Суспільство

14.06.2019 09:06

Інгулецький район святкує День медичного працівника. Сьогодні традиційно в Палаці культури «Інгулець» пройшли урочистості, голова районної у місті ради С.Жеребило висловив слова вдячності, привітав та нагородив працівників медицини. Народний депутат України Д.Шпенов побажав натхненної роботи всім присутнім та привітав молодих спеціалістів. Продовжилось свято чудовим концертом, який підготували творчі колективи нашого району.

Переглянути фотозвіт

07.06.2019 09:06

Соціальне підприємництво є альтернативним джерелом ресурсів для вирішення нагальних питань життєдільності району та міста. В нашому районі є підприємці, які щирі на добро, завжди готові впроваджувати інноваційні проекти, направлені на підтримку особливих категорій населення.

З метою підтримки сімей, в яких виховуються діти-сиріти  та діти, які залишились без батьківського піклування у місті Кривому Розі та зокрема в Інгулецькому районі запроваджено соціальний проект «Соціальне кафе Криворіжжя», у рамках якого, 05.06.2019 в кафе «Монтана піца» ( пр.Перемоги,35) фізичної особи-підприємця Короткової Дарії Олегівни відбувся благодійний захід для діток цієї пільгової категорії. Організаторами даного заходу є управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, відділ розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради та служба у справах дітей виконкому районної у місті ради. Для дітей шеф-кухар провів майстер клас по виготовленню піци. Навчилися готувати піцу 25 дітей та із задоволенням куштували свої кулінарні вироби.

У той же день для дітей було організовано відпочинок та розваги на пересувних атракціонах: електромобілі, веломобілі, самокати та механічний батут біля ТЦ «Коопмаркет» (пр. Перемоги будинку 37в) фізичної особи- підприємця Алхімової Марини Миколаївни, у рамках діючого соціального проекту «Кривий Ріг – місто дитячих розваг» (фото заходу додається).

Відділ розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради запрошує суб'єктів господарювання доєднатися до зазначених благодійних соціальних проектів, діючих у місті. 

03.06.2019 09:06

Сьогодні в Інгулецькому районі відбулись конкурсно- розважальні програмаи до Дня захисту дітей. Малюки весело провели час, співали, танцювали, брали участь у спортивних естафетах та малювали. А яке свято без подарунків? Сьомий рік поспіль дітлахи Інгульця отримують подарунки від народного депутата України Дмитра Шпенова.

Переглянути фотозвіт

25.05.2019 09:05

Кривий Ріг відзначив свою 244 річницю від Дня заснування. Впродовж святкування працювали різноманітні локації та майстер-класи, де кожен міг зробити власними руками пам’ятні сувеніри. Гарний настрій гостям та мешканцям району дарували творчі колективи Палаців культури, відбувся гала-концерт та нагородження учасників і переможців VІІ районного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Інгулецькі зіроньки». Мешканців району привітали народний депутат України Д.Шпенов та голова районної у місті ради С.Жеребило.
Крім того, приємним подарунком для містян стали виступи зірок Української естради, які пройшли в різних куточках Кривого Рогу, а завдяки телемосту всі мешканці міста мали змогу почути їх хіти.

Переглянути фотозвіт

24.05.2019 09:05

24.05.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Лисенка І.П. було проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Були розглянуті питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу. 

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

24.05.2019 09:05

24.05.2019  у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Лисенка І.П. було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва. 

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих мешканців, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців проводиться постійна інформаційно-роз’яснювальна робота в колективах з питань своєчасної та не менше мінімального розміру виплати заробітної плати, її підвищення та забезпечення соціальних гарантій працюючим. Роздаються пам’ятки роботодавцям щодо деяких змін та доповнень у чинному трудовому законодавстві, а також – пам’ятки працівникам  щодо набуття права на призначення пенсії, врахування страхового стажу та розміру пенсійних виплат.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

22.05.2019 15:05

  Наша Україна славиться не тільки своїми гарними українськими піснями, своєю співучою мовою та українськими вишиванками. Наша велика Україна славиться талановитими людьми, які завдяки своїй вокальній майстерності збирають повні зали  слухачів.

 Сьогоднішній день не був виключенням. Незважаючи на дощову хмарну погоду, відвідувачі територіального центру № 1 в Інгулецькому районі завітали до денного відділення, щоб послухати концертну програму вокального ансамблю «Рідна пісня» Довгинцевського району. Неспроста цей колектив дав собі таку багатозначну назву. Своїми піснями вони нам нагадали, звідки ми родом. Пролунало багато українських пісень, а також були виконані авторські пісні керівника ансамблю О.О. Білоненко. Після кожної пісні глядачі довго аплодували. Відвідувачі центру приймали активну участь у концертній програмі та співали разом з артистами. Публіка лишилась дуже задоволена та ще довго не відпускала артистів.

19.05.2019 09:05
   За ініціативи голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило, за підтримки Благодійного фонду «Добра справа» народного депутата Дмитра Шпенова на базі КЗШ №114 19 травня відбудбулось навчання дебатерів та дебатерок (учні), навчання суддів змагань (вчителі) та дебатний турнір між командами шкіл № 59, 99,100, 102, 114, 127. Навчання провели досвідчені учасники та керівники дебатних клубів під керівництвом Олени Зими, Ірини Авдєєвої та Олександра Шаньгіна (м.Дніпро).

Фотозвіт

18.05.2019 09:05

Відзначення Дня Європи для України є важливим кроком у зміцненні нашої країни як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

18 травня на території парку «Б.Хмельницького» розташувались Європейські країни, які обладнали сім районів міста. Інгулецький район разом з ПАТ «ПІВДГЗК» представили країну Ірландію, мешканці та гості нашого міста мали змогу послухати волинку, спіймати лепрекона, станцювати з ірландцями джигу та дізнатись як створюється найпопулярніший віскі Jameson.

Переглянути фотозвіт

17.05.2019 09:05
    17.05.19 р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі»  Криворізької міської ради було організовано  довгоочікувану екскурсію до Храму Преподобних  Антонія та Феодосія Печерських в Інгулецькому районі. Наших підопічних зустрів настоятель Храму протоієрей - отець Роман, який ознайомив прихожан з історією Храму, його будовою та розповів про те, до яких ікон звертатися у різних життєвих ситуаціях. Отець Роман надав дуже багато цікавої інформації про церковні канони. Наші відвідувачі були в піднесеному духовному стані та висловлювали щиру подяку отцю Роману за приділену увагу.  Після відвідування Храму наші відвідувачі мали змогу насолодитися весняною природою у парку НКГЗК.

Фотозвіт