Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

09.01.2019 13:01

Відповідно до Стратегічного плану розвитку міста до 2025 року стартував новий муніципальний проект «Криворізька гостинність», метою якого є збільшення привабливості місцевого туризму,підвищення рівня якості надання туристичних послуг до європейських стандартів, зацікавлення споживача їх новаціями. В рамках проекту передбачається розповсюдження через готелі для гостей Кривого Рогу «Картки гостинності», за якою туристи, які відвідують місто мають можливість на сьогодні отримувати дисконт в 58 об’єктах бізнесу (готелях,оздоровчих, спортивних, ресторанних закладах, салонах краси, сувенірних магазинах, продовольчих та непродовольчих магазинах, туристичних агенціях тощо). «Картка гостинность» містить QR-код, за допомогою якого здійснюється перехід на веб-сторінку ,на якій розміщено інформацію про учасників проекту. Запрошуємо усіх бажаючих підприємців приєднатися до муніципального проекту «Криворізька гостинність». Координатор проекту: управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, зворотній зв’язок за телефоном:+38-0564 92-13-76.

02.01.2019 13:01

15 січня 2019 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля Церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти:

  • управління праці та соціального захисту населення з наступних питань: оформлення субсидії, прийом заяв для призначення допомог на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям, консультації з соціальних питань;
  • відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання;
  • ЦАПу «Віза» з питань отримання біометричних паспортів та інших питань;
  • ТОВ «Екоспецтранс» - укладання договорів на вивіз побутових відходів.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, домову книгу (за необхідністю).

03.12.2018 11:12

Шановні суб’єкти господарювання!

Відділ розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної  у місті ради нагадує Вам, що у відповідності до Правил благоустрою в місті Кривому Розі, затверджених рішенням міської ради від 21.10.2015 №4038, суб’єкти господарювання на земельних ділянках, наданих їм на правах власності чи в користування, закріплених територіях до об’єктів бізнесу зобов’язані здійснювати снігоочищення та ліквідовувати ожеледицю. 

У разі порушення Правил благоустрою винні особи несуть відповідальність, установлену Кодексом України про адміністративні правопорушення за ст. 152  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Так, до суб’єктів підприємницької діяльності  застосовуються штрафні санкції  від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 850 грн. до 1700 грн.     

Сподіваємось на порозуміння та відповідальне ставлення до заходів з реалізації благоустрою території району.

17.09.2018 13:09

Вступив в силу Порядок, який дозволяє прийняти в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд сільськогосподарського призначення, які були збудовані без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Переглянути