Новини

19.01.2019 09:01

19 січня багатий на події день. З самого ранку святкували свято Водохреще, всі бажаючі мали змогу здійснили обряд купання. А о 10.00 год. відбулось відкриття ХХІІІ відкритого фестивалю-конкурсу «Мистецьке свято» Душі криниця». Всіх присутніх привітали зі святами голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило та голова профспілкового комітету ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», побажали учасникам успіхів та перемоги.

Дякуємо ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» за створення комфортних умов для інгульчан на святі Водохреще та багаторічну підтримку фестивалю «Душі криниця».

Фотозвіт

18.01.2019 11:01

17 січня 2018 року в Інгулецькому районі відбулася панорамна сесія «Спільна робота закладів загальної середньої, вищої, професійно-технічної освіти, підприємств та центру зайнятості щодо здійснення профорієнтаційного супроводу здобувачів освіти»,  в якій взяли участь заступники начальників та головні спеціалісти відділів освіти районних у місті рад, фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості, спеціалісти відділу навчання та розвитку персоналу ПАТ «ПІВДГЗК», педагоги Політехнічнічного коледжу державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", керівники закладів загальної середньої освіти Інгулецького району.

Учасники заходу відвідали музей гірничої техніки під відкритим небом Гірничого департаменту ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», музей ПАТ «Південний ГЗК», а також Політехнічнічний коледжу державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", де в цей час відбувався профорієнтаційний квест для випускників шкіл «Метінвест Тревел».

Керівники закладів загальної середньої освіти району поділилися досвідом сприяння розвитку і становленню творчо обдарованої особистості в системі допрофесійної, початкової професійної підготовки учнів старших класів із залученням фахівців Центру кар'єри Метінвест та Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

Своєрідним підведенням підсумків зустрічі було професійне кафе «Освіта і ринок праці: пошук взаємозв’язків», за столиками якого групи управлінців, педагогів та випускників шкіл шукали відповіді на різноманітні питання, пов’язані із формуванням свідомого професійного самовизначення старшокласників, ефективної роботи з професійної орієнтації серед учасників освітнього процесу.

Переглянути фотозвіт

15.01.2019 09:01

14.01.2019 у ПК «Інгулець» відбулось незвичайне свято, на якому глядачами та учасниками були ті, хто створював казку для дітей. Переглянули чудову казку «Аладін» ПК «Інгулець». По закінченню підвели підсумки новорічних та різдвяних свят 2019. Захід проходив у дружній атмосфері. Всі заклади освіти, культури, спорту та підприємства району були відзначені нагородами та пам’ятними сувенірами і мали змогу поспілкуватись зі своїми колегами у неформальній обстановці. Всіх присутніх вітав голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило, голови профспілкових комітетів ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» та ПРаТ «ІнГЗК» А.Филоненко та А.Логачов. Святковий настрій дарували творчі колективи району.

Фотозвіт

20.12.2018 09:12
У рамках соціального партнерства міської влади та ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» сьогодні було презентовано оновлене травматологічне відділення. Відремонтоване приміщення оглянув Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул, голова Інгулецької районної у міст ради Сергій Васильович Жеребило, генеральний директор ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» Костянтин Анатолійович Федін. Палати стали більш комфортабельними, обладнані новими меблями. Працівники ремонтно-будівельного цеху Південного комбінату були відзначені міськими нагородами.
Також, в цей день відбулась презентація соціального таксі (третього в місті) Люди з обмеженими можливостями трьох районів міста зможуть користуватись безкоштовно послугами таксі, тепер вони мають змогу зручно та швидко пересуватись районом, відвідувати свята та заходи.
 
 
 
20.12.2018 09:12
На базі КУ "ТЦ СО №1" в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт, присвячений святкуванню Нового 2019 року. В концертній програмі приймали участь артисти театру драми та музичної комедії ім. Т.Г. Шевченка. Програма була дуже різноманітна: романси, твори з оперет, українські народні пісні. Були танцювальні номери, а також багато віршів, гуморесок , привітань та побажань.
Після концертної програми відвідувачів було запрошено на святковий обід.
Наші люди залишились в гарному настрої та з позитивними емоціями.
 
 
 
20.12.2018 09:12
Новорічних чудес та здійснення бажань щороку чекають діти. Саме такі емоції та гарний настрій можна отримали на відкритті ялинкових містечок Інгулецького району. Під час таких урочистостей діти заряджаються позитивною енергією і налаштовуються на новорічний настрій. Водять хороводи навколо святково вбраної ялинки, беруть участь в різних конкурсах, співають і танцюють. Відкриття ялинкових містечок в Інгулецькому районні відбулось 20.12.2018 року. Свою творчість дарували казкові герої та колективи палаців культури. Щирі слова подяки Південному та Інгулецькому гірничо-збагачувальним комбінатам за чудові подарунки – ялинкові містечка на житлових масивах!

Фотозвіт

20.12.2018 09:12
   19.12. 2018 року, в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт присвячений Дню Святого Миколая. Наші відвідувачі отримали масу вітань від працівників центру, а також від гостей, які виступали перед нашими глядачами. Людей вітали солісти-вокалісти ПК «Металургів».
   Концерт був дуже різноплановим. Звучали і народні пісні під баян, і естрадні пісні під фонограму, і романси, і оперні арії. Серед виступаючих були люди зовсім різних професій- від робочих до заслужених артистів. Також виступали артисти декламаційного жанру – веселі гуморески дуже смішили та тішили публіку. Між піснями були щирі вітання та найкращі побажання в День Святого Миколая. Після закінчення концертної програми зал аплодував стоячи.
20.12.2018 09:12
  В комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 2 в Інгулецькому районі” Криворізької міської ради, згідно запланованих заходів по установі проведена тематична лекція до дня Святого Миколая. На лекція були розглянуті обряди та звичаї у цей день, історію свята, народні традиції.
 
 

 

19.12.2018 11:12

Мабуть ті, хто найбільше чекають новорічних свят - діти. Новорічні свята – це казка для дітей, тому хто як не ми, дорослі, маємо подарувати її. Сьогодні в КНВК № 9 завітали посланці Святого Миколая, та принесли радість і подарунки вихованцям. Кожен вихованець отримав солодкий подарунок від Криворізького міського голови Юрія Григоровича Вілкула.

Переглянути фотозвіт

18.12.2018 14:12

  До Дня Святого Миколая в Iнгулецькому районi вiдбулось чудове спортивне свято - вiдкритий Кубок Iнгулецького району з шахiв на призи голови Федерацiї шахiв м.Кривий Рiг Миколи Iщенка. На турнiр зiбрались усi загальноосвiтнi школи району, а це 12 команд - 48 учасникiв! Протягом 3-х годин у стiнах ЦДЮТ "Рiднокрай" вiдбувались справжнi шаховi баталiї!
  За пiдсумками змагань були визначенi переможцi в особистому та командному залiку. Отже, у номiнацiї "Шаховий король" переможцем став учень гiмназiї №127 Степанчук Кирило, "Шаховою королевой" турнiру було визнано ученицю гiмназiї Сороку Дiану.
  III загальнокомандне мiсце в турнiрi виборола команда КЗШ №115, срiбним призером стала команда 102-ї школи, i абсолютним переможцем стала команда гiмназiї №127!!! Вiтаємо переможцiв та призерiв змагань!

Переглянути фотозвіт