Суспільство

12.08.2019 09:08

12 серпня жителька Інгулецького району, Петроченко Наталя Матвіївна, в колі рідних та близьких людей відсвяткувала свій 100-річний ювілей.

Привітати ювілярку, за дорученням міського голови Юрія Вілкула, приїхав заступник міського голови Костянтин Бєліков та директор Департаменту соціальної політики виконкому міськради Інеса Благун, які побажали міцного здоров’я, бадьорості духу і ще довгих років життя. Від імені мера міста вони вручили квіти та матеріальну допомогу.

Також Наталю Матвіївну привітали: заступник голови Інгулецької районної у місті ради - Олександр Хватов, голова ради Інгулецької територіальної організації ветеранів - Зоя Цуркан, голова первинної організації ветеранів та пенсіонерів ПрАТ «ІнГЗК» - Надія Коваленко та представники профспілкового комітету ПрАТ «ІнГЗК», які вручили іменинниці квіти та цінні подарунки.

09.08.2019 09:08

Працює спеціалізована техніка: КрАЗ – ТОВ «Екоспецтранс», вантажник ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Вже виконані роботи біля будинків 2,4 по вулиці Ярославській та біля будинку, 14 по вулиці Панаса Мирного.

Просимо громадян бути свідомими – не створюйте стихійних звалищ, будівельне сміття привозьте на полігон, а не до найближчих контейнерів, а побутове сміття викидайте у сміттєбаки!

08.08.2019 17:08
 
08.08.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Алентуса було проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому були розглянуті питання згідно плану роботи на 2019 рік:
- Про стан виконання заходів щодо профілактики травматизму невиробничого та побутового характеру серед учасників освітнього процесу району.
- Про роботу щодо своєчасного знесення аварійних дерев та сухостою.
- Про боротьбу з карантинними бур’янами.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

08.08.2019 09:08

Завдяки підтримці Південного комбінату (надали спецтехніку) вивозимо габаритні коріння та великі колоди, що залишились від дерев, повалених під час буревію. Вже вивезли деревину, що була біля будинку 34 по вулиці Салтиківській та біля будинку 37 по вулиці Подлєпи.
Дякуємо за допомогу!

08.08.2019 09:08
Сьогодні 07.08.2019 р. в КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР відбулася зустріч з фахівцями району різних напрямків, а саме:

з головним спеціалістом з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради – Білик Іриною Юріївною

з начальником Інгулецького відділу обслуговування громадян пенсійного фонду України – Бойченко Яною Павлівною

з майстром виробничого навчання Криворізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД (1 категорії)  - Теребеніним Олександром Михаловичем. 

Фахівці надали корисну та цікаву інформацію зі своїх питань, а також відповіли на всі питання відвідувачів, які виникали в ході розмови.

07.08.2019 09:08

Хочеться, щоб на дитячому майданчику лунав дитячий сміх, а дорослі своїм власним прикладом привчали дітей змалечку поважати працю людей та берегти майно громади!

07.08.2019 09:08
    У відділенні денного перебування КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР продовжується підготовка вокального ансамблю «Барвінок»  до святкового концерту, присвяченому Дню Незалежності України, який проводитися на базі установи 21 Серпня 2019 року. Програма концерту буде цікавою та різноманітною.