Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

18.10.2018 13:10

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.10.2018 складає 869 млн. грн.

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.10.2018 у загальноміському боргу складає 9% або 78,3 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 1386 грн.

Станом на 01.10.2018 населення Інгулецького району заборгувало:

-     за отримані житлово-комунальні послуги:

            ТОВ «Сітісервіс – КР»                                                                   10,5 млн. грн

            ТОВ «Уют – 2011»                                                                        3,9 млн. грн

-     за тепло:

            КПТМ «Криворіжтепломережа»                                                     22,8 млн. грн

            АТ «Криворізька теплоцентраль»                                                  24,3 млн. грн

-     за воду КП «Кривбасводоканал»                                                        10,6 млн. грн

-     за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»           3,9 млн. грн

-     іншим комунальним підприємствам                                                    283 тис. грн

В січні-вересні 2018 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 86%;
КПТМ «Криворіжтепломережа» - 55%; АТ «Криворізька теплоцентраль» - 45%,
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 33%; КП «Кривбасводоканал» - 75%; ТОВ «Екоспецтранс» - 86%.

Станом на 01.10.2018 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» відсутня, переплата складає 23 тис. грн.

З 24 підприємств, що здійснюють розрахунки через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком», станом на 1 жовтня поточного року 18 мають переплату.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.10.2018:

-  проведено 102 сходи громадян відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та за участі абонентських відділів комунальних підприємств;

-  розклеєно 3728 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

-  подано в 2018 році 455 позовних заяв до суду;

-  повернуто коштів за рішенням суду (2018 рік) 1,5 млн. грн;

- передано на виконання 703 виконавчих документів до районної державної виконавчої служби;

-  стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
у сумі 1,6 млн. грн.

 

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

05.10.2018 13:10

14 жовтня о 10.00 год. на площі біля пам'ятника Козаку Рогу в парку "Героїв" відбудеться ІІ-й Всеукраїнський фестиваль козацької пісні. Запрошуємо всіх охочих долучитись святкування Дня Українського козацтва, підтримати Інгулецький район у захисті куреня та насолодитись українськими пісьнями, отримати заряд бадьорості, позитиву й оптимізму.

05.10.2018 13:10

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Цей день об’єднує всіх, хто виховує та навчає молоді покоління, даючи їм можливість наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму. Ви – взірець та гордість нашої громади! Хай завжди ваша витримка, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічна майстерність високо цінуються та повертаються любов’ю вихованців.

Упевнений, що тільки спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу головну мету – забезпечимо якісну освіту в районі, створимо належні умови для самореалізації інгулецьких школярів.

Бажаю вам успіхів у вашій благородній освітянській діяльності, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, оптимізму та терпіння в такій нелегкій справі. Нехай обминають вас всі життєві негаразди, кожен день повниться радістю та перемогою, а серця зігріває любов та повага колег і учнів. Зі святом вас!

 

З повагою,

голова Інгулецької

районної у місті ради                                 Є.Рижков

05.10.2018 13:10

29 жовтня 2018 року на ж/м Інгулець, вул..Надії, 15 (біля магазину «Дарна») з 10.00 год. до 14.00 год буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза».

Прийом ведуть:

- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - реєстрація бізнесу, земельні питання, реєстрація нерухомого майна та інші питання;

- спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;

- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому

Інгулецької районної у місті ради - оформлення субсидії, прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань;

 -    промоакція : «Є ПЕНСІЙНІ ПИТАННЯ – ЗАПРОШУЄМО У МОБІЛЬНУ ВІЗУ» (консультації з пенсійних питань, прийом документів).     

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, та інші необхідні документи

24.09.2018 13:09

26.09.2018 з 13.55 год. буде проводитись комплексна перевірка регіональної системи централізованого оповіщення з включенням електричних сирен, подачею сигналу "Увага всім!" та подальшою передачею мовної інформації для населення через засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій - вашому життю та здоров'ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо ("Українське радіо-1") або телевізор (ТРК "Рудана"), уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу "Увага всім" і дійте відповідно з отриманною інформацією.

17.09.2018 13:09

Вступив в силу Порядок, який дозволяє прийняти в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд сільськогосподарського призначення, які були збудовані без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Переглянути

13.09.2018 16:09

У виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому відбулося засідання комісії з питань, надання соціальної допомоги мешканцям району.

На розгляд було винесено 13 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування та надання допомоги, у зв'язку з витратами на поховання.

Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї керуючись Положенням про комісію, вирішили виділити матеріальну допомогу 10 заявникам.

Відмовити у наданні матеріальної допомоги 3 заявникам.

10.09.2018 13:09

З 1 вересня 2018 року розпочато реалізацію пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства шляхом надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Так, кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

На сьогодні, на жаль, «пакунки малюка» до міста не надійшли.

Але, турбуватися з цього питання не слід. «Пакунок малюка» обов’язково знайде свого хазяїна. Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», управління соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги організовує забезпечення отримувача такою допомогою при її надходженні.

У зв’язку із ситуацією що склалася, мамі необхідно звернутись із письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до управління соціального захисту населення за місцем проживання, яке забезпечить надання «пакунку малюка».

Заява про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»