Новини

19.05.2019 09:05
   За ініціативи голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило, за підтримки Благодійного фонду «Добра справа» народного депутата Дмитра Шпенова на базі КЗШ №114 19 травня відбудбулось навчання дебатерів та дебатерок (учні), навчання суддів змагань (вчителі) та дебатний турнір між командами шкіл № 59, 99,100, 102, 114, 127. Навчання провели досвідчені учасники та керівники дебатних клубів під керівництвом Олени Зими, Ірини Авдєєвої та Олександра Шаньгіна (м.Дніпро).

Фотозвіт

18.05.2019 09:05

Відзначення Дня Європи для України є важливим кроком у зміцненні нашої країни як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

18 травня на території парку «Б.Хмельницького» розташувались Європейські країни, які обладнали сім районів міста. Інгулецький район разом з ПАТ «ПІВДГЗК» представили країну Ірландію, мешканці та гості нашого міста мали змогу послухати волинку, спіймати лепрекона, станцювати з ірландцями джигу та дізнатись як створюється найпопулярніший віскі Jameson.

Переглянути фотозвіт

17.05.2019 09:05
    17.05.19 р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі»  Криворізької міської ради було організовано  довгоочікувану екскурсію до Храму Преподобних  Антонія та Феодосія Печерських в Інгулецькому районі. Наших підопічних зустрів настоятель Храму протоієрей - отець Роман, який ознайомив прихожан з історією Храму, його будовою та розповів про те, до яких ікон звертатися у різних життєвих ситуаціях. Отець Роман надав дуже багато цікавої інформації про церковні канони. Наші відвідувачі були в піднесеному духовному стані та висловлювали щиру подяку отцю Роману за приділену увагу.  Після відвідування Храму наші відвідувачі мали змогу насолодитися весняною природою у парку НКГЗК.

Фотозвіт

14.05.2019 09:05

Сьогодні, 14 травня 2019 року, у відділенні денного перебування КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі» КМР, для відвідувачів було проведено бібліоглобус «Навколо Європи без квитка», який був присвячений святкуванню Дня Європи в Україні. До центру завітали представники бібліотеки № 9 в Інгулецькому районі, які розповіли історичні дані цього свята та представили глядачам відеокліпи зі святкуванням цього дня в різних країнах Європи. Після цього завідувач відділення провів для глядачів цікаву віртуальну екскурсію по Італії. 

13.05.2019 09:05

13.05.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням керуючого справами виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 16 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу 15 заявникам. Відмовити у наданні матеріальної допомоги 1 заявнику.

 

09.05.2019 09:05

Вже 47 років поспіль Інгулецький район першим в Україні зустрічає свято Великої Перемоги. Участь в урочистостях на житловому масиві Південний взяли: ветерани, Криворізький міський голова Ю.Вілкул, народні депутати України О.Вілкул, А.Гальченко, К.Павлов, Д.Колєсніков, герой України М.Короленко, заступники криворізького міського голови, депутати обласної, міської та районної рад, голови районних у місті рад, делегації промислових підприємств та установ міста та правоохоронних органів, духовенство, представники громадських організацій, мешканці міста. По завершенню мітингу, відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника та меморіальних плит загиблим воїнам.

Святкування Дня Перемоги продовжилось на житловому масиві Інгулець. Колону ветеранів АТО, афганців та трудових колективів підприємств, установ і організацій, закладів освіти зустрічали тисячі інгульчан. На урочистому мітингу інгульчан вітали голова Інгулецькой районної у місті ради С.Жеребило та голова ради Інгулецької територіальної організації ветеранів З.Цуркан.

08.05.2019 09:05

Святкування Дня Перемоги в Інгулецькому районні розпочато. На чолі з ветеранами та головою районної у місті ради С.Жеребило були проведені мітинги Пам’яті.  Учні та мешканці району з трепетом та ніжністю згадали кожного солдата поіменно. Квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

 Фотозвіт

07.05.2019 09:05
У виконкомі Інгулецької районної у місті ради, 07.05.2019, відбулася інформаційна зустріч із суб'єктами господарювання малого  бізнесу, з метою інформаційного обміну, діалогу у сфері ведення бізнесу, обговорення питань, які впливають на стимулювання підприємницького середовища у дотриманні нормативних документів у сфері захисту прав споживачів та безпечності і якості харчових продуктів. У даному заході взяли участь:  суб'єкти господарювання, представники органів місцевого самоврядування: відділу  з питань захисту прав споживачів апарату Криворізької міської ради і виконкому; відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради та органів контролю (нагляду): управління Держпродспоживслужби в м. Кривому Розі Головного Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області;  Криворізької міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області та Криворізького південного управління Головного управління
Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області. Розглядалися основні засади:
  • - щодо прав споживачів;
  • - щодо безпечності та якості харчових продуктів, про дотримання вимог у наданні споживачу інформації про товар та про організацію роботи підприємств торгівлі та закладів громадського харчування по системі НАССР;
  • - щодо дотримання законодавства у сфері санітарно-ветеринарних правил на ринках;
  • - про застосування податкового законодавства у 2019 році для суб'єктів господарювання

Метою  даного зібрання є підвищення правової обізнаності представників малого бізнесу у зв'язку з набуттям чинності  нормативних документів, які є дуже важливими під час ведення підприємницької діяльності.

Під час проведення заходу представники бізнесу отримали пам'ятки та буклети з інформацією про основні аспекти означених питань.

 

02.05.2019 10:05

Святкування Дня комбінату! Відкриття "Зоряного неба", караоке на майдані, новий спортивний майданчик для активної молоді Інгульця, велика святкова програма з зірками української естради, майстер- класи, робота цікавих локацій та аніматорів. Все це та багато іншого чекало на мешканців району.

Інгулецькому комбінату бажаємо нових масштабних проектів, стабільності та процвітання.
Всім інгульчанам добра, гарного настрою, миру й злагоди!

Переглянути фотозвіт

01.05.2019 09:05

Давайте разом змінювати світ на краще, будемо чемними та поважати роботу один одного!

Фотозвіт