Новини

09.01.2018 15:01

              Протягом 2017 року в Інгулецькому районі м. Кривий Ріг зафіксовано 113 пожеж. Унаслідок яких загинуло 5 людей, з яких 1 дитина, та 2 людей отримало травми. Матеріальні збитки від пожеж склали 2545315 гривень. Найбільша кількість пожеж сталася через необережне поводження з вогнем громадянами.

              Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, в екосистемах та на виробництві. Виконання елементарних правил пожежної безпеки допоможе запобігти біді.

18.12.2017 13:12

15.12.2017 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбулася зустріч із суб'єктами господарювання з метою інформаційного обміну, діалогу у сфері ведення бізнесу та обговорення питань, які впливають на розвиток підприємницького середовища. На даний захід запрошено начальника управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради Рижкову І.О. Розглядалися основні засади:

- розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення сезонних ярмарків відповідно до проекту регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м. Кривому Розі», оприлюдненого у Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» 23.11.2017 та розміщеного на офіційних сторінках виконкому Криворізької міської ради, виконкомах районних у місті рад;

- надання часткової компенсації відповідно до вимог рішення виконкому Криворізької міської ради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва», зі змінами.

По першому питанню, до суб'єктів господарювання доведено, що розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється у відповідності до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за № 1330/20068) (далі – Порядок). Відповідно до пунктів 2.1 - 2.3 Порядку підставою для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності є паспорт прив'язки ТС. Разом з тим, пунктом 1.11. вказаного вище Порядку передбачено, що розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на строк проведення таких заходів здійснюється у порядку, встановленому органами місцевого самоврядування.  Також, слід зазначити, що частиною четвертою статті 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів передбачено, що власник тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, розташованої на території об'єкта благоустрою державної та комунальної власності, зобов'язаний забезпечити належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території або може брати пайову участь в утриманні цього об'єкта благоустрою на умовах договору, укладеного із підприємством або балансоутримувачем.

Застосовуючи засади прозорості, об’єктивності, здорової конкуренції, з урахуванням публічних інтересів та захисту від проявів недобросовісної конкуренції, монополістичних зловживань, інтересів членів територіальної громади міста Кривого Рогу пропонується визначити конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в місті Кривому Розі  під час проведення ярмарків.              

Проблему відсутності установлених для суб’єктів господарювання при розміщенні  ПТС конкурсних засад, у тому числі щодо користування об’єктами комунальної власності міста  можливо вирішити шляхом ухвалення рішення виконкому міської ради з урахуванням вимог чинного законодавства, та в межах повноважень, делегованих органам  місцевого самоврядування.

Проект поданий управліннями розвитку підприємництва, благоустрою та житлової політики, містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради. Аналіз регуляторного впливу підготовлено з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308».

 По другому питанню, до суб'єктів господарювання доведено деякі аспекти Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні». Обговорювалися питання щодо забезпечення фінансової державної підтримки малих і середніх підприємств шляхом запровадження державних програм кредитування, надання гарантій для отримання кредитів, часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами. Наприкінці заходу, обговорили регуляторний акт Криворізької міської ради щодо  створення сприятливих умов для розвитку малого й середнього бізнесу, забезпечення зайнятості населення шляхом створення нових робочих місць через надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами.

 

14.12.2017 13:12

14 грудня 2017 року на житлових масивах Південного ГЗК та Інгулець біля пам’ятних знаків «Учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» було проведено мітинги та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В заходах взяли участь керівництво району, керівники та представники трудових колективів установ та організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, студентська та учнівська молодь. Зі словами подяки до присутніх звернулись голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, голова Інгулецької районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» О.Шиманський. Ліквідатори були нагороджені районними відзнаками, також було вручено ордер на квартиру учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яких не має вже сьогодні серед нас вшанували хвилиною мовчання. Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку.

 

 

14.12.2017 09:12

Зазвичай, з настанням опалювального сезону спостерігається збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Насамперед, це пов'язано з тим, що зниження температурних показників спонукає людей обігрівати помешкання, часто нехтуючи правилами пожежної безпеки. Не втрачає актуальності також і питання дотримання правил пожежної безпеки дітьми.

Протягом минулого періоду 2017 року в Україні зафіксовано 71514 пожеж. Унаслідок пожеж загинуло 1222 людей та 1118 отримало травми. Близько 80% пожеж виникає саме у житловому секторі. Тож, аби попередити громадян про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті, фахівці Служби порятунку періодично проводять профілактичні рейди у населених пунктах нашої держави. Так рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони Інгулецького району м. Кривий Ріг 07 грудня вкотре провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Інгулецького району міста Кривий Ріг.

Зважаючи на збільшення кількості пожеж у житловому секторі в зимовий період, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі;  у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо; не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

08.12.2017 11:12

На передодні святкування 55-ти річного ювілею з дня створення Інгулецького району 08 грудня 2017 року в ДЮСШ №2 проходить Спартакіада Інгулецького району серед команд посадових осіб, органів місцевого самоврядування та бюджетних організацій. В урочистому відкритті взяли участь голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, його заступники, голова спорткомітету з фізичної культури та спорту виконкому Криворізької міської ради та району, суддівська колегія та учасники Спартакіади. З відкриттям спортивного заходу гостей та учасників своїм виступом вітала команда КЗШ №102, яка нещодавно стала переможцем районних, міських, а також срібним призером обласних змагань з чірлідингу. Спартакіада проходить  з таких видів спорту: волейбол, плавання, настільний теніс, шахи, шашки.

переглянути фотозвіт

30.11.2017 12:11

Напередодні святкування 55-ти річного ювілею з дня створення Інгулецького району ингульчани отримали гарний подарунок - новий сквер по вул. Салтиківська біля ЦДЮТ «Мрія».

30 листопада 2017 року на житловому масиві Південного ГЗК відбулося його урочисте відкриття.

В заході взяли участь заступник міського голови О.Катриченко, генеральний директор ПАТ «ПІВДГЗК» К.Федін, голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков. Олександр Катриченко та Костянтин Федін вручили відзнаки працівникам, які брали участь у реконструкції скверу. Цікавою історичною подією стало закладання капсули часу з посланням для майбутніх поколінь.

переглянути фотозвіт