Новини

17.07.2019 11:07

В закладі загальної середньої освіти №100 за рахунок коштів міського бюджету ведуться роботи щодо заміни вікон на енергозберігаючі.

Переглянути фотозвіт

01.07.2019 10:07

Традиційно в районі пройшов IV відкритий Кубок Інгульця «Street Workout» присвячений Дню Конституції України, на призи Народного депутата України Д.Шпенова, З кожним роком цей вид спорту стає більш популярним, в цьому році в змаганнях взяли участь спортсмени нашого району, міста, а також гості з Нікополя та Дніпра. Більше трьох годин серед учасників розгортались запеклі баталії, більше трьох годин важкої роботи суддів. Вітаємо переможців, та бажаємо нових спортивних досягнень!

Переглянути фотозвіт

28.06.2019 11:06

Сьогодні відбулась зворушлива подія – Випускний - 2019! День, що є визначальним в житті кожної людини — свято прощання зі школою!
227 учорашніх інгулецьких одинадцятикласників нині крокують у самостійне життя.
Перед ними - шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного власноруч і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання!
Голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило на ж/м ПІВДГЗК привітав присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, де з'єдналися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, та найбільше — великих сподівань!
До привітання приєднався кандидат в народні депутати В.Щокін.
Голова районної у місті ради С.Жеребило нагородив класних керівників відзнаками виконкому та звернувся зі словами вітання до юних і креативних, завзятих і щирих, стильних і перспективних випускників шкіл ж/м Інгулець, до їх батьків, педагогів і мешканців.
У стінах інгулецьких шкіл кожен випускник отримав неоціненний багаж знань і досвід, що обов’язково допоможе обрати вірний шлях!
Дорогі випускники, вітаємо вас! Бажаємо, щоб ваше молоде життя було цікаве й натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ! 
Вітаємо ваших батьків і вчителів зі святом! Здоров’я вам, щастя і доброї долі!

Переглянути фотозвіт

26.06.2019 09:06

  В КУ «ТЦСО №1 в Інгулецькому районі» КМР 26.06.2019 р. відбувся концерт  присвячений Дню Конституції України. У концерті приймав участь відомий вокально-хореографічний колектив - «Серденько» під керівництвом Аліни Звягінцевої.

    Відвідувачі нашого закладу лишилися задоволеними виступом гурту. Пролунали улюблені пісні з життя, пісні про Україну, пісні про любов. Відвідувачі артистам аплодували стоячи. Всі бажали колективу творчої наснаги та запрошували до центру з концертами знов.

Переглянути фотозвіт

24.06.2019 09:06

21.06.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Лисенка І.П. було проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Були розглянуті питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу. 

З метою забезпечення позитивної динаміки погашення заборгованості зі страхового та єдиного внесків по суб’єктах господарювання  Інгулецького району, робочою групою в межах наданих повноважень, здійснюється постійний моніторинг заборгованості та проводиться робота з боржниками стосовно попередження про наслідки несвоєчасної сплати вищезазначених внесків та необхідності погашення існуючих боргів.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

24.06.2019 09:06

21.06.2019  у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Лисенка І.П. було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

18.06.2019 09:06
15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року, відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. В Україні цей день називають Днем захисту літніх людей.

   В комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування № 2 (надання соціальних послуг) в Інгулецькому районі» Криворізької міської ради у відділенні денного перебування працівниками відділення відбулася інформаційна бесіда з отримувачами соціальних послуг територіального центру з питань соціального захисту непрацездатних громадян (де можна отримати житлову субсидію, забезпечення технічними засобами реабілітації), які програми соціального захисту діють у м. Кривому Розі, які види соціальних послуг наші відвідувачі можуть отримувати у нашому територіальному центрі.

Було поставлено багато питань. Тим не менше, присутніми висловлено прохання й надалі проводити такі змістовні та корисні інформаційні зустрічі.

14.06.2019 09:06

Інгулецький район святкує День медичного працівника. Сьогодні традиційно в Палаці культури «Інгулець» пройшли урочистості, голова районної у місті ради С.Жеребило висловив слова вдячності, привітав та нагородив працівників медицини. Народний депутат України Д.Шпенов побажав натхненної роботи всім присутнім та привітав молодих спеціалістів. Продовжилось свято чудовим концертом, який підготували творчі колективи нашого району.

Переглянути фотозвіт

07.06.2019 09:06

Соціальне підприємництво є альтернативним джерелом ресурсів для вирішення нагальних питань життєдільності району та міста. В нашому районі є підприємці, які щирі на добро, завжди готові впроваджувати інноваційні проекти, направлені на підтримку особливих категорій населення.

З метою підтримки сімей, в яких виховуються діти-сиріти  та діти, які залишились без батьківського піклування у місті Кривому Розі та зокрема в Інгулецькому районі запроваджено соціальний проект «Соціальне кафе Криворіжжя», у рамках якого, 05.06.2019 в кафе «Монтана піца» ( пр.Перемоги,35) фізичної особи-підприємця Короткової Дарії Олегівни відбувся благодійний захід для діток цієї пільгової категорії. Організаторами даного заходу є управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, відділ розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради та служба у справах дітей виконкому районної у місті ради. Для дітей шеф-кухар провів майстер клас по виготовленню піци. Навчилися готувати піцу 25 дітей та із задоволенням куштували свої кулінарні вироби.

У той же день для дітей було організовано відпочинок та розваги на пересувних атракціонах: електромобілі, веломобілі, самокати та механічний батут біля ТЦ «Коопмаркет» (пр. Перемоги будинку 37в) фізичної особи- підприємця Алхімової Марини Миколаївни, у рамках діючого соціального проекту «Кривий Ріг – місто дитячих розваг» (фото заходу додається).

Відділ розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради запрошує суб'єктів господарювання доєднатися до зазначених благодійних соціальних проектів, діючих у місті.