Суспільство

12.07.2018 14:07

12.07.2018 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому відбулось засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 14 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу 8 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 6 заявникам.

22.06.2018 14:06

У День скорботи в Інгулецькому районі квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни. До Меморіалу загиблим воїнам прийшли ветерани, представники районної влади, учасники бойових дій у зоні АТО, інгульчани.

Переглянути фотозвіт

15.06.2018 19:06

15.06.2018 року, напередодні Дня медичного працівника, яке відзначається щорічно у третю неділю червня, в палаці культури «Інгулець» відбулись урочисті заходи для медичної спільноти.

У вітальному слові голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, підкреслив важливість роботи фахівців медичної сфери, які роблять все необхідне, аби щодня рятувати життя і здоров'я людей. Очільник району побажав усім присутнім міцного здоров’я, благополуччя, йти в ногу з сучасними медичними реформами та щирої поваги і шани людей.

Заступник начальника управління охорони здоров’я О.Лук’яненко наголосив на тому, що міська влада працює над відновленням та утриманням в належному стані медичних закладів, намагається покращувати матеріально-технічну базу лікарень, створювати нормальні умови лікування містян та умови праці для лікарів, для того, щоб медичні послуги для криворіжців були на належному рівні.

За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість лікарській справі та з нагоди Дня медичного працівника були нагородженні найкращі працівники медичної сфери Інгулецького району.

Також поза увагою не залишились молоді спеціалісти, які отримали пам’ятні подарунки. З вітальним словом до них звернувся В.Савостін та поділився секретами «гарного лікаря».

Привітали медичних працівників концертною програмою творчі колективи палацу культури «Інгулець» та ЦДЮТ «Ріднокрай».

Бажаємо фахівцям медичної галузі міцного здоров’я, спокою в душі та радості від життя. Нехай нелегка праця приносить задоволення, а кожен день буде сповнений оптимізмом і любов’ю!

Переглянути фотозвіт

05.06.2018 16:06

Відділом розвитку підприємництва виконкому була організована інформаційна зустріч у трудовому колективі приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»  з метою інформаційного обміну, діалогу у сфері актуальних питань та новин захисту прав споживачів. У даному заході взяли участь: представники від трудового колективу підприємства, представники органів місцевого самоврядування: відділу  з питань захисту прав споживачів апарату Криворізької міської ради і виконкому, відділу розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради та представника Першого Криворізького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги.  Було висвітлено деякі актуальні питання у сфері торгівлі складно-побутовими товарами, продуктами харчування, надання побутових послуг, щодо правильності оформлення договірних відносин та надання послуг з кредитування. Крім цього, роз'яснено що таке безоплатна первинна та вторинна правова допомога та хто має право на таку допомогу. Приводилось багато практичних  прикладів з досвіду фахівців та вирішення спірних питань.

У ході обговорення учасники заходу отримали пам'ятки з інформацією про основні аспекти означених питань.

01.06.2018 17:06

1 червня 2018 року в Інгулецькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Ігрову розважальну програму для випускників закладів дошкільної освіти підготували педагоги та вихованці гуртків КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР та КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР. Сучасне дитяче свято неможливо уявити без аніматорів. Адже саме вони створюють атмосферу чарівності та казковості. Так, герої з улюблених дитячих мультфільмів  розважали дітей,  грали з ними, танцювали, загадували загадки.

На футбольному полі КЗШ № 115, обладнаному завдяки народному депутату України Костянтину Усову, було організовано  та проведено «Веселі старти» з елементами футболу за сприяння комітету фізичної культури і спорту виконкому,  в яких  взяли активну участь маленькі футболісти-дошкільнята. На святі панувала атмосфера радості, веселощів та невпинний спортивний азарт, адже дітям було запропоновано багато цікавих ігор-естафет.

Талановиті хлопчики й дівчатка показали високий рівень не лише в спортивних змаганнях, а й в художній діяльності на асфальті в конкурсі малюнків «Моє щасливе дитинство» за сприяння служби у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради та міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

В ході свята кожна дитина отримала подарунки, про які потурбувалися народний депутат України Дмитро Шпенов, депутат Інгулецької районної у місті ради Олександр Фатєєв, заступник голови Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, приватний підприємець Павло Станков.

Всі учасники заходу отримали неймовірні враження і гарний настрій.

Переглянути фотозвіт

01.06.2018 14:06

 

31 травня відбувся перший випускний вечір «Університету третього віку» за патронату народного депутата Костянтина Павлова. Костянтин Юрійович зібрав відмінну команду викладачів-професіоналів, які із задоволенням працювали зі студентами і надавали нову інформацію з предметів: курси комп'ютерної грамотності, історія Кривого Рогу (краєзнавство), православна етика, психологія (арт-терапія), основи здорового способу життя, основи соціально-правового захисту. Перед святковим концертом випускники мали змогу поспілкуватись з Костянтином Павловим, висловити свої подяки та внести пропозиції щодо предметів, які вони хотіли б вивчати. Після спілкування з народним депутатом відбулось почесне вручення дипломів та святковий концерт за участю творчих колективів. Студенти зрозуміли, що навчатись ніколи не пізно і в третьому віці треба пізнавати життя в нових кольорах.

Переглянути фотозвіт

25.05.2018 16:05

25.05.2018 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбулась нарада з питання "Ведення військового обліку", до якої залучались представники Інгулецького ОРВК. 

24.05.2018 14:05

23.05.2018 о 15.00 в адмінбудівлі профспілкового комітету приватного акціонерного товариства «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» відбулася інформаційна зустріч із представниками трудового колективу, з метою інформаційного обміну, діалогу у сфері актуальних питань та новин захисту прав споживачів. У даному заході взяли участь: представники від трудового колективу підприємства, представники органів місцевого самоврядування: відділу  з питань захисту прав споживачів апарату Криворізької міської ради і виконкому та відділу розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради. Було висвітлено деякі питання щодо змін у законодавстві:

- Щодо посилення контролю та відповідальності за виробництвом та обігом харчової продукції. Наголошено, що з настанням літнього періоду частішають випадки отруєнь від вживання неякісної м'ясної, рибної, молочної, кулінарної та кондитерської продукції. Висока температура сприяє швидкому розмноженню бактерій. А, до прикладу, улюблені салатики, які продаються в супермаркетах теж можуть загрожувати здоров'ю споживача влітку. По-перше, немає упевненості, що їх зберігають в належних умовах і температурному режимі, а по-друге, чи є ця продукція взагалі свіжою. Щодо тортів та тістечок з кремами, більшість з яких  робляться на основі масла або вершків. Насамперед, в такій продукції необхідно перевіряти термін вживання та умови зберігання. Згідно чинного законодавства за споживачем закріплено обов'язок знайомитися з відповідною інформацією про товар, а вже тільки потім робити свідомий вибір;

- Щодо змін в оформленні розрахункових документів та обов'язкової їх видачі за відповідним переліком групи технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій. Під час продажу товару продавець зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми (фіскальний чек), що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу. Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, яке набрало чинності з 05 січня 2018 року, затверджені нові типові форми касових документів. У відповідь на запитання: «Чи можна продавати мобільні телефони та смартфони, що були у використанні, без застосування РРО?» було роз'яснено, що за поданням Мінекономрозвитку України Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 16.03.2017 року № 231, згідно з яким до таких товарів належать, зокрема, смартфони та мобільні телефони, що мають згідно з УКТ ЗЕД код 8517 12 00 00. При цьому винятків щодо можливості незастосування РРО для техніки, яка була раніше у використанні, нормативно-правовими актами не передбачено. Отже, при роздрібній торгівлі мобільними телефонами, які були у використанні, фізичним особам — підприємцям — платникам єдиного податку необхідно проводити розрахункові операції із застосуванням переведеного у фіскальний режим РРО.

На останок спілкування до слухачів доведена інформація про зміни у законодавстві щодо надання житлово-комунальних послуг. Відповідно до ст. 26  розділу V Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII до 10 грудня 2018 року співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком повинні укласти нові договори з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електроенергії та природного газу) за кожним видом комунальної послуги. Згідно чинного законодавства споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Це означає, що споживач та виконавець мають укласти окремий договір, який конкретизує умови типового договору, уточнює їх, зважаючи на особливості будинку та прибудинкової території. 

У ході обговорення учасники заходу отримали пам'ятки з інформацією про основні аспекти означених питань.

22.05.2018 14:05

В КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі» відбулась бесіда, присвячена до Дня Європи в Україні, яку провели працівники філіалу бібліотеки №9. У бесіді порушувались теми культурного та економічного життя різних держав, розмовляли про менталітет українців та європейських народів. В бесіді взяли участь як студенти «Університету третього віку», так і постійні відвідувачі, які знаходяться на обліку в центрі і які із задоволенням відвідують відділення денного перебування. Також відвідувачам були продемонстровані два короткометражні фільми, які висвітлювали історичні та сьогоденні події в Європі. 

19.05.2018 14:05

 

Відзначення Дня Європи для України є важливим кроком у зміцненні нашої країни як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

19 травня на території парку «Тернівський» розташувались Європейські країни, які обладнали сім районів міста. Інгулецький район представив Хорватію, яка є однією з мальовничих та найчистіших країн Європи. Саме Хорватії світ зобов’язаний модою на краватки. Тут цей аксесуар називається «ліжком» (cravat).

В імпровізованій хорватській країні працювали творчі майстерні, інформаційні та ігрові куточки, національна кухня

Центром експозиції був аутентичний національний костюм, якому понад 100 років.

Під час проведення концертної програми зразковий ансамбль народної пісні «Барвінок» виконав пісню на хорватській мові.

Переглянути фотозвіт