Новини

24.02.2021 15:02
На житловому масиві Інгулець працівники ТОВ «Весташляхбуд» продовжують роботи з прибирання випадкового сміття вздовж автодоріг.
Бригада виконкому районної у місті ради «Чистий Інгулець» прибирає випадкове сміття на житловому масиві; вирубує поросль вздовж пішохідної доріжки від автодороги №19 до вул. Сім'ї Демиди. Сьогодні на житловому масиві Південний працівниками КП «Сансервіс» здійснюється вивіз гілок після омолодження дерев по вул. Й.Пачоського. «Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради вирубує поросль по вул. Ярославська; прибирає сміття поруч зі сміттєзбірником по вул. Подлєпи, 22.
 
24.02.2021 15:02
Вітаємо учнів та викладачів КЗСМО «Криворізька міська музична школа №6» з перемогою у Міжнародному конкурсі «GOLDEN TALENTS OF MADRID» (формат «online»). Серед 1200 учасників з 11 країн світу, наші зіроньки посіли призові місця:
I місце - Непомяща Ксенія (гітара), кер. Арістархов Андрій
II місце - Джабієва Аміна (вокал), кер. Богяну Катерина
II місце - Кириченко Анна (вокал), кер. Богяну Катерина
Бажаємо творчих злетів та високих перемог!
 
24.02.2021 14:02
Вітаємо театральний колектив «Дзеркало сцени» КЗ «Палац Культури «Південний» КМР з нагородою ГРАН-ПРІ у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Zirka Fest» (м. Харків).
Бажаємо натхнення та нових творчих перемог!
 
23.02.2021 18:02
Вітаємо і пишаємося!!!
23.02-25.02 в місті Луцьк проходить Чемпіонат України з боротьби сумо. Вихованки Дитячо-юнацької спортивної школи №2 (тренери О.Лозний і Т.Омельченко) в перший день змагань вибороли призові місця.
- Кравченко Анастасія - І місце (в/к 55 кг);
- Булаш Аліна - ІІ місце (в/к 60 кг);
- Кузьміч Альона - ІІІ місце (в/к 60 кг).
Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!
 
23.02.2021 17:02
Бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" продовжує здійснювати заходи з благоустрою в місцях загального користування.
На житловому масиві Інгулець працівники ТОВ "Весташляхбуд" прибирають сміття з автодоріг.
Працівниками КП "Сансервіс" виконуються роботи з омолодження дерев на житловому масиві Інгулець. Сьогодні працюють на перехресті вулиць Гірників та Недєліна.
 
22.02.2021 18:02
22 лютого місто Кривий Ріг відзначає 77 річницю визволення від нацистських загарбників.
З нагоди свята в районі відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника невідомому солдату в парку ім.І.І.Савицького за участі голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило, керівників підприємств, установ, організацій та мешканців району.
Ми звертаємося зі словами глибокої вдячності та поваги до ветеранів за подвиг в роки Другої світової війни. Бажаємо всім міцного здоров'я, довгих років життя, злагоди й миру!
 
22.02.2021 16:02
На житловому масиві Інгулець:
Працівники ТОВ «Весташляхбуд»‎ прибирають випадкове сміття вздовж автошляхів.
«Чистий Інгулець»‎ - бригада виконкому районної у місті ради сьогодні:
- прибирає випадкове сміття в місцях загального користування;
- вирубує поросль поруч з ДЮСШ №2.
Працівники КП «Сансервіс»‎ на житловому масиві Інгулець здійснюють омолодження дерев та вивіз гілок по вул. Гірників (від вул. Недєліна до вул. Олександр Станкова).
 
22.02.2021 11:02
На житловому масиві Південний тривають роботи з благоустрою. Сьогодні в парку ім. І.Савицького працюють бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Південний" та працівники ТОВ "Весташляхбуд".
 
22.02.2021 11:02
Дуже неприємно, коли люди не просто знецінюють працю інших, але й навмисно шкодять.
Сьогодні вночі на житловому масиві Інгулець, в центральній частині проспекту Перемога, невідомими здійснено черговий акт вандалізму - розбито скло модульного туалету та зламано лавку.
Можна тільки здогадуватись про причини таких дій, але прохання до мешканців та гостей: бути уважними до комунального майна, берегти його та за можливості повідомляти про порушення правоохоронні органи.
 
21.02.2021 17:02

Працівники ТОВ «Весташляхбуд» проводять роботи з розчистки та посипки автодоріг на житловому масиві Південний.