Суспільство

14.12.2017 13:12

14 грудня 2017 року на житлових масивах Південного ГЗК та Інгулець біля пам’ятних знаків «Учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» було проведено мітинги та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В заходах взяли участь керівництво району, керівники та представники трудових колективів установ та організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, студентська та учнівська молодь. Зі словами подяки до присутніх звернулись голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, голова Інгулецької районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» О.Шиманський. Ліквідатори були нагороджені районними відзнаками, також було вручено ордер на квартиру учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яких не має вже сьогодні серед нас вшанували хвилиною мовчання. Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку.

 

 

14.12.2017 09:12

Зазвичай, з настанням опалювального сезону спостерігається збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Насамперед, це пов'язано з тим, що зниження температурних показників спонукає людей обігрівати помешкання, часто нехтуючи правилами пожежної безпеки. Не втрачає актуальності також і питання дотримання правил пожежної безпеки дітьми.

Протягом минулого періоду 2017 року в Україні зафіксовано 71514 пожеж. Унаслідок пожеж загинуло 1222 людей та 1118 отримало травми. Близько 80% пожеж виникає саме у житловому секторі. Тож, аби попередити громадян про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті, фахівці Служби порятунку періодично проводять профілактичні рейди у населених пунктах нашої держави. Так рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони Інгулецького району м. Кривий Ріг 07 грудня вкотре провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Інгулецького району міста Кривий Ріг.

Зважаючи на збільшення кількості пожеж у житловому секторі в зимовий період, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі;  у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо; не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

30.11.2017 12:11

Напередодні святкування 55-ти річного ювілею з дня створення Інгулецького району ингульчани отримали гарний подарунок - новий сквер по вул. Салтиківська біля ЦДЮТ «Мрія».

30 листопада 2017 року на житловому масиві Південного ГЗК відбулося його урочисте відкриття.

В заході взяли участь заступник міського голови О.Катриченко, генеральний директор ПАТ «ПІВДГЗК» К.Федін, голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков. Олександр Катриченко та Костянтин Федін вручили відзнаки працівникам, які брали участь у реконструкції скверу. Цікавою історичною подією стало закладання капсули часу з посланням для майбутніх поколінь.

переглянути фотозвіт

24.11.2017 11:11

Для покращання емоційного стану інвалідів, ветеранів війни та непрацюючих пенсіонерів, щоденно відкриті двері у відділенні денного перебування, де постійно в денний час проводиться комплекс соціально-оздоровчих заходів:

- надання підопічним інформації,  необхідної для вирішення складної   життєвої   ситуації (бесіди, лекції, зустрічі);

- контроль артеріального тиску, ваги;

- вимір цукру в крові глюкометром;

- при необхідності видача ліків першої допомоги;

- сеанси спелео та ароматерапії;

- для профілактики загострень хронічних захворювань та нормалізації психоемоційного стану підопічних - готується фіто-чай;

- відділення об’єднало у своєму колі усіх хто любить рукоділля, поробки;

- бажаючи користуються книжковим куточком, де знаходять необхідну художню та пізнавальну літературу, пресу, грають в шахи, шашки, настільні ігри;

 - спеціалісти навчають IT технологіям (комп’ютер, мобілка);

- талантів приваблює вокальний спів, декламація віршів, танцювальний гурток;

- систематично проходять культурно-масові заходи за участю аматорів народної творчості районів міста.

- із застосуванням акустичної апаратури та завдяки інтернету здійснюється демонстрація улюблених програм, фільмів, організовуються творчі зустрічі та концерти.

І саме головне, кожного дня працює тренажерний зал з устаткуванням спортивних тренажерів (силова станція, бігова доріжка, велотренажер, масажне крісло)  та спортивного обладнання (масажна доріжка, масажери, еспандер, м‘ячі). Підопічні разом із сестрою медичною відділення виконують комплекс лікувально-фізично-розвиваючих вправ та займаються на тренажерах з метою підвищення загального стану та з ціллю укріплення організму.

Активний спосіб життя - найкраща профілактика хвороб.

Ласкаво просимо завітати до нас!

переглянути фотозвіт

24.11.2017 08:11

24 листопада 2017 року на ж/м Інгулець біля пам’ятника Т.Шевченку (проспект Перемоги), до Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні, відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів. В заході взяли участь керівництво району, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району, учнівська та студентська молодь, мешканці району та представники громадських організацій. Присутні вшанували пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання, закінчився захід покладанням квітів. Традиційно, учасники заходи, виклали біля підніжжя пам’ятника, свічу пам’яті з запалених лампадок.

переглянути фотозвіт

02.11.2017 14:11

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу тим, хто її потребує. 02 листопада 2017 року у виконкомі відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників соціальної сфери. На святі були присутні начальник департаменту соціальної політики І.Благун, голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, керівники та працівники соціальних служб та установ району. Всіх присутніх привітали з професійним святом, побажали міцного здоров’я, щастя і невичерпної життєвої енергії. Кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені відзнаками різних рівнів. Музичні виступи гостям подарували солісти та колективи палацу культури і творчості ПАТ «ПІВДГЗК» і музичної школи №6.

Переглянути фотозвіт

02.11.2017 14:11

З метою підвищення рівня правової обізнаності серед молоді, відділом розвитку підприємництва виконкому організовано, 01.11.2017, інформаційну зустріч із студентами Інгулецького коледжу ДЗН «КНУ» (вул.Каткова,8) з актуальних питань у сфері захисту прав споживачів та профілактики придбання, споживання алкогольної або тютюнової продукції особами, які не досягли 18 років. На цю зустріч були запрошені представники відділу з питань захисту прав споживачів апарату Криворізької міської ради і виконкому. У вступному слові начальником відділу з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому зазначено, що Закон України «Про захист прав споживачів» регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг. Наголошено, що органи місцевого самоврядування на рівні міста та району постійно забезпечують заходи із здобуття споживачами потрібних знань з питань реалізації їх прав. Також, студентам наводилися практичні приклади у сфері прав споживачів під час придбання складно-побутової техніки у магазинах та замовлень через інтернет-сайти. Наприкінці даного заходу районним спеціалістом з питань захисту прав споживачів слухачам  доведено інформацію про відповідальність продавців за порушення правил продажу алкоголю, пива та тютюну дітям. Порушена проблема споживання дітьми цієї продукції та обговорено про наслідки для здоров'я молодого організму від її вживання.