Суспільство

13.04.2021 15:04

"Чистий Південний" - бригада виконкому районної у місті ради займається впорядкуванням території поруч з ЦДЮТ "Мрія".

13.04.2021 10:04
Із глибоким сумом повідомляємо, що на 71 році життя залишила цей світ порядна, чесна й принципова людина – Качан Віталій Анатолійович.
Віталій Анатолійович народився 24 січня 1951 року в м. Інгулець. Після закінчення школи в 1968 році розпочав трудову діяльність на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті токарем силового цеху. Далі – служба в армії. В 1971 році повертається на Інгулецький комбінат, де працює до 1983 року. Закінчив Криворізький гірничо-рудний інститут.
З 1983 по 1995 рр – заступник директора, а потім і директор СПТУ №44.
1996-2000 рр – заступник голови виконкому Інгулецької райради. З квітня 2002 року – міський голова м. Інгулець. У 2003 році працює на посаді заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради.
З 2003 по 2011 рр продолжив свою трудову діяльність на Південному гірничо-збагачувальному комбінату, де обіймав керівні посади.
З жовтня 2015 року й до останнього часу викладав гірничі дисципліни в Державному навчальному закладі "Інгулецький фаховий коледж".
Виконком Інгулецької районної у місті ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
 
12.04.2021 18:04
В районі розпочато підготовчі роботи щодо функціонування фонтанів. Наразі виконуються роботи з обстеження фонтану після зимового періоду на житловому масиві Інгулець. По закінченню - фонтан в парку ім. І.Савицького на житловому масиві Південний.
 
12.04.2021 15:04
Працівники КП "САНСЕРВІС" продовжують упорядкувальні роботи на житловому масиві Інгулець в сквері по проспекту Седнєва.
Працівники ТОВ "Весташляхбуд" продовжують прибираюти підбордюрне сміття вздовж автодоріг по вул. Гірників; збирають випадкове сміття на житловому масиві.
"Чистий Інгулець" - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою:
- прибирає випадкове сміття по вул. Сонячна, Гірників, проспектам Перемоги та Седнєва;
- вирубує порослі на зеленій зоні поруч вул. Гірників, 52.
 
12.04.2021 15:04
Від сьогодні бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Південний" поповнила свій арсенал ще одним механізованим засобом.
 
12.04.2021 13:04
Сьогодні працівники КП "САНСЕРВІС" виконують упорядкувальні роботи в парку ім. І.Савицького та на клумбах по проспекту Південний.
"Чистий Південний" - бригада виконкому районної у місті ради займається благоустроєм території колишніх погребів по вул. Салтиківська.
 
12.04.2021 10:04
Ідея проведення Антикорупційного каскаду охопила усіх тренерів з питань протидії корупції. За підтримки Офісу освітнього омбудмена Украіни і USAID_ВзаємоДіі тренерка Людмила Хорькова мала провести по одному онлайн-тренінгу та по одному офлайн-тренінгу до кінця травня місяця 2021 року. Час мінливий, пандемія наступає-відступає, тому було вирішено не зволікати, а розпочати таку важливу справу, як ознайомлення педагогів з питання академічної доброчесності та недоброчесності, протидії корупції, провести практичні заняття-ознайомлення з антикорупційними інструментами, перегляд цікавих відеоматеріалів. Все розпочалося з реєстрації на офлайн-тренінги. Було 78 рєєстрації на 20 місць. Тому було вирішено провести 2 тренінги по 20 чоловік. Для зручності слухачів обрали локацію проведення у центрі міста(Дякую Татьяна Прокопьева-директорка Криворізькій педагогічної гімназії).Чудові умови для роботи, прекрасні помічники - заступники директорки та Юлія Табакіна, практичний психолог, яка порадувала світлинами! Перша група розпочала роботу о 10.00 годині, друга - о 13.00 годині. Знайомство методом "Яка я тарілочка", відпрацювання правил тренінгу, очікування, об*єднання у групи за допомогою цукерок та передбачень, різноманітні ігри з валізи тренера: балансир, стільці, кубики історій, командний малювальник, робота з постерами, створення банку даних заходів з антикорупції... Все це та інше допомогли ознайомитись із грою "Непідкупність", "Мафія-місто проти корупції", "Що?Де?Коли?", "Антикорупційні сценарії", ... Проведено фрагменти ігор, кожний отримав у подарунок посібник "Взаємодія у школі" та всі посібники та відеоролики в електронному вигляді. А для підведення підсумків використали прийом "жовтий, червоний, зелений", "капелюхи Едварда де Боно", також сподобалися руханки "Зоопарк","Воронячі лапки"... Поважаю всіх тих, хто вміє працювати над собою.
10.04.2021 16:04
09-10 квітня на базі ДЮСШ №2 відбувся традиційний відкритий міський турнір з плавання, присвячений 76-й річниці Дня Перемоги.
Команду ДЮСШ №2 представляли 25 спортсменів, які в підсумку змагань посіли:
ІІІ місць - 2;
ІІ місць - 6;
І місць - 5.
Вітаємо переможців і призерів, а також тренерів!
Бажаємо успішної виступів на наступних змаганнях!
 
09.04.2021 18:04
На житловому масиві Південний:
-працівниками ТОВ «Екоспецтранс» виконуються роботи з вивезення негабаритного сміття;
-тривають роботи з асфальтування дільниць після усунення аварійних ситуацій працівниками КП «Кривбасводоканал». Черговий об'єкт - перехрестя вулиць Г.Романової та П.Мирного. Паралельно виконано влаштування нового люка;
-працівниками КП «Кривбасводоканал» виконуються роботи з асфальтування дільниць після усунення аварійних ситуацій між будинками 14 і 16 по проспекту Південний та вул. Кармелюка, 5.
На житловому масиві Інгулець:
-працівники ТОВ «Весташляхбуд» прибирають підбордюрне сміття вздовж автодороги по вул. О.Станкова.
-«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою: прибирає в місцях загального користування; вирубує порослі вздовж автодороги №19; займається упорядкуванням територій контейнерних майданчиків.