Новини

28.10.2021 15:10
28 жовтня України відзначає 77-му річницю визволення від нацистських окупантів. В цей день ми вшановуємо солдат, які віддали життя, виганяючи нацистів з українських територій, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
Сьогодні до вічного вогню біля Монументу Слави на житловому масиві Інгулець та біля Братської могили в парку ім. І.І.Савицького житлового масиву Південний поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв члени територіальної та районної організації ветеранів, представники районної влади на чолі з головою Інгулецької районної у місті ради Сергієм Жеребило, депутати районної ради, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій і мешканці району.
Пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер, коли гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.
 
28.10.2021 14:10
Сьогодні працівники КП "САНСЕРВІС" займаються прибиранням випадкового сміття та механізованим подрібненням гілок дерев після обрізки.
Працівники АТ "Криворізька теплоцентраль" виконують роботи з ліквідації аварійної ситуації по вул. Подлєпи, 49.
 
28.10.2021 12:10
Сьогодні, 28 жовтня, за адресою: вул. Гірників, 19 (адміністративне приміщення виконкому Інгулецької районної у місті ради) до 16.30 працює пункт письмового голосування за проєкти конкурсу "Громадський бюджет-2022"!
НАГОЛОШУЄМО! Підтримати обрані проєкти письмово мають можливість ВИКЛЮЧНО внутрішньо перемішені особи, що зареєстровані в нашому місті.
Не зволікайте! Підтримайте проєкти Інгулецького району!
 
28.10.2021 11:10
На житловому масиві Інгулець тривають роботи з прибирання опалого листя і випадкового сміття, що виконують бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" та працівники КП "САНСЕРВІС".
Вздовж автодоріг працює вакуумно-прибиральна машина.
 
27.10.2021 17:10
27 жовтня проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому.
Розглянуто інформацію стосовно 9 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 3 сімей з метою надання комплексу соціальних послуг та підвищення виховного потенціалу батьків. 6 сімей знято з соціального супроводу, з них:
- 3 сімʼї у зв’язку з переїздом до іншого району;
- 3 сімʼї на підставі виконання умов договору.
Головою комісії надано доручення суб’єктам соціальної роботи разом з працівниками поліції провести профілактично-роз`яснювальні заходи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо контролю за виконанням батьками своїх батьківських обов`язків по відношенню до дітей.
 
27.10.2021 14:10
Сьогодні, 27 жовтня 2021 року, за адресою: площа Гірницької Слави, 1 (виконком Інгулецької районної у місті ради) розпочав роботу пункт письмового голосування за проєкти конкурсу "Громадський бюджет-2022"!
НАГОЛОШУЄМО! Цього року мають можливість підтримати обрані проєкти письмово ВИКЛЮЧНО внутрішньо перемішені особи, що зареєстровані в нашому місті.
28 жовтня 2021 подібний пункт розпочне свою роботу на житловому масиві Інгулець за адресою: вул. Гірників, 19 (адміністративне приміщення виконкому Інгулецької районної у місті ради).
ГРАФІК РОБОТИ ПУНКТІВ - з 08.00 до 16.30.
Не залишайтесь байдужими!
Підтримайте проєкти Інгулецького району!
 
26.10.2021 17:10
26 жовтня спеціалістами служби у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради, спільно з інспекторами ювенельної превенції ВП №6 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області, проведено профілактичний рейдовий захід "Сім’я".
В ході проведення рейду здійснено перевірку умов проживання 8 дітей, які мешкають у 6 родинах.
З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків та створення необхідних умов для проживання, виховання своїх дітей.
 
26.10.2021 16:10
Сьогодні бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" продовжує займатись вирубкою порослі, а працівники КП "САНСЕРВІС" та ТОВ "Весташляхбуд" прибирають підбордюрне сміття та опале листя.
 
26.10.2021 15:10
Сьогодні бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" продовжує займатись вирубкою порослі, а працівники КП "САНСЕРВІС" та ТОВ "Весташляхбуд" прибирають підбордюрне сміття та опале листя.
 
22.10.2021 14:10
На житловому масиві Південний працівники КП "САНСЕРВІС" сьогодні продовжують виконувати роботи з упорядкування територій та вивезення гілок.