Новини

21.02.2020 09:02
 

Ми низько вклоняємося перед подвигом воїнів загиблих в боях за свою Батьківщину і говоримо слова вдячності нашим ветеранам, дітям війни, які все перенесли, вистояли - і перемогли! В мітингу-реквієму прийняли участь голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, керівники підприємств, голови профспілкових комітетів, делегації підприємств, організацій та установ району. Низький уклін всім захисникам рідної землі, за мужність, героїзм та відвагу.

21.02.2020 09:02

Давайте разом боротися з негативним явищем розклеюванням оголошень на опорах зовнішнього освітлення, водостічних трубах, щитових, деревах, заборах, будинках.
Сьогодні додатково встановлені дошки оголошень на зупинках: Гірників 1/2, Салютна (Дитячий табір «Олімпієць»), Каткова (біля лікарні), Сімї Демиди (зупинка Горіховий гай), Надії (старий Інгулець), Родини Добровольських (селище Зелене). Окремі слова подяки інспекції з благоустрою!
Просимо розмішувати об’яви у відведених для цього місцях, не порушуючи правила благоустрою!
Попереджуємо про складення адміністративних протоколів на порушників, їх розгляд адміністративною комісією, що загрожує штрафами.

21.02.2020 09:02

21.02.2020 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка було проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Були розглянуті питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу. 

З метою забезпечення позитивної динаміки погашення заборгованості зі страхового та єдиного внесків по суб’єктах господарювання  Інгулецького району, робочою групою в межах наданих повноважень, здійснюється постійний моніторинг заборгованості та проводиться робота з боржниками стосовно попередження про наслідки несвоєчасної сплати вищезазначених внесків та необхідності погашення існуючих боргів.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.
21.02.2020 09:02

21.02.2020  у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

20.02.2020 16:02

19.02.2020 відбувся концерт за участю вокально-хореографічного гурту «DEZ Престиж» під керівництвом дуже талановитої, творчої людини- Дарини Заречної. Підлітки продемонстрували багато пісень сучасної естради, а також не забули про наші улюблені старі пісні. Колектив показав високий рівень своєї майстерності та професіоналізму. Нашим глядачам дуже сподобався виступ гурту «DEZ Престиж» і ми з нетерпінням будемо знов чекати зустрічі з ними.

14.02.2020 09:02
Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що на житловому масиві Інгулець в сквері біля КЗШ №114, зібрались усі небайдужі. Голова районної у місті ради Сергій Жеребило та полковник Євгеній Білов привітали присутніх. Під час заходу було вшановано пам’ять загиблих земляків: Мирослава Андрущука, Федора Дацко, Олега Купріянця, Юрія Кажанова, Олега Ричкова, Сергія Заїки.
Події, що написані долями, пам’ятними обелісками приречені на довге життя у людській пам’яті.
12.02.2020 17:02

12 лютого 2020 року на ж/м Інгулець по вул. Надії, 15 працював виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза», особистий прийом проводив заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитро Коростельов.

До спеціалістів офісу звернувся 115 мешканець району з різних питань соціального та житлово-комунального напрямків.

12.02.2020 13:02

12.02.2020 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Алентуса було проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому були розглянуті питання згідно плану роботи на 2020 рік:

- Про стан травматизму виробничого характеру на підприємствах, установах та організаціях району за 2019 рік.

-  Про проведену роботу щодо недопущення побутового травматизму серед мешканців району, спричиненого безпритульними тваринами.

-    Про посилення вимог з протипожежної безпеки в закладах освіти району.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

10.02.2020 09:02
      Напередодні 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Політехнічному коледжі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» відбулась інформаційна зустріч зі студентською молоддю «І досі ще не згоїв ран цей вічний біль – Афганістан».
Під час проведення заходу студенти коледжу мали змогу особисто поспілкуватися із ветеранами афганської війни.
31.01.2020 16:01

Сьогодні 25.02.2020 на спортивній базі ФОК АТ «Південний ГЗК» проходить турнір з міні-футболу, який проводиться третій рік поспіль і цього року зібрав 6 команд: Інгулецького виконкому, Південного комбінату, гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Криіий Ріг», Широківського РЕМ, ДПРЧ-17 та команду «Освіта».

Турнір проводиться з метою популяризації та подальшого розвитку футболу в Інгулецькому районі, направлений на укріплення дружніх і спортивних зв‘язків.

Тож, ми сподіваємось, що сьогодні відбудеться укріплення міцної спортивної дружби між нашими командами!