Суспільство

02.03.2021 14:03
Бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" сьогодні прибирає в місцях загального користування, в сквері Седнєва; займається вирубкою порослі в районі зупинки "Горіхова роща". Працівники ТОВ "Весташляхбуд" прибирають підбордюрне сміття по вул. Каткова; КП "Сансервіс" здійснюють обрізку гілок вздовж автодороги по вул. Каткова. 
26.02.2021 17:02

26 лютого в Інгулецькому районі у приміщенні кафе «Капітошка» проведено інформаційну зустріч з питань детінізації трудових відносин для фізичних осіб-підприємців району, в якій прийняло участь 20 суб’єктів господарювання. Захід відбувся за участю спеціалістів відділу розвитку підприємництва і управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради, представників інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, управління  розвитку  підприємництва виконкому Криворізької міської ради, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Криворізької південної ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області. У зв’язку із запровадженням протиепідемічних заходів через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 захід було проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.

У ході зустрічі були надані роз’яснення  щодо:

- правильності нарахувань, сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- правильності нарахувань на фонд оплати праці відповідно до встановленої мінімальної заробітної плати;

- практики застосування норм трудового законодавства в частині прийняття на роботу працівника, його стажування, або неповної зайнятості;

- неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.

Суб’єкти господарювання мали змогу прийняти активну участь в обговоренні інформації. По завершенню заходу усі присутні отримали брошури, інформаційні повідомлення та пам’ятки.


26.02.2021 17:02
Сьогодні на житловому масиві Південний:
- працівниками КП «Сансервіс» виконуються роботи з погрузки та вивезення гілок після омолодження дерев; вирубки порослі вздовж об'їзної дороги; з прибирання випадкового сміття при в'їзді на житловий масив.
- «Чистий Південний» збирає випадкове сміття по вул. Ярославська та прибирає в мікрорайоні на правому березі ріки Інгулець.
На житловому масиві Інгулець:
- працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають підбордюрне сміття вздовж автодоріг по вул. Сонячна;
- вакуумно-прибиральна машина працює на автодорогах вулицями Гірників та Недєліна.
- працівники бригади «Чистий Інгулець»  прибирають пішохідні доріжки та зелені зони в сквері по проспекту Седнєва; виконують частковий ремонт Монументу Слави.
 
25.02.2021 17:02
Тривають роботи з благоустрою на житловому масиві Південний:
- Бригада виконкому районної у місті ради «Чистий Південний» виконує роботи з вивезення сміття на покинутих погрібах поруч з будинками №6 та №8 по вул. Переяславська та прибирає випадкове сміття по вул. Алма-атинська.
- ТОВ «Екоспецтранс» - вивіз негабаритного сміття по вул. Й.Пачоського;
- ТОВ «Сітісервіс» - прибирання випадкового сміття по вул. Збагачувальна.
На житловому масиві Інгулець:
- Працівники КП «Сансервіс» продовжують прибирати листя з зеленої зони по проспекту Перемога.
- Працівники ТОВ «Весташляхбуд» виконують роботи з прибирання підбордюрного сміття по вул. Рудна.
- Працівники бригади «Чистий Інгулець» вирубують поросль поруч з ДЮСШ №2 та прибирають сміття в місцях загального користування.
 
25.02.2021 15:02
Вітаємо з перемогою Кириченко Анну, солістку вокальної студії «DEZ-Престиж» КЗ «Палац культури «Південний» КМР (керівник Зарічна Дар'я), яка взяла участь у дистанційному II Міжнародному фестивалі-конкурсі «Майбутнє України» та посіла І місце!!!
Бажаємо нашій Інгулецькій зіронці нових перемог!
 
 
24.02.2021 17:02
В лютневі дні з особливими словами вдячності й поваги ми звертаємось до тих людей, завдяки кому вже 77 років наше рідне місто Кривий Ріг відзначає річницю визволення від нацистських загарбників.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило відвідав вдома і привітав поважних і шанованих людей - ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій.
Низький уклін вам, дорогі ветерани, за ваш подвиг, вашу мужність та героїзм у роки війни.
Міцного вам здоров'я, довгих років життя та мирного нам неба!
P.s. Окремі слова подяки небайдужим людям, що підтримують ветеранів та ветеранські організації нашого району. Дякуємо генеральному директору ПАТ «ПІВДГЗК» Костянтина Федіну та депутату Інгулецької районної у місті ради Сергію Алхімову!
 
24.02.2021 17:02
Підсумки Чемпіонату України з сумо. Молодь до 21 року:
вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Константинова Дар'я посіла:
- в/к 70 кг - І місце;
- в абсолютній ваговій категорії - ІІІ місце.
В цій же віковій категорії у командній боротьбі "стінка на стінку" Кузьмич А., Костантинова Д. та Булаш А. здобули срібло.
Молодь до 23 років:
- Константинова Д. у в/к 73 кг. посіла ІІІ місце.
Вітаємо і бажаємо нових яскравих перемог!
 
24.02.2021 15:02
На житловому масиві Інгулець працівники ТОВ «Весташляхбуд» продовжують роботи з прибирання випадкового сміття вздовж автодоріг.
Бригада виконкому районної у місті ради «Чистий Інгулець» прибирає випадкове сміття на житловому масиві; вирубує поросль вздовж пішохідної доріжки від автодороги №19 до вул. Сім'ї Демиди. Сьогодні на житловому масиві Південний працівниками КП «Сансервіс» здійснюється вивіз гілок після омолодження дерев по вул. Й.Пачоського. «Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради вирубує поросль по вул. Ярославська; прибирає сміття поруч зі сміттєзбірником по вул. Подлєпи, 22.
 
24.02.2021 15:02
Вітаємо учнів та викладачів КЗСМО «Криворізька міська музична школа №6» з перемогою у Міжнародному конкурсі «GOLDEN TALENTS OF MADRID» (формат «online»). Серед 1200 учасників з 11 країн світу, наші зіроньки посіли призові місця:
I місце - Непомяща Ксенія (гітара), кер. Арістархов Андрій
II місце - Джабієва Аміна (вокал), кер. Богяну Катерина
II місце - Кириченко Анна (вокал), кер. Богяну Катерина
Бажаємо творчих злетів та високих перемог!
 
24.02.2021 14:02
Вітаємо театральний колектив «Дзеркало сцени» КЗ «Палац Культури «Південний» КМР з нагородою ГРАН-ПРІ у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Zirka Fest» (м. Харків).
Бажаємо натхнення та нових творчих перемог!