Новини

22.05.2018 14:05

В КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі» відбулась бесіда, присвячена до Дня Європи в Україні, яку провели працівники філіалу бібліотеки №9. У бесіді порушувались теми культурного та економічного життя різних держав, розмовляли про менталітет українців та європейських народів. В бесіді взяли участь як студенти «Університету третього віку», так і постійні відвідувачі, які знаходяться на обліку в центрі і які із задоволенням відвідують відділення денного перебування. Також відвідувачам були продемонстровані два короткометражні фільми, які висвітлювали історичні та сьогоденні події в Європі. 

19.05.2018 14:05

 

Відзначення Дня Європи для України є важливим кроком у зміцненні нашої країни як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

19 травня на території парку «Тернівський» розташувались Європейські країни, які обладнали сім районів міста. Інгулецький район представив Хорватію, яка є однією з мальовничих та найчистіших країн Європи. Саме Хорватії світ зобов’язаний модою на краватки. Тут цей аксесуар називається «ліжком» (cravat).

В імпровізованій хорватській країні працювали творчі майстерні, інформаційні та ігрові куточки, національна кухня

Центром експозиції був аутентичний національний костюм, якому понад 100 років.

Під час проведення концертної програми зразковий ансамбль народної пісні «Барвінок» виконав пісню на хорватській мові.

Переглянути фотозвіт

16.05.2018 14:05

 

  14 травня, за підтримки народного депутата К.Павлова, студенти Університету третього віку відвідали тематичну екскурсію по Кривому Рогу. Відвідавши музей та кар'єр ПГЗК, дізналися багато цікавого з життя та розвитку нашого району, а також поділились спогадами зі свого життя; із задоволенням слухали екскурсовода краєзнавчого музею, яка надала нові факти про розвиток міста, про його побут, про культурні та фольклорно-етнічні цінності Криворіжжя. На виставці народного мистецтва були представлені роботи дітей та відомих українських майстрів із вишивання, в'язання, художнього  розпису, плетіння, малювання, ліпнини. Виставка дала як духовне, так емоційно-фізичне натхнення і не залишила байдужою жодну людину, бо творчість спонукає до життя та надає крила. Студенти вдячні К.Павлову за організацію таких екскурсій, за те, що він не полишає людей поважного віку і дає можливість розвиватись у різних сферах.

Переглянути фотозвіт

15.05.2018 14:05

22 ТРАВНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття.

Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття є відзначення 25-річчя набрання чинності Конвенцією про біорізноманіття.

Конвенція про біорізноманіття була відкрита для підписання на Саміті Землі у Ріо-де-Жанейро у 1992 році та набула чинності у грудні 1993 року. Україна підписала Конвенцію у 1992 році, ратифікувала у 1994. 192 країни та Європейський Союз є сторонами Конвенції.

Конвенція про біорізноманіття – міжнародна угода щодо збереження біологічного різноманіття, сталого використання його компонентів та рівного розподілу вигод від використання генетичних ресурсів. Конвенція розроблена та прийнята для відповіді на всі загрози біорізноманіттю та екосистемним послугам, включаючи загрози від зміни клімату, шляхом наукових досліджень, розробленням інструментів стимулів та процесів, передачі технологій та практик та повного та активного залучення відповідних зацікавлених сторін, включаючи місцеві спільноти, молодь, НУО, жінок та бізнес.

Офіційний сайт Конвенції про біорізноманіття - http://www.cbd.int

Міжнародний день біорізноманіття це ще одна нагода привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людства.

Людство отримує від біорізноманіття незліченні блага у вигляді екосистемних послуг. Екосистемні послуги створюють можливості для життя людей, шляхом надання їм їжі і чистої води, деревини, енергії, захисту від повеней та ерозії ґрунту, регулювання захворювань і клімату, сприяння запиленню культур і формуванню ґрунтів, а також забезпечення рекреаційних, культурних і духовних вигод. Добробут людства в світі докорінно і безпосередньо залежить від екосистемних послуг. Незважаючи на це, за останні кілька десятиліть рівень багатьох благ, які ми звикли отримувати від біорізноманіття, різко впав, у міру того, як біорізноманіття катастрофічно знижувалося повсюди на земній кулі.

Виконком Інгулецької районної у місті ради закликає приєднатись до відзначення Міжнародного дня біорізноманіття та зберігати і раціонально використовувати різноманіття життя на Землі на благо нинішнього і майбутнього поколінь.

Більш детальна інформація за посиланням  http://old.menr.gov.ua/index.php/protection/protection6/vykonannya/convencia

09.05.2018 14:05

В Інгулецькому районі є добра традиція, яку інгульчани не порушують багато років. З 1979 року 9 травня першими в Україні на світанку о 04.00 тисячі інгульчан урочистою ходою йдуть до пам’ятника загиблим  воїнам, щоб вшанувати пам’ять героїв, загиблих в роки Другої світової війни.

В святкуванні 73-ої річниці Великої Перемоги взяли участь Криворізький міський голова, народні депутати, керівництво району та духовенство.

По завершенню мітингу, відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника та меморіальних плит загиблим воїнам.

Переглянути фотозвіт

05.05.2018 13:05

     5 травня, з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом, мешканці старої частини Інгульця та Зеленого зібралися для того, щоб згадати та вшанувати героїв Другої світової війни. Разом із громадськістю, ветеранами у заходах із ушанування взяли участь голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, заступник голови районної у місті ради С.Жеребило, заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради О.Кравченко, представники виконкому та його структурних підрозділів, учні та педагогічний колектив КЗШ № 101.

     Говорячи про історичні факти та цифри, голова Інгулецької районної у місті ради закликав присутніх, а особливо підростаюче покоління, завжди пам’ятати ціну Перемоги, не допускати війни та жити у мирі.

Переглянути фотозвіт

04.05.2018 14:05

   03 квітня 2018 року в Інгулецькому районі відбулися громадські слухання членів територіальної громади «Про встановлення побратимських стосунків міста Кривого Рогу з містом Жодіно (Республіка Білорусь)». Для участі в громадських слуханнях зареєструвалося 61 чоловік. На громадських слуханнях з довідкою про місто Жодіно виступили Кравченко О. С.- заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів, Шемякін А. Р. - заступник голови профспілкового комітету ПрАТ «ІНГЗК», Цуркан З. М. - голова ради Інгулецької територіальної організації ветеранів. Зібрання одноголосно вирішило прийняти пропозицію «Про встановлення побратимських стосунків міста Кривого Рогу з містом Жодіно (Республіка Білорусь)» та укласти угоду про співпрацю та встановлення побратимських відносин між містом Жодіно (Республіка Білорусь) та містом Кривий Ріг (Україна).

Переглянути фотозвіт

03.05.2018 15:05

          З нагоди святкування Всеукраїнського дня футболу в Інгулецькому районі пройшли товариські футбольні матчі серед збірних команд учнівської молоді житлових масивів Інгулець та Південний. Ігри проходили у 3-х вікових категоріях одночасно на 3-х футбольних полях стадіону ФОК ПАТ «Південний ГЗК».
       Такий святковий турнір проводиться в районі вже третій рік поспіль, і цього разу юні футболісти знову порадували цікавою та захоплюючою грою! 
За підсумками змагань у молодшій віковій категорії (5 класи) з рахунком 4:0 перемогу одержала збірна команда житлового масиву Інгулець! 
          У середній віковій групі (7 класи) з рахунком 5:0 переможцями стали також футболісти Інгульця!
У старшій віковій групі, яка була представлена студентами Інгулецького та Політехнічного коледжу, з рахунком 5:3 перемогу завоювала команда житлового масиву Південний ГЗК!
         Дякуємо усім футболістам за цікаву, яскраву гру! Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії та нових спортивних звершень!
       Висловлюємо вдячність колективу ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» за хорошу підготовку спортивної бази! Окремі слова подяки тренерам з футболу фізкультурно-оздоровчого комплексу за якісне суддівство!

Переглянути фотозвіт

02.05.2018 14:05

У Територіальному центрі соціального обслуговування №1 в Інгулецькому районі відбувся святковий концерт приурочений Дню Великої Перемоги, в якому взяв участь відомий у Кривому Розі колектив «Червона калина», художній керівник якого – Віктор Васильєв. Цей чоловік об'єднав навколо себе багатьох людей різних професій, які полюбляють солов'їну пісню. Репертуар колективу різноманітний, тому знов і знов хочеться приходити на їхні концерти.

Ще у концерті взяли участь викладачі різних шкіл. Гарно співали – Ірина Гаєвська (завуч з організаційної роботи, викладач музики у КЗШ № 115), та Тетяна Рященко (викладач музики у КЗШ № 67, а також викладач співів у Центрі дитячої творчості в Інгулецькому районі).

Ввсі гості із захопленням слухали артистів, згадували свої молоді роки, а хтось, навіть, дитинство. День Перемоги – це свято у наших серцях, у наших душах і ми будемо завжди пам'ятати тих, хто боронив нашу Вітчизну.

Шановні гості, приходьте на наші концерти, ми завжди вам раді!

Переглянути фотозвіт