Новини

26.03.2020 09:03

Діємо за рекомендаціями, враховуючи досвід інших країн.
З сьогоднішнього дня в Інгулецькому районі сформовано і працюють додатково дві бригади, які обробляють місця загального користування дезінфікуючим розчином з використанням мотооприскувача.
Радимо дотримуватись правил та рекомендацій, берегти себе і, по-можливості, залишатися вдома!

  

  

25.03.2020 12:03

Продовжується робота з благоустрою. Три бригади ТОВ «Весташляхбуд» працюють на вулицях району. Одна з бригад займається ямковим ремонтом автодоріг за адресою проспект Перемоги, 21, 53 та вул. Недєліна, 32. Працівники другої бригади прибирають вулицю Олександра Станкова. Третя - виконує ремонт оглядового колодязя зливоприймальної системи на перехресті вулиць Перемоги та Каткова.

                        

   

25.03.2020 11:03

З продовженням карантину дезінфекційні заходи в Інгулецькому районі посилюються. На вулицях міста знову можна побачити спеціалізовані машини, які обробляють зупинки громадського транспорту, тротуари, пішохідні переходи та перехрестя. Всі місця скупчення людей дезінфікують спеціальними хлорвмісними розчинами. Незважаючи на наявність хлору, розчини є безпечними для людей та домашніх тварин.
Реагент надано КП «Кривбасводоканал». Технікою забезпечили ПіВДГЗК та ІНГЗК.

24.03.2020 14:03

Захист жителів Криворіжжя від коронавірусу продовжується. В силу вступила «важка артилерія».
Машини, що здійснюють дезінфекційну обробку перехресть доріг, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту та автодоріг вже в нашому районі!
Обробка ведеться у місцях найбільшого скупчення людей. Загалом на дороги міста виїхало 14 спеціалізованих машин, надані КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Весташляхбуд», КП «Сансервіс», ДСНС, та ПРАТ ІнГЗК.
Просимо інгульчан з розумінням поставитися до заходів дезінфекції та носити маски у місцях масового скупчення людей.

     

23.03.2020 15:03

Сьогодні працівники Інгулецького районного виконкому передали кварцову лампу і марлеві пов’язки головному лікарю КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги 7», що були виготовлені в наших пунктах.
Варто зазначити, що кварцову лампу надав підприємець, який попросив не називати своє ім'я.

  

  

23.03.2020 14:03

Допоки всі мешканці Інгулецького району дотримуються карантинного режиму й знаходяться вдома, в місцях загального користування Інгулецького району (житлові масиви Інгулець та ПІВДГЗК), продовжується дезінфекція зупинок громадського транспорту, дитячих, спортивних майданчиків та лавок.

 

 

20.03.2020 12:03

Працівники КП «Сансервіс» продовжують виконувати роботи з благоустрою. Працюють у сквері 7-ої річниці Незалежності України.

   

20.03.2020 11:03

Діємо за рекомендаціями. Дезінфекуємо дитячі і спортивні майданчики та лавки на території загального користування.
Будьте здорові! Давайте дбати про себе і своїх близьких!

 

 

19.03.2020 15:03

Заходи проти поширення коронавірусу набирають силу. Однак звичайних масок, які запобігають поширенню інфекції, не вистачає, в тому числі їх дефіцит спостерігається в медичних установах. В районі організовані бригади по пошиву масок: дякуємо за допомогу швейному цеху Палацу культури «Інгулець» та працівникам Територіального центру № 2, з завтрашнього дня до акції долучаються працівники ЦДЮТ «Ріднокрай». Ця робота ведеться під особистим патронатом голови районної у місті ради.
Дякуємо волонтерам та небайдужим інгульчанам за допомогу в придбанні матеріалів. Ці засоби захисту будуть передані в першу чергу до міських лікарень. Роботу продовжуємо!