Новини

21.03.2019 09:03
По четвергам в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР продовжує свою роботу літературний гурток «Поезія душі». Сьогодні ми закінчили вивчати творчість великого письменника – Миколи Семеновича Лєскова. Ми зі слухачами познайомились з його біографією, а також з великим задоволенням прочитали такі його оповідання , як: «Леді Макбет Мценського повіту» та «Житіє однієї баби». Оповідання дуже сподобались слухачам.
Всіх бажаючих запрошуємо приєднатись до нашого літературного гуртка!
 
20.03.2019 09:03
  В КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР тривають заняття «Університету третього віку». Студенти з величезним захопленням відвідують тематичні лекції: «Православну етику», яку викладає протоієрей отець Роман, «Основи здорового способу життя», «Історію Кривого Рога» - у форматі документальних фільмів та бесід з найкращими краєзнавцями нашого міста.
        19.03.2019 р. відбулася друга зустріч з психологом, яка викладає предмет «Арт-психологія». У дружній, приємній атмосфері пройшов урок на якому студенти малювали, займалися декоративно-прикладним мистецтвом та спілкувалися. Після перерви з чаюванням розпочалося чергове заняття з комп'ютерної грамотності. Студенти із задоволенням відвідують цей предмет, бо у вік комп'ютеризації потрібно знати хоча б елементарні основи та мати навички роботи з комп'ютерною технікою.

Переглянути фотозвіт

20.03.2019 09:03
  В КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР двадцятого березня відбувся концерт вокального ансамблю «БАРВІНОК» - художній керівник якого - Сергій Ващенко. Ансамбль був створений з відвідувачів територіального центру у відділенні денного перебування. Жінки ансамблю показали високу майстерність та захоплення в українських народних піснях. Співачки виконували твори як у супроводі фортепіано, так і аcapella. Співали з натхненням жартівливі, патріотичні, журливі пісні, читали гуморески, анекдоти, проводили вікторини та жартували з публікою. Концерт дуже сподобався нашим відвідувачам, він пройшов на позитиві і люди залишились після нього в гарному настрої, висловлювали колективу свої щирі побажання: добра, щастя, здоров'я та благополуччя.
 
Переглянути фотозвіт
15.03.2019 15:03

15.03.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням керуючого справами виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 19 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу  18 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 1 заявнику.

14.03.2019 16:03

Протягом 17 років разом з весною у Кривому Розі починає буяти фестивальне життя. Сезон творчості відкриває фестиваль із символічною назвою - «Весна Рудани»! З району в район крокує це дивовижне свято таланту і мистецтва. І в унісон йому місто починає грати чародійними звуками музики, ясніти яскравими барвами натхнення .

Учасниками цьогорічного фестивалю стали кращі творчі колективи та окремі виконавці, а також майстри народного ужиткового мистецтва закладів культури та освіти нашого району.

Переглянути фотозвіт

13.03.2019 09:03

Мільйони людей щороку долучаються до Години Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, під час якої люди та організації по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв'язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Зловіть зв’язок з Землею цієї Години Землі, дбайте про природу кожного дня, щоб квітуча та біорізноманітна планета була не лише реаліями сьогодення, але й майбутнього. 

 Більше інформації про компанію Години Землі 2019 можна знайти на сайті:

wwf.panda.org/ukraine або wwf.panda.org/eh19

Офіційна сторінка події на fb:facebook.com/events/wwf-в-україні/година-землі-2019/750861441965104/

Долучитися до Години Землі: wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/

 

 

 

06.03.2019 17:03

06.03.19 р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі»  Криворізької міської ради відбувся святковий концерт, приурочений до 8 Березня, в якому брав участь відомий криворізький вокальний ансамбль «Червона калина»- ПК «Мистецький» під керівництвом Шипачова  Ігора Івановича. Колектив вітав усіх жінок, бажав щастя, успіхів та здоров'я. Ансамбль виконував  як народні, так і авторські пісні. Ведуча концерту читала цікаві гуморески, анекдоти та вірши. Слухачі тепло сприйняли виступ колективу.  Весь концерт пройшов на позитивних нотах і в руслі гарного настрою.

Святкування закінчилось солодким столом та чаюванням. 

Відвідувачі були задоволені.

 

Переглянути фотозвіт

20.02.2019 15:02

 20.02.19р. в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1в Інгулецькому районі» Криворізької міської ради відбувся концерт для людей поважного віку.

     До нас знову завітав вокальний ансамбль «Вербиченька» під керівництвом  Галини  Кірчанової. Виступ був присвячений річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників. Пролунали пісні воєнних років у супроводі баяна. Слухачі згадували події воєнних років та в деяких піснях не стримували сліз.

    Колектив показав високу майстерність, захоплення вокальним співом та розкрив весь свій творчий потенціал. Нашим  запрошеним дуже сподобався виступ вокального ансамбля, слухачі були у захваті від пісень.

 

Запрошуємо всіх на наші концерти, будемо Вам дуже раді!

 

Переглянути фотозвіт

15.02.2019 10:02

15.02.2017 о 9.00 год. відбувся мітинг-реквієм на подвір’ї КЗШ № 92 поблизу меморіальної дошки загиблого в Афганістані воїна Федора Дацка, де зібрались мешканці житлового масиву Південний ГЗК, у тому числі ветерани локальних війн та учнівська молодь. Побажання миру, добра, благополуччя прозвучали від заступника голови Інгулецької районної у місті ради О.Хватова, голови Інгулецької районної організації «Української Спілки ветеранів Афганістану» Л. Численюк. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів загиблих в Афганістані та в зоні проведення АТО. Закінчились заходи покладанням квітів до меморіальних дошок, пам'ятних знаків воїнам, на честь, яких названі вулиці та до їх могил. Відвідали матір загиблого Дацко Катерину Павлівну та вручили районну відзнаку.

Переглянути фотозвіт

14.02.2019 15:02

Напередодні  Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав в Інгулецькому районі пройшли урочистості, на яких були присутні батьки загиблих воїнів, ветерани локальних війн, студентська та учнівська молодь, мешканці Інгулецького району.

Зранку, під час мітингу, інгульчани, віддаючи данину загиблим, провели церемонію покладання квітів до меморіальних дошок та пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.

У ПК «Інгулець» під час урочистого заходу до присутніх звернулись народний депутат України Д.Шпенов, голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило, голова Інгулецької районної організації «Української Спілки ветеранів Афганістану» Л. Численюк. Ветеранів було нагороджено районними відзнаками та ювілейними медалями  «30-ть років з дня виведення військ з Афганістану.

Переглянути фотозвіт