Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

24.01.2022 15:01
Звертаємо вашу увагу, що на черговому засіданні виконкому Криворізької міської ради готується проєкт рішення щодо внесення змін до Порядку проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста, затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 23.12.2016 №554 (зі змінами).
У зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги та зважаючи на те, що місто забезпечує 100 відсоткове фінансування енергоносіїв бюджетних установ, прийом заяв на отримання часткової компенсації розпочнеться після опалювального сезону, тобто з 1 травня поточного року та триватиме до 01 грудня 2022 року.
24.01.2022 10:01

З метою зменшення виникнення стихійних сміттєзвалищ, протягом 2021 року на території Інгулецького району проведено роботи щодо реконструкції 16 контейнерних майданчиків.

Контейнерний майданчик по вул. Йосипа Пачоського, 52 був одним з найпроблемніших місць на території житлового масиву ПівдГЗК.

У жовтні 2021 року прийнято комісійне рішення щодо його розформування, про яке було повідомлено головам вуличних комітетів, у т.ч. й по вул. Йосипа Пачоського.

Того ж місяця було проведено реконструкцію контейнерного майданчика біля житлового будинку №28 по вул. Збагачувальна, на територію якого перенесено контейнери для збору ТПВ з контейнерного майданчика по вул. Йосипа Пачоського, 52.

Під час комісійного огляду території було визначено обсяг робіт, необхідних для благоустрою нового місця розташування контейнерів для збору ТПВ.

У рамках реконструкції майданчика контейнери 1,1 м³ було замінено на системи закритого типу та визначено їх нове місце розташування, виконано роботи з асфальтування під’їзного шляху до нього. Також для вивезення негабаритного сміття було встановлено                       1 контейнер ємністю 6 м³.

Контейнери для збору ТПВ 1,1 м³ було встановлено для мешканців багатоквартирних житлових будинків.

Послуги з вивезення ТПВ у секторі приватної забудови Комсомольських містечок 1,2 надаються ТОВ «Екоспецтранс» згідно затвердженого графіку. Мешканцями домоволодінь вулиць сектору приватної забудови не проводилася оплата за надання послуг з вивезення негабаритного сміття та стихійного звалища, яке було створене через накопичення залишків сухої рослинності, трави, опалого листя та гілок фруктових дерев.

У грудні 2021 року за рахунок шефської допомоги ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ТОВ «Екоспецтранс» в черговий раз було ліквідовано стихійне сміттєзвалище на території колишнього сміттєзбірного майданчика по вул. Йосипа Пачоського, 52 (23 ходки автомашини КРАЗ).

З метою врегулювання питання вивезення рослинних відходів в приватному секторі, недопущення захаращення контейнерних майданчиків багатоквартирних будинків, зменшення утворення кількості несанкціонованих звалищ, ТОВ «Екоспецтранс» як підприємством-надавачем послуг з вивезення та захоронення ТПВ запропоновано наступний алгоритм дій, а саме:

  1. Мешканці, які утворили значні (більше 1 м³) об’єми рослинних відходів, повинні звернутися до голови вуличного комітету з питання узгодження місця тимчасового складування таких відходів.
  2. Голова вуличного комітету повинен узгодити з ТОВ «Екоспецтранс» таке місце за умови під’їзних шляхів та можливостей завантаження таких відходів.
  3. На першому етапі голова вуличного комітету узгоджує дату і орієнтовні об’єми вивезення таких відходів з узгодженого місця. Заявка приймається до виконання у разі утворення об’ємів більше 8-9 м³ (автомобіль-самоскид).
  4. Голова вуличного комітету розповсюджує інформацію серед мешканців вулиці/провулку про час та місце вивезення відходів та надає ТОВ «Екоспецтранс» кількість заявок та орієнтовний обсяг вивезення.
  5. Після вивезення відходів оформлюється документ-реєстр для нарахування вартості виконаних послуг.
20.01.2022 14:01
 Про зміни у пенсійному забезпеченні, які відбулися з 1 січня 2022 року розповість начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій КОЗАК.

Які зміни відбулися у пенсійному забезпеченні з січня 2022 року?

З січня поточного року проведено перерахунки пенсій у зв’язку з втратою годувальника з числа осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб та особам з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Також відбулися зміни у пенсійному забезпеченні жінок, які народилися у 1962 році.

Давайте зупинимось на кожній категорії окремо. Які умови перерахунку пенсій особам з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС?

Пенсії перераховуються тим особам, стосовно яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, та особам, які брали безпосередню участь у ліквідації інших ядерних аварій та їх наслідків, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, внаслідок чого стали особами з інвалідністю, а також пенсії у зв’язку з втратою годувальника, внаслідок Чорнобильської катастрофи за осіб з їх числа.

Що є підставою для перерахунку таких пенсій та який середній розмір підвищення по області?

Підставою для перерахунку є Постанова Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 р. № 1307 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1210 і від 26 вересня 2012 р. № 886” та
ст. 10 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Середній розмір підвищення пенсії по області - 2 629 грн.

А які підстави та вимоги до перерахунку пенсій особам, які отримують грошове забезпечення у зв’язку з втратою годувальника з числа осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб? 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня
2021 р. № 1052 “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2020 р. № 674” проведено перерахунки пенсій у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно до ч. 4 ст. 41 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Забезпечено встановлення мінімального розміру пенсійної виплати кожному з непрацездатних батьків та дружині (чоловіку) загиблих, померлих (таких, що пропали безвісти) осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Мінімальний розмір такої пенсійної виплати з 01.01.2022 - 7 800 грн.

Які зміни відбулися у пенсійному забезпеченні жінок, які народилися у 1962 році?

При призначенні пенсій за віком жінкам, які народилися у період з
1 січня 1962 року по 31 грудня 1962 року, встановлено щомісячне підвищення у розмірі 9 % пенсії, обчисленої відповідно до ст.27 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Жінки, які раніше отримували пенсію по інвалідності, за вислугу років чи у зв’язку з втратою годувальника, при переведенні на пенсію за віком, права на встановлення підвищення не мають.

Розмір підвищення визначається індивідуально та залежить від розміру пенсії жінки, обчисленої з урахуванням набутого нею страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено страхові внески.

Враховуючи, що 60-річного віку жінки, які народилися у 1962 році, досягають у 2022 році, підвищення до пенсії у розмірі 9 % встановлюється починаючи з 2022 року.

20.01.2022 13:01
Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє.
Система безоплатної правової допомоги зібрала всі електронні ресурси для безкоштовного отримання юридичної допомоги в одному місці - за одним посиланням! Там знайдете адреси бюро правової допомоги, базу даних правової інформації і мобільні додатки. Кабінет клієнта - це теж зручний спосіб отримати юридичну консультацію. А якщо вам зручно в месенджерах - вайбер, телеграм, інстаграм чи фейсбук - і туди вас запрошуємо!
Отже, для зв'язку з юристами системи безоплатної правової допомоги ви можете скористатись наступним посиланням і обрати будь-який зручний спосіб комунікації: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua
Нагадуємо, що на безоплатну первинну правову допомогу мають право усі без виключення.
Види послуг, які надаються в якості безоплатної первинної правової допомоги:
• надання правової інформації;
• надання консультацій і роз'яснень з правових питань;
• складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
• надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів користування земельними ділянками для сільського населення - власників земельних ділянок;
• надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Щоб отримати юридичну консультацію через систему безоплатної правової допомоги, звертайтесь на прийом до бюро безоплатної правової допомоги.
УСІ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖУТЬ отримати первинну правову допомогу від держави, а саме від цього зазвичай залежить перший етап захисту ваших прав.
Безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, і включає такі види правових послуг, як захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних
органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Якщо просто – це призначення юриста або правника за рахунок держави, тобто безоплатно для людей. Судовий збір, вартість експертиз, поштові витрати покривають заявники.
Відповідно до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на безоплатну вторинну правову допомогу (призначення юриста або адвоката за рахунок держави) у цивільних та адміністративних провадженнях для
свідків і потерпілих у кримінальних провадженнях мають право такі категорії осіб:
• особи, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму
• особи з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що
призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох
прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;
• діти;
• внутрішньо переміщені особи;
• громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;
• особи, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»;
• ветерани війни
• особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,
• особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною,
• особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань;
• особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
• особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи;
• особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;
• особи, реабілітовані відповідно до законодавства України;
• особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
У цивільних та адміністративних справах, свідкам і потерпілим у кримінальних справах безоплатна вторинна правова допомога надається після звернення до Криворізького місцевого центру з надання безоплатної
вторинної правової допомоги і підтвердження свого права на такі послуги.
Це можуть бути довідки, посвідчення, паспорт та код. Конкретний у вашому випадку пакет документів вам озвучить фахівець після вашого звернення.
Проконсультуватись у центрі можна з будь-яких питань, таких, як: сімейні, земельні, житлові, цивільні, трудові, договірні, адміністративні, соціальні, захист прав споживачів, пасажирів, пацієнтів, дітей, осіб, потерпілих від домашнього насильства, військовослужбовців і внутрішньо переміщених осіб тощо.
Адреси бюро правової допомоги Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
м.Кривий Ріг:
вул.Качалова, 2,
тел.098-040-83-70;
вул.Героїв АТО, 30, каб.102,
тел.097- 139-88-57;
вул.Станіслава Конткевича, 37,
тел.067-276-54-76;
пр.Перемоги, 33а (ж-м Інгулець),
тел.097-531-65-81;
м.Жовті Води, бульв.Свободи, 62
тел. 050-505-28-33;
м.П'ятихатки, вул.Пушкіна, 107,
тел.096-188-55-43;
м.Апостолове, вул.Центральна, 63,
тел.068-208-50-52;
смт.Софіївка, вул.Карпенка, 20, каб.7
тел.097-495-83-16.
Електронна пошта: kryvyyrih.dnipro@legalaid.dp.ua
Сторінки у ФБ:
#БПД_поруч!
 
19.01.2022 13:01

Враховуючи звернення мешканців житлового масиву Інгулець щодо внесення змін до затвердженого переліку зупинок громадського транспорту міського автобусного маршруту загального користування №302 «Автостанція Інгулець – пл. Визволення», у період з 19.01.2022 по 01.02.2022 включно по вул. «Недєліна» (в районі магазину «Варус») тимчасово буде здійснюватися зупинка громадського транспорту (на час вивчення пасажиропотоку) вищевказаного міського автобусного маршруту.

10.01.2022 10:01

12 січня 2022 року о 14.00 за підтримки Правового клубу PRAVOKATOR Дніпро відбудеться вебінар «Соціальна послуга догляду вдома» за участю працівників Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та управління праці та соцзахисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Інгулецького району.

Запрошуються соціальні працівники, юристи, люди похилого віку та з інвалідністю. Вебінар відбудеться на платформі ZOOM. Форма реїстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1n5rY7AUMvskFnFtlq4E2sMuMou5fkq-WxTV6q8l1R5Y/edit

05.01.2022 09:01
 
 
 
Прийом відділом реєстрації місця проживання громадян (проспект Південний,1) переноситься з суботи 08 січня 2022 року на суботу 15 січня 2022 року.
Додатково інформуємо, що прийом здійснюється за попереднім записом та за умови дотримання карантинних вимог.