Суспільство

20.12.2018 09:12
На базі КУ "ТЦ СО №1" в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт, присвячений святкуванню Нового 2019 року. В концертній програмі приймали участь артисти театру драми та музичної комедії ім. Т.Г. Шевченка. Програма була дуже різноманітна: романси, твори з оперет, українські народні пісні. Були танцювальні номери, а також багато віршів, гуморесок , привітань та побажань.
Після концертної програми відвідувачів було запрошено на святковий обід.
Наші люди залишились в гарному настрої та з позитивними емоціями.
 
 
 
20.12.2018 09:12
Новорічних чудес та здійснення бажань щороку чекають діти. Саме такі емоції та гарний настрій можна отримали на відкритті ялинкових містечок Інгулецького району. Під час таких урочистостей діти заряджаються позитивною енергією і налаштовуються на новорічний настрій. Водять хороводи навколо святково вбраної ялинки, беруть участь в різних конкурсах, співають і танцюють. Відкриття ялинкових містечок в Інгулецькому районні відбулось 20.12.2018 року. Свою творчість дарували казкові герої та колективи палаців культури. Щирі слова подяки Південному та Інгулецькому гірничо-збагачувальним комбінатам за чудові подарунки – ялинкові містечка на житлових масивах!

Фотозвіт

20.12.2018 09:12
   19.12. 2018 року, в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт присвячений Дню Святого Миколая. Наші відвідувачі отримали масу вітань від працівників центру, а також від гостей, які виступали перед нашими глядачами. Людей вітали солісти-вокалісти ПК «Металургів».
   Концерт був дуже різноплановим. Звучали і народні пісні під баян, і естрадні пісні під фонограму, і романси, і оперні арії. Серед виступаючих були люди зовсім різних професій- від робочих до заслужених артистів. Також виступали артисти декламаційного жанру – веселі гуморески дуже смішили та тішили публіку. Між піснями були щирі вітання та найкращі побажання в День Святого Миколая. Після закінчення концертної програми зал аплодував стоячи.
20.12.2018 09:12
  В комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 2 в Інгулецькому районі” Криворізької міської ради, згідно запланованих заходів по установі проведена тематична лекція до дня Святого Миколая. На лекція були розглянуті обряди та звичаї у цей день, історію свята, народні традиції.