Новини

05.09.2019 17:09

Сьогодні в залі ПКіТ ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК" зібрались небайдужі люди, які вклали свою душу у підготовку та проведення святкових заходів головного свята країни. За результами оглядів-конкурсів на краще оформлення виставочних композицій присутні були нагороджені районними відзнаками.

 

05.09.2019 09:09

Сьогодні у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбулось урочисте відзначення кращих підприємців району, з нагоди професійного свята. Голова районної ради Сергій Жеребило відзначив підприємців нагородами різних рівнів, та побажав натхнення у подальшій роботі.

 

03.09.2019 11:09

Традиційно Інгулецький район радісно та весело провів "Бал першокласників".
Це свято допомагає поринути у світ знань у формі ігрової програми легко та креативно.

Улюблені герої мультфільмів грали та танцювали, рахували та складали цікаві головоломки разом з дітлахами.
В цьому навчальному році 644 першокласника долучаться до Нової Української Школи.

28.08.2019 09:08

Відвідувачі отримали величезне задоволення від програми, вони раділи та засмучувалися разом з артистами, також мали змогу потанцювати під улюблені пісні та посміятися під гумористичні розповіді.

24.08.2019 09:08

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Традиційно в районі пройшли святкові виставки та концертні програми.

Першим святкування розпочав житловий масив Інгулець: урочистий парад вишиванок та народні колиби від цехів ПрАТ «ІнГЗК» створили атмосферу справжнього козацтва та єдності.
Окрім цього, відбувся IX відкритий Кубок Інгульця з велоперегонів на призи народного депутата України Дмитра Шпенова.

На житловому масиві ПІВДЕННИЙ родзинкою свята стали «Вареник-фест» від цехів ПАТ ПІВДГЗК, а також виставка розфарбованого спецвзуття.
Голова районної у місті ради Сергій Жеребило долучився до святкування та ще раз наголосив, що в Інгулецькому районі живуть талановиті та творчі люди.

Бажаємо Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!

Фотозвіт

23.08.2019 17:08
23.08.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради       Лисенка І.П. було проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Були розглянуті питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу. 

З метою забезпечення позитивної динаміки погашення заборгованості зі страхового та єдиного внесків по суб’єктах господарювання  Інгулецького району, робочою групою в межах наданих повноважень, здійснюється постійний моніторинг заборгованості та проводиться робота з боржниками стосовно попередження про наслідки несвоєчасної сплати вищезазначених внесків та необхідності погашення існуючих боргів.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

 
23.08.2019 17:08

23.08.2019  у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради       Лисенка І.П. було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

23.08.2019 09:08

Сьогодні під звуки Гімну України синьо-жовтий стяг на флагштоці урочисто підняли поруч із будівлею виконкому Інгулецької районної у місті ради. Саме так район разом з усією країною відзначив День Державного Прапора.
Голова районної у місті ради Сергій Жеребило вручив нагороди різних рівнів, а Генеральний директор ПАТ «ПІВДГЗК» Костянтин Федін - паспорти молоді, яка отримує їх вперше.
Також, під час урочистостей вручили портфелі дітям-першокласникам з багатодітних сімей, які виховують 5 і більше дітей.
Вітаємо усіх зі святом!

Фотозвіт

22.08.2019 09:08

    21. 08. 2019. У відділенні денного перебування КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся святковий концерт, присвячений Дню Незалежності України – «Єдина країна – рідна Україна», в якому приймав участь вокальний ансамбль «Барвінок» під керівництвом С.Ващенка. Програма концерту була дуже насичена та цікава. Виконувались пісні різних жанрів, вірші різноманітних українських авторів, а також не обійшлося  без гумору. Відвідувачі були у захваті від концертної програми і висловлювали щиру подяку.

Переглянути фото