Новини

07.08.2019 09:08
    У відділенні денного перебування КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР продовжується підготовка вокального ансамблю «Барвінок»  до святкового концерту, присвяченому Дню Незалежності України, який проводитися на базі установи 21 Серпня 2019 року. Програма концерту буде цікавою та різноманітною.
06.08.2019 09:08

Після вивозу негабаритного сміття працівниками ТОВ «Екоспецтранс» на житловому масиві Інгулець, прибираємо контейнерні майданчики: вже прибрані – вулиця Гірників, 4А та проспект Перемоги, 38. Роботу буде продовжено.
Але не забувайте, що недарма кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Велике прохання до мешканців району не забувати цю народну мудрість. 
Викидайте сміття у баки!

02.08.2019 09:08
  В КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР у відділенні денного перебування продовжує свою роботу літературний гурток «Поезія душі», який проходить у понеділок та у четвер об 11-00. Також проводиться гурток з настільних ігор «Дозвілля» у четвер о 12-00. Люди із задоволенням приходять до відділення, щоб відпочити та урізноманітнити свій час.
01.08.2019 10:08

Згідно графіку роботи на серпень 2019 року в Інгулецькому районі працюватиме виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза:

24 серпня 2019 року на ж/м Інгулець, пр. Перемоги,  (площа біля КЗ «Палац  культури «Інгулець»  КМР) з 09.00 год. до 12.00 год.

Прийом ведуть:         

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - реєстрація фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, нерухомого майна , оформлення «пакетних» послуг та інші питання;

-  спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради – консультації щодо порядку монетизації пільг та субсидій , прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання і водовідведення (500 грн.), консультації з соціальних питань.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, для багатодітних сімей – посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей.

01.08.2019 09:08
 Щоденно одинокі малозабезпеченні громадяни, які перебувають на обслуговуванні у відділені адресної допомоги Територіального центру №1 Інгулецького району, мають можливість безкоштовно отримувати гаряче харчування

29.07.2019 09:07

Виконкомом Інгулецької районної у місті ради за І півріччя 
 2019 року здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до колективних договорів таких підприємств, установ та організацій:

 1. 1. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» КМР;
 2. ТОВ «Південьбудчормет»;
 3. КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» КМР;
 4. Комунальний заклад «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №73» КМР;
 5. ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК»;
 6. ПРАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ГЗК».
 7. Комунальний заклад «ДНЗ (ясла-садок) №28» КМР;
 8. Комунальний заклад «ДНЗ (ясла-садок) №85» КМР;
 9. ТОВ «Спецавтодеталь»;
 10. Комунальний заклад «Палац культури «Інгулець»;
 11. Політехнічний коледж ДВНЗ «КНУ»;
 12. КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» КМР;
 13. Комунальний заклад «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №100» КМР;
 14. Структурні підрозділи (централізована бухгалтерія, господарча група, логопедичний пункт) відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради;
 15. Комунальний заклад «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №82» КМР;
 16. Комунальний заклад «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №102» КМР;
 17. Комунальний заклад «ДНЗ (ясла-садок) №164» комбінованого типу КМР;
 18. Інгулецький коледж ДВНЗ «КНУ».

Всього по району колективними договорами охоплено 75 підприємств, установ та організацій. Чисельність працівників, охоплених колективними договорами складає 16565 чоловік, у тому числі по підприємствам комунальної форми власності – 2 299 чол. (тобто 14%).

26.07.2019 17:07
У Інгулецькому районі відбулися громадські слухання з питання встановлення співробітництва м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія).

На заході були присутні:  члени територіальної громади чисельністю 72 особи, в тому числі депутати районної ради, члени громадських організацій, ветерани, мешканці району.

Руставі — одне з найдавніших міст Грузії, яке зіграло значну роль в її   історії.

Грузинський історик 11 ст. Леонтій  Мровелі згадує Руставі серед фортець, що протистояли військам Олександра Великого.  Це дозволяє датувати заснування Руставі 5-4 ст. до н. е.

Руставі  було зруйновано дощенту військами Тамерлана   наприкінці 14 століття.

Нове індустріальне місто розпочало свою історію зі створеного у 1948 році поселення для працівників металургійної промисловості.

Сучасний Руставі - привітний, гостинний, теплий, симпатичний. Сьогодні містом цікавляться як індустріальні туристи, так і історики, і промисловці.

Старий район міста вельми колоритний. Будинки, що є прикладом архітектури минулих століть, є сусідами тут з маленькими магазинчиками і лавками, вуличними кафе і ресторанчиками.

На території міста знаходиться металургійний завод із тривалою історією Паливною базою заводу стали поклади ткварчельського і ткібульського коксівного вугілля.

Обов'язковими для відвідування в Руставі вважається міський парк, алея парасольок і галявина скульптур, а також найбільша в Грузії міська пішохідна площа.

Тож усі присутні на заході одноголосно  вирішили  підтримати пропозицію про встановлення побратимських стосунків та вважати за доцільне укладення угоди про співпрацю та встановлення співробітництва  м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія).

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 72

«Проти» – 0

«Утрималися» – 0
26.07.2019 09:07

26.07.2019  у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Лисенка І.П. було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

26.07.2019 09:07

26.07.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Лисенка І.П. було проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Були розглянуті питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу. 

З метою забезпечення позитивної динаміки погашення заборгованості зі страхового та єдиного внесків по суб’єктах господарювання  Інгулецького району, робочою групою в межах наданих повноважень, здійснюється постійний моніторинг заборгованості та проводиться робота з боржниками стосовно попередження про наслідки несвоєчасної сплати вищезазначених внесків та необхідності погашення існуючих боргів.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

25.07.2019 09:07

Сьогодні відбулась урочиста зустріч міського голови Юрія Вілкула з працівниками торгівлі, ресторанного господарства з нагоди Дня працівника торгівлі. Нагородами були відзначенні найкращі працівники торгівельної галузі.

Нагрудним знаком «За заслуги перед містом» II ступеня нагороджено начальника управління торгівлі та громадського харчування публічного акціонерного товариства «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» Каблучко Олену Василівну

Почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради начальника відділу забезпечення управління торгівлі та громадського харчування публічного акціонерного товариства «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» Кутеку Ніну Віталіївну

Вітаємо працівників торгівлі та ресторанного господарства Інгулецького району!