця проживання батьків не збігаються, необхідно отримати згоду іншого з батьків. Для цього другому з батьків потрібно підписати заяву за допомогою електронного підпису. Після формування заяви та одержання згоди іншого з батьків (за потреби) її буде передано в обробку до відповідного органу реєстрації.

Все повністю онлайн не виходячи з дому, без зайвих довідок, папірців та відвідування державних установ! 

17.08.2021 10:08

«Прописка» залишається однією з ТОПОВИХ послуг серед заявників. Зареєструвати місце проживання за новою адресою необхідно протягом 30 календарних днів з моменту переїзду до нового житла. Для громадян, які не «прописались» вчасно, встановлена адміністративна відповідальність. Це передбачено законом!

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЗАЯВНИКУ ДОСТАТНЬО НАДАТИ:

1. Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання:

 паспорт громадянина України у формі книжечки або ID-паспорта;
 тимчасове посвідчення громадянина України;
 посвідка на постійне проживання;
 посвідка на тимчасове проживання;
 посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.
Для реєстрації проживання дітей, віком до 16 років - подається свідоцтво про народження. В «офісах прописки» міста Кривого Рогу можна використати е-свідоцтво про народження! Для цього достатньо пред’явити е-свідоцтво на смартфоні або іншому гаджеті, що підтримує використання мобільного додатку «Дія».
2. Квитанцію про сплату адміністративного збору. При реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується тільки за одну адміністративну послугу.

3. Документи, що підтверджують право особи на проживання в даному житлі, наприклад: ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї.

4. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

5. У разі подання заяви представником особи, додатково подається документ, що посвідчує особу представника та документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини - батьками (усиновлювачами).

У разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності, як способу забезпечення виконання зобов’язань для реєстрації місця проживання особи додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.
«Прописатися» криворіжці можуть швидко та без зайвої тяганини протягом 15 хвилин, в сучасних офісах «прописки».