Суспільство

17.09.2021 16:09
Напередодні святкування 246-ї річниці з Дня заснування міста Кривого Рогу, в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбувся урочистий прийом, на якому нагороджено і наших Інгульчан.
- Нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню нагороджено завідувача відділу комунального господарства виконкому Бондар Вікторію Олегівну!
- Грамотами нагороджено заступника директора з навчально-виховної роботи Криворізької гімназії №127 Бущенко Вікторію Анатоліївну та вихованку відділення боротьби вільної комунального позашкільного навчального закладу ДЮСШ №2 Польську Анастасію Володимирівну.
Щиро вітаємо нагороджених!
 
17.09.2021 15:09
У зв'язку з погіршенням погодних умов, 18.09.2021 очікується дощова погода, в районі змінено святкові заходи, присвячені 246-й річниці з Дня заснування міста Кривого Рогу. Чекаємо всіх у палаці культури "Інгулець" на святкові концерти!
 
17.09.2021 15:09
Протягом тижня в Інгулецькому районі проходили змагання з футболу серед шкільних команд за програмою районних спортивних ігор «Олімпійські надії». Участь у змаганнях брали діти 2011 року народження. На житловому масиві Південний змагання проходили на спортивній базі ФОК АТ «Південний ГЗК», на житловому масиві Інгулець - на базі ДЮСШ №2.
Сьогодні, 17 вересня, на Інгульці відбулись фінальні ігри, за підсумками яких ІІІ місце посіла команда 102-ї школи, ІІ - команда гімназії 127, і переможцем стала команда школи 114!
Вітаємо переможців та призерів!
Чемпіонам бажаємо успіху у міському турі, який відбудеться з 22 по 24 вересня.
 
17.09.2021 15:09
Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю.
З нагоди 30-ї річниці в Інгулецькому районі 24 серпня проведено різноманітні святкові заходи.
Сьогодні, 17 вересня, традиційно відбулися урочисті підведення підсумків відзначення річниці Незалежності України. Під час свята нагороджено районними відзнаками підприємства, установи, організації, заклади освіти району.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило висловив вдячність усім за злагоджену командну роботу на благо нашого Інгулецького району!
 
17.09.2021 15:09
На житловому масиві Інгулець працівники ТОВ "Весташляхбуд", КП "САНСЕРВІС" та бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" виконують роботи з прибирання випадкового сміття в місцях загального користування та підбордюруного сміття вздовж автодоріг.
Тривають роботи з покосу трави, видалення порослі та впорядкування клумб.
 
17.09.2021 14:09
Роботи з покосу трави та збору випадкового сміття на житловому масиві Південний сьогодні виконує бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Південний".
 
16.09.2021 17:09
Сьогодні, 16 вересня, стартував проект по капітальному ремонту амбулаторії №1 Центру первинної медико-санітарної допомоги №7, що на житловому масиві Інгулець. За проєктом будуть створені умови для роботи 12 сімейних лікарів (які обслуговують майже 20 тисяч інгульчан). На виконання робіт заплановано 10,7 млн грн.
За ініціативи громадської організації «Егіда-Центр» в нашому районі реалізуються вже третій проєкт Українського фонду соціальних інвестицій за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
 
16.09.2021 16:09
Сьогодні, 16 вересня, за головування заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка, відбулося чергове засідання районної робочої групи із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та самоврядного контролю за використанням земель. Участь у засіданні взяли представники ГУ ДПС у Дніпропетровській обл. та Інгулецького відділу державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).
Суб’єкти господарювання, що були запрошені, надавали роз’яснення про стан оформлення правовстановлюючих документів на займані земельні ділянки, а також надавали пояснення щодо причин несплати земельного податку та податку на нерухоме майно. З ними проведено роз’яснювальну роботу, обговорено терміни погашення заборгованості та наголошено на терміновому врегулюванні питання оформлення правовстановлюючих документів на займані земельні ділянки.
Питання, що розглядалися, оформлено протоколом з визначенням терміну виконання вказаних доручень.
 
16.09.2021 16:09
Сьогодні на житловому масиві Південний відповідні служби продовжують виконувати заходи з благоустрою.
Роботи з покосу трави здійснюють бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Південний" і працівники КП "САНСЕРВІС".
Поливом зелених насаджень, збором випадкового сміття, обрізуванням дерев та вивезенням гілок займаються працівники КП "САНСЕРВІС".
Також проведено огляд спецтехніки АТ "Південний ГЗК" і ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", що буде задіяна в разі снігопадів і ожеледі на автошляхах району.
 
16.09.2021 15:09
16 вересня дано старт патріотично-спортивної гри «Інгульчани»!
Сьогодні пройшов I тур змагань. Загони учнів шкіл району брали участь у різних видах змагань: біг, підтягування, метання гранати, прес, згинання та розгинання рук.
Фінальна гра відбудеться у наступну п’ятницю, де буде визначено переможців.