Суспільство

25.11.2021 17:11
Сьогодні бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Південний" продовжила займатись благоустроєм на житловому масиві Південний. Протягом дня виконували:
- упорядкування територій зупиночних павільйонів та контейнерних майданчиків;
- прибирання випадкового сміття.
 
25.11.2021 12:11
Щиро вітаємо Приходько Анну - вихованку художнього відділення КЗСМО "Музича школа №6" (викладач Горшкова К.Ю.) з зайнятим ІІ місцем у Всеукраїнському дистанційному конкурсі майстрів "СМАЙЛ ФЕСТ" "Краса рідного краю".
Бажаємо нових творчих перемог!
 
24.11.2021 15:11
Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та громадськістю нашого міста, за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW, триває реалізація проєкту з покращення умов надання первинної медичної допомоги в КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» на житловому масиві Інгулець.
Станом на 23 листопада заклад отримав вкрай необхідні швидкі тести в кількості 3400 шт: для виявлення антигена COVID-19, вірусів грипу А, В; тести для виявлення антитіл до ВІЛ 1 і ВІЛ 2; тести для визначення Гепатиту В. Необхідно зазначити, що наразі тривають ремонтні роботи в будівлі амбулаторії (ІІ поверх) по вул. Каткова, 2.
Заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови постійної комісії Криворізької міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Дмитро Коростельов оглянув хід виконання робіт, в результаті яких сімейні лікарі матимуть змогу перебувати самі і надавати допомогу в більш комфортних умовах.
До речі, це вже третій проєкт, який реалізується в нашому районі.
Дякуємо за співпрацю та допомогу УФСІ!
 
24.11.2021 12:11
Тривають систематичні роботи з прибирання опалого листя, випадкового та підбордюрного сміття, вирубки порослі на житловому масиві Інгулець.
Сьогодні працюють: бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець", працівники ТОВ "Весташляхбуд" і КП "САНСЕРВІС".
 
24.11.2021 11:11
24 листопада проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому, інспектора сектору ювенальної превенції ВП №6, №7, лікаря загальної практики КНП " ЦПМСД №7".
В ході проведення комісії розглянуто інформацію стосовно 14 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 4 сімей з метою надання комплексу соціальних послуг та підвищення виховного потенціалу батьків. 2 сім`ї та 1 особу знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку соціальної роботи із сім`ями/особами, які опинились у складних життєвих обставинах.
Головою комісії надано доручення суб’єктам соціальної роботи разом з працівниками поліції провести профілактично-роз`яснювальні заходи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Заплановано проведення спільних рейдів у сім`ї СЖО з метою контролю за виконанням батьківських обов`язків, створенню безпечних та комфортних умов для проживання дітей району.
 
23.11.2021 14:11
Тривають роботи з прибирання опалого листя на житловому масиві Інгулець.
Сьогодні задіяні бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" та працівники КП "САНСЕРВІС".
На пішохідних доріжках та вздовж автодоріг житлового масиву працюють вакуумно-прибиральні машини.
 
23.11.2021 10:11
Одним з пріоритетних розділів програми соціального партнерства між містом та Південним ГЗК залишається благоустрій і покращення інфраструктури житлового масиву Південний.
Щороку комбінатом здійснюються ремонтні роботи фасадів будинків на житловому масиві. Мешканці та гості нашого району милуються красою і зовнішнім виглядом житлових будинків вдень та світловою ілюмінацією ввечері.
На початку жовтня 2021 року розпочато роботи з оновлення фасаду споруди гуртожитка по проспекту Південний, 19, яка вже сьогодні приваблює своїм виглядом. Від усіх мешканців житлового масиву ми вдячні генеральному директору підприємства Костянтину Федіну та ремонтно-будівельному цеху комбіната за творчій підхід в реалізації проектів.
 
22.11.2021 16:11
На житловому масиві Інгулець тривають роботи з благоустрою. Комунальні служби сьогодні прибирають:
- у місцях загального користування та здійснюють вирубку порослі - бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець";
- підбордюрне та випадкове сміття вздовж автодоріг - ТОВ "Весташляхбуд";
- опале листя з зелених зон - КП "САНСЕРВІС".
На житловому масиві Південний виконуються роботи з прибирання опалого листя та омолодження дерев.
 
20.11.2021 17:11
20 листопада - День спільних дій в інтересах дітей.
Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищені і вразливі.
Свято Всесвітнього дня дитини починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових. Кожній державі було запропоновано вибрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, зазначаючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада. Варто згадати, що в 1959 році саме цього дня була прийнята «Декларація прав дитини», а потім – у 1989 – «Конвенція прав дитини».
Україна ратифікувала названу Конвенцію ще у вересні 1991 року.
Турбота про дітей, забезпечення їх добробуту, безпеки - одне із найбільш важливих завдань суспільства, яке дбає про своє майбутнє, адже діти - гарант самозабезпечення нації та її розвитку.
Ми, дорослі, не повинні стояти осторонь проблем дітей: забезпечити їм зростання у безпечних та сприятливих умовах, надати доступ до високоякісної освіти та охорони здоров’я, потурбуватися про високий рівень життя.
Пам’ятайте, що головне для кожного малюка – увага, турбота і любов! Кожен з нас може ощасливити дитину, подарувавши частинку свого тепла, особливо тим, хто цього потребує найбільше!
Тож вітаємо зі Всесвітнім Днем дитини! Бажаємо кожен день зустрічати з посмішкою і гарним настроєм! Зичимо, щоб кожна мить дитинства була наповнена щастям, радістю і чудесами!
 
19.11.2021 17:11
На житловому масиві Південний працівниками АТ "Криворізька теплоцентраль" сьогодні виконувалися роботи з ліквідації аварійних ситуацій по проспекту Південний, 14 та вул. Груні Романової, 8-10.