Новини

17.01.2020 09:01
Особистий прийом проводив заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитро Коростельов.

До спеціалістів офісу звернувся 141 мешканець району з різних питань соціального та житлово-комунального напрямків».08.01.2020 09:01
   08.01.2020 року у відділенні денного перебування КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся святковий концерт, присвячений Новорічним святам та Різдву Христову, в якому приймав участь вокальний ансамбль «Барвінок» під керівництвом С.Ващенко. Програма концерту була дуже насичена та цікава. Виконувались пісні різних жанрів, вірші, а також не обійшлося без гумору. Відвідувачі були у захваті від концертної програми і висловлювали щиру подяку.
20.12.2019 13:12

       20.12.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

       З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

      За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.   

 
20.12.2019 13:12
     20.12.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка було проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Були розглянуті питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу.

      З метою забезпечення позитивної динаміки погашення заборгованості зі страхового та єдиного внесків по суб’єктах господарювання Інгулецького району, робочою групою в межах наданих повноважень, здійснюється постійний моніторинг заборгованості та проводиться робота з боржниками стосовно попередження про наслідки несвоєчасної сплати вищезазначених внесків та необхідності погашення існуючих боргів.

      За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

 
20.12.2019 09:12
       20.12.2019 року у виконкомі районної у місті ради  відбулося засідання Клубу для прийомних батьків та батьків-вихователів Інгулецького району. У даному заході взяли участь координатор Криворізького міського ЦСССДМ в Інгулецькому районі Маляренко Любов Олександрівна, заступник начальника відділу освіти Запорощенко Ірина Іванівна, зав. сектором приняття рішення відділу грошових виплат і компенсації управління праці та соціального захисту населення Новікова Галина Леонідівна, завідуюча сектором з питань усиновлення, опіки та піклування дітей служби у справах дітей Рожнова Олена Олександрівна, виконавча директорка Проекту Кешер в Україні Влада Недак, фахівці із соціальної роботи Криворізького міського ЦСССДМ.

     Були розглянути питання:

  • Підстави призначення грошового забезпечення прийомним батькам, батькам- вихователям, в сім’ях яких виховуються діти, особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавленого батьківського піклування. Ознайомлення з концепцією впровадження багатофункціональної електронної «Картки криворіжця». 
  • Ознайомлення з нововведеннями у системі освіти.
  • Рання сексуалізація  дітей. Статеве виховання дітей в прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу.
  • Організація новорічних та різдвяних свят. Правила безпечної поведінки під час зимових канікул.
19.12.2019 09:12

       18.12.2019 в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР о 12.00 відбулась концертна програма «Новорічний вернісаж». Людей привітав вокально-хореографічний ансамбль - «Від серця до серця». Також всіх присутніх очікував сюрприз - зустріч з Дідом Морозом. Концертну програму зустріли теплими і гучними оплесками, зал аплодував стоячі.

             Після концерту у відвідувачів відбулося чаювання з тортом.

09.12.2019 09:12

06.12.2019 о 10.00 у виконкомі відбулося чергове засідання районної постійно діючої комісії з упорядкування розміщення тимчасових об'єктів для здійснення підприємницької діяльності. Метою заходу для районної комісії було забезпечення моніторингу землевпорядної документації під розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у запрошених суб'єктів господарювання та впорядкування розміщення тимчасових споруд на території району. Головою комісії, заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігорем Лисенком доведена інформація до суб'єктів господарювання про те, що на замовлення департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому міської рад проектною організацією розробляється комплексна схема розміщення тимчасових споруд на територіях адміністративних районів міста. Після визначення принципів, механізмів та засобів розміщення тимчасових споруд буде забезпечено інформування щодо прийняття в місті нормативно-правового акту з урахуванням вимог будівельних, санітарно гігієнічних норм та існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій.

У ході обговорення учасники заходу отримали різні рекомендації  та зауваження.06.12.2019 09:12

     06 грудня 2019 року у Кривому Розі відбулася велика подія – четвертий випуск «Університету третього віку» за патронату народного депутата Костянтина Павлова. Костянтин Юрійович зібрав відмінну команду викладачів-професіоналів, які із задоволенням працювали зі студентами і надавали нову та цікаву інформацію з таких предметів, як: курси комп'ютерної грамотності, історія Кривого Рогу (краєзнавство), православна етика, психологія (арт-терапія), основи здорового способу життя, основи соціально-правового захисту. 

         Наші студенти задоволені цим навчанням, бо їм важко призвичаїтись до сучасного суспільства, тому їм допомогли ті лекції, які запропонувала команда К. Павлова. Але в анкетуванні студенти внесли пропозиції щодо предметів, які вони хотіли б вивчати, а саме: англійська мова, художнє мистецтво а також позитивна психологія.

         Після офіційної частини та вручення дипломів наших випускників зі святом вітав вокальний ансамбль «ЛІЛЕЯ», після чого відбулося чаювання з пирогами.

        Наші студенти зрозуміли, що навчатись ніколи не пізно і що в третьому віці треба жити для себе, пізнавати життя в нових кольорах.
 
05.12.2019 09:12

 05.12.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Алентуса було проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому були розглянуті питання згідно плану роботи на  2019 рік:

- Аналіз стану пожежної безпеки на об’єктах та установах району.

- Про стан очистки району від безпритульних тварин.

- Про підготовку району до зимового періоду.

- Про стан виконання заходів щодо профілактики травматизму невиробничого та  побуто-

   вого характеру серед учасників освітнього процесу району.

- Про роботу щодо своєчасного знесення аварійних дерев та сухостою. 

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.

05.12.2019 09:12

День наповнений сюрпризами та подарунками – в сесійній залі виконкому відбулись святкові урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Захід пройшов у новому форматі, у теплій дружній атмосфері в колі великої родини працівників та ветеранів місцевого самоврядування. Голова районної у місті ради Сергій Жеребило привітав всіх присутніх зі святом, побажав натхнення, процвітання, миру та добра. Кращі представники місцевого самоврядування були нагороджені відзнаками різних рівнів. Також, було підведено підсумки районного конкурсу «Посадовець року – 2019» переможці були нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками.