Суспільство

15.04.2019 09:04
  10.04.19 р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі»  Криворізької міської ради відбувся концерт, в якому приймав участь вокальний ансамбль «Мелодія душі». Колектив представив програму – «За чашкою кави». Дівчата співали різноманітні пісні, шуткували, розказували анекдоти, читали гуморески, вірші про кохання, спілкувалися з публікою і все це було дуже схоже на якесь велике свято в родинному колі. Слухачі були у захваті від виступу ансамблю, висловлювали свою подяку та запрошували до територіального центру знов. По закінченню концерту люди аплодували стоячи!
10.04.2019 10:04

Протягом місяця мешканці району проводять роботи по впорядкуванню територій.Наш район теж долучився до акції #Trashtag. Кожен інгульчанин може взяти участь у суспільно-корисній праці. Ми хочемо бачити рідний район гарним та квітучим.Чисто не там, де прибирають, а там, де не сміттять!

Переглянути фотозвіт

27.03.2019 09:03
27.03.19. в КУ «ТЦСО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт, в якому приймав участь відомий вокально-хореографічний ансамбль «Серденько» під керівництвом Аліни Звягінцевої. Ансамбль лауреат багатьох фестивалів, таких як: «Червона калина», «Козацький фестиваль», «Душі криниця» та інших. Також колектив бере участь у всіх концертних програмах нашого міста.
      Відвідувачі нашого закладу лишилися задоволеними виступом колективу. Пролунали улюблені пісні з життя, пісні про Україну, пісні про любов. Слухачі охоче танцювали під веселі та жартівливі пісні. Всі бажали колективу творчої наснаги та запрошували до територіального центру з концертними програмами знов.
 
 
 

 

21.03.2019 09:03
По четвергам в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР продовжує свою роботу літературний гурток «Поезія душі». Сьогодні ми закінчили вивчати творчість великого письменника – Миколи Семеновича Лєскова. Ми зі слухачами познайомились з його біографією, а також з великим задоволенням прочитали такі його оповідання , як: «Леді Макбет Мценського повіту» та «Житіє однієї баби». Оповідання дуже сподобались слухачам.
Всіх бажаючих запрошуємо приєднатись до нашого літературного гуртка!
 
20.03.2019 09:03
  В КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР тривають заняття «Університету третього віку». Студенти з величезним захопленням відвідують тематичні лекції: «Православну етику», яку викладає протоієрей отець Роман, «Основи здорового способу життя», «Історію Кривого Рога» - у форматі документальних фільмів та бесід з найкращими краєзнавцями нашого міста.
        19.03.2019 р. відбулася друга зустріч з психологом, яка викладає предмет «Арт-психологія». У дружній, приємній атмосфері пройшов урок на якому студенти малювали, займалися декоративно-прикладним мистецтвом та спілкувалися. Після перерви з чаюванням розпочалося чергове заняття з комп'ютерної грамотності. Студенти із задоволенням відвідують цей предмет, бо у вік комп'ютеризації потрібно знати хоча б елементарні основи та мати навички роботи з комп'ютерною технікою.

Переглянути фотозвіт

20.03.2019 09:03
  В КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР двадцятого березня відбувся концерт вокального ансамблю «БАРВІНОК» - художній керівник якого - Сергій Ващенко. Ансамбль був створений з відвідувачів територіального центру у відділенні денного перебування. Жінки ансамблю показали високу майстерність та захоплення в українських народних піснях. Співачки виконували твори як у супроводі фортепіано, так і аcapella. Співали з натхненням жартівливі, патріотичні, журливі пісні, читали гуморески, анекдоти, проводили вікторини та жартували з публікою. Концерт дуже сподобався нашим відвідувачам, він пройшов на позитиві і люди залишились після нього в гарному настрої, висловлювали колективу свої щирі побажання: добра, щастя, здоров'я та благополуччя.
 
Переглянути фотозвіт
20.03.2019 09:03
        05.08.19. в КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР для відвідувачів відділення денного перебування відбулася історична бесіда до Дня повітряних і Збройних Сил України «Наша Армія-то наша сила !» Слухачі дізналися деякі історичні факти зі становлення та розвитку нашої авіації, а також, які ще підрозділи Збройних сил входять зараз до складу Повітряних сил України. Бесіда вийшла цікавою та пізнавальною.
15.03.2019 15:03

15.03.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням керуючого справами виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 19 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу  18 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 1 заявнику.

13.03.2019 09:03

Мільйони людей щороку долучаються до Години Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, під час якої люди та організації по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв'язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Зловіть зв’язок з Землею цієї Години Землі, дбайте про природу кожного дня, щоб квітуча та біорізноманітна планета була не лише реаліями сьогодення, але й майбутнього. 

 Більше інформації про компанію Години Землі 2019 можна знайти на сайті:

wwf.panda.org/ukraine або wwf.panda.org/eh19

Офіційна сторінка події на fb:facebook.com/events/wwf-в-україні/година-землі-2019/750861441965104/

Долучитися до Години Землі: wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/

 

 

 

06.03.2019 17:03

06.03.19 р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі»  Криворізької міської ради відбувся святковий концерт, приурочений до 8 Березня, в якому брав участь відомий криворізький вокальний ансамбль «Червона калина»- ПК «Мистецький» під керівництвом Шипачова  Ігора Івановича. Колектив вітав усіх жінок, бажав щастя, успіхів та здоров'я. Ансамбль виконував  як народні, так і авторські пісні. Ведуча концерту читала цікаві гуморески, анекдоти та вірши. Слухачі тепло сприйняли виступ колективу.  Весь концерт пройшов на позитивних нотах і в руслі гарного настрою.

Святкування закінчилось солодким столом та чаюванням. 

Відвідувачі були задоволені.

 

Переглянути фотозвіт