Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

06.04.2018 13:04

    Первоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Підсніжники, проліски, ряст, первоцвіт, шафран, цибуля ведмежа, конвалія, вовчі ягоди – це неповний перелік первоцвітів, що можна зустріти в Україні.

   Останніми роками кількість первоцвітів значно скоротилася. Рослини, які віщують нам прихід весни, за останні десятиліття опинилися на межі зникнення. Це відбувається внаслідок господарського освоєння місць зростання первоцвітів, намагання окремих людей перетворити їх на засіб заробітку. Масове їх зривання може привести до зникнення.

    Первоцвіти є єдиним джерелом живлення для багатьох видів комах. Зникнуть первоцвіти - зникне величезна кількість метеликів, бджіл, джмелів, інших комашок. Цей ланцюжок неважко продовжити й до самої людини, яка, образно кажучи, рубає гілку, на якій сидить.

  Завдання природоохоронної операції «Первоцвіт-2018» – привернути увагу громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин і спрямувати зусилля учнів, молоді, пересічних громадян на практичні дії щодо захисту первоцвітів.

    Нагадуємо, дії щодо незаконного придбання та збуту об’єктів рослинного світу, вчинені щодо об’єктів рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, тягнуть за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 грн. з конфіскацією об’єктів рослинного світу. За незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, статтею 881 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу від 510 до 1700 грн. з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

   Зважаючи на викладене, виконком Інгулецької районної у місті ради звертається до мешканців району з проханням проявити екологічну свідомість, відмовитись від збирання та купівлі первоцвітів. Не стимулюйте недобросовісних громадян, які реалізовують первоцвіти. Це ж саме радьте іншим, аби зберегти унікальну українську природу. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь.

03.04.2018 13:04

         11 квітня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти управління праці та соціального захисту населення з наступних питань: оформлення субсидії , прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань; спеціалісти Криворізького Південного об’єднаного Пенсійного фонду України: консультації з питань пенсійного забезпечення, в т.ч. прийом заяв для перерахунку пенсій; спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, а також консультації спеціаліста ЦАПу «Віза» з земельних питань, нерухомого майна та інші питання.

    При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку.

15.03.2018 13:03

        «29 березня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦНАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти управління праці та соціального захисту населення з наступних питань:

оформлення субсидії , прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань, а також консультації спеціаліста ЦНАПу «Віза».

          При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку( для непрацюючих пенсіонерів).»

12.02.2018 16:02

Відділ розвитку підприємництва виконкому повідомляє про проведення «Прямих телефонів» за номером 94-80-29 з актуальних питань у сфері захисту прав споживачів:
- 26.02.2018 з 9.00 до 17.00;
- 15.03.2018 з 9.00 до 17.00.
Повну версію запитань громадян та відповідей фахівця з питань захисту прав споживачів буде викладено окремо.

26.01.2018 12:01

До уваги суб’єктів декларування Інгулецької районної у місті ради

та її виконавчого комітету!

 

         Уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції виконкому нагадує, що відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» посадовим особам місцевого самоврядування (в тому числі особам, які звільнилися з посад у 2017 році) та депутатам районної у місті ради необхідно подати е-декларацію за 2017 рік.

 

         Термін подачі е-декларації – до 1 квітня 2018 року.

 

         Перед заповненням е-декларації уважно ознайомтеся з рекомендаціями стосовно роботи з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та відео-роз’ясненням щодо її правильного заповнення  на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції України за посиланням:

https://nazk.gov.ua/rozyasnennya-dlya-subyektiv-deklaruvannya