Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

02.07.2018 13:07

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.07.2018 складає 923 млн. грн.

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.07.2018 у загальноміському боргу складає 9,1% або 83,9 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 1485 грн.

Станом на 01.07.2018 населення Інгулецького району заборгувало:

- за отримані житлово-комунальні послуги:

ТОВ «Сітісервіс – КР»    10 млн. грн

ТОВ «Уют – 2011»    3,9 млн. грн

- за тепло:

КПТМ «Криворіжтепломережа»    27,4 млн. грн

АТ «Криворізька теплоцентраль»    26,6 млн. грн

- за воду КП «Кривбасводоканал»      9,5 млн. грн

- за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»      3,7 млн. грн

- іншим комунальним підприємствам      284 тис. грн

В січні-червні 2018 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 56%;
 КПТМ «Криворіжтепломережа» - 50%; АТ «Криворізька теплоцентраль» - 41%,
 
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 30%; КП «Кривбасводоканал» - 59%; ТОВ «Екоспецтранс» - 60%.

Станом на 01.07.2018 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 767 тис. грн або 189 грн. на одну адресу.

Станом на 01.07.2018 з 24 підприємств, що здійснюють розрахунки через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком», 14 мають переплату.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.07.2018:

- проведено 52 сходи громадян відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та за участі абонентських відділів комунальних підприємств;

- розклеєно 2407 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- подано в 2018 році 258 позовних заяв до суду;

- повернуто коштів за рішенням суду (2018 рік) 1,2  млн. грн;

- передано на виконання 609 виконавчих документів до районної державної виконавчої служби;

- стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
 у сумі майже 1,2 млн. грн.

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

02.07.2018 13:07

09 липня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза».

Прийом ведуть спеціалісти:

- управління праці та соціального захисту населення з наступних питань:оформлення субсидії та усіх видів соціальних допомог, прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань; 

- відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, у т.ч. видача довідок;

- консультації спеціаліста ЦАПу «Віза» з земельних питань, нерухомого майна та інші питання.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, домову книгу

19.06.2018 13:06

Звернення

Управління цивільного захисту

Дніпропетровської облдержадміністрації

 

До уваги мешканців та гостей

Дніпропетровської області!

27 червня 2018 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров,ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров,я та майно.

 Управління цивільного захисту облдержадміністрації

 

Начальник управління цивільного

захисту облдержадміністрації                                             С.С.КОВАЛЕНКО

 

 

ПАМЯТКА

для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення

у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах

 

ОПОВІЩЕННЯ

Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для того, щоб привернути увагу населення в екстремальних випадках включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА ТА УРИВИСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ – «УВАГА ВСІМ!».

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і уважно прослухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту.

Прослухавши інформацію кожен громадян повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманими інструкціями.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час її виникнення, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в зону ураження, порядок дій населення, що знаходиться на даній території, іншу важливу інформацію.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту субєкта господарської діяльності відповідно до плану цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

- тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор щоб мати можливість своєчасно почути розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту;

- повідомити про отриману інформацію сусідів;

- постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв,язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

- провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

- мати інформацію про місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо).

ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно прослухайте повідомлення і дійте відповідно до отриманих інструкцій.

АДРЕСУ НАЙБЛИЖЧОГО УКРИТТЯ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ У ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ КОНТОРАХ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ.

 

 

Начальник управління цивільного

захисту облдержадміністрації                                             С.С.КОВАЛЕНКО

06.06.2018 13:06

11 червня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти:

- управління праці та соціального захисту населення з наступних питань: оформлення субсидії, прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань; 

- відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, а також консультації спеціаліста ЦАПу «Віза» з земельних питань, нерухомого майна та інші питання; 

- ТОВ «Екоспецтранс» - укладання договорів на вивіз сміття.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку, домову книгу

05.06.2018 14:06

10 червня о 17:00 (проспект Південний) запрошуємо жителів Інгулецького району та гостей міста приємно провести час та насолодитись музикою українських і зарубіжних композиторів у виконанні духового оркестру, отримати заряд бадьорості, позитиву й оптимізму.

04.06.2018 13:06

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.06.2018 складає 948 млн. грн.

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.06.2018 у загальноміському боргу складає 9,1% або 86,7 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 1533 грн.

Станом на 01.06.2018 населення Інгулецького району заборгувало:

- за отримані житлово-комунальні послуги:

ТОВ «Сітісервіс – КР»    10 млн. грн

ТОВ «Уют – 2011»    3,8 млн. грн

- за тепло:

КПТМ «Криворіжтепломережа»    29,4 млн. грн

АТ «Криворізька теплоцентраль»    27,6 млн. грн

- за воду КП «Кривбасводоканал»        9 млн. грн

- за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»      3,6 млн. грн

- іншим комунальним підприємствам      285 тис. грн

В травні 2018 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 77%;
КПТМ «Криворіжтепломережа» - 106%; ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 42%;
КП «Кривбасводоканал» - 75%; ТОВ «Екоспецтранс» - 75%.

Станом на 01.06.2018 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 1,2 млн. грн або 306 грн. на одну адресу.

Станом на 01.06.2018 з 24 підприємств, що здійснюють розрахунки через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком», 13 мають переплату.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.06.2018:

- проведено 52 сходи громадян відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та за участі абонентських відділів комунальних підприємств;

- розклеєно 2226 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- подано в 2018 році 170 позовних заяв до суду;

- повернуто коштів за рішенням суду (2018 рік) 940,8 тис. грн;

- передано на виконання 429 виконавчих документів до районної державної виконавчої служби;

- стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
 у сумі 973 тис. грн.

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

29.05.2018 13:05

Свято останнього дзвоника - радісне і хвилююче водночас, адже багато випускників завершують багаторічний навчальний марафон.

30.05.2018 ЦДЮТ «Ріднокрай» о 16.00 та ЦДЮТ «Мрія» о 17.00 запрошують розділити разом з випускниками цю радісну подію.

05.05.2018 14:05

УВАГА!

Робота трамваїв:

- з Центрально-Міського району

(зупинка «Українська»)                                                                      о 03 год. 15 хв.;

- з Довгинцівського району

(зупинка «Залізничний вокзал»)                                                        о 03 год. 00 хв.;

- з Металургійного району

(зупинка «пл. Домнобудівників»)                                                       о 03 год. 15 хв.

 

Швидкісний трамвай № 4М

зупинка ст. Зарічна                                                                                о 2 год. 50 хв.

 

Робота тролейбусу №7:

зупинка «Площа Визволення» – житловий масив ПівдГЗК             о 03 год. 00 хв.

 

До уваги водіїв!

09.05.2018 з 3.30 до 5.30 буде перекрито рух автотранспорту від «9 кварталу» (проспект Південний, 27) до проспекту Південний, 1.