Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

02.05.2018 13:05

   23 травня 2018 року в с. Зелене, вул. Зеленівська, 2 (біля церкви) з 10.00 год. до 14.00 год. буде працювати виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза». Прийом ведуть спеціалісти управління праці та соціального захисту населення з наступних питань: оформлення субсидії , прийом заяв на матеріальну допомогу з місцевого бюджету, прийом заяв на надання часткової компенсації за тепло- та водопостачання (500 грн.), консультації з соціальних питань; спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, а також консультації спеціаліста ЦАПу «Віза» з земельних питань, нерухомого майна та інші питання; спеціаліст КП «Кривбасводоканал» - укладання договорів на водопостачання.

  При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, пільгове посвідчення, трудову книжку.

02.05.2018 11:05

УВАГА!

Урядова програма підтримки утримання

молодняка великої рогатої худоби

(за утримання молодняка до 13 місячного віку 2500 гривень на голову)

   Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» (зі змінами внесеними постановою Уряду від 28.03.2018 № 285), затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі Порядок).

  Головною метою державної підтримки є стабілізація поголів’я великої рогатої худоби в Україні та стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва.

   Відповідно до Порядку Міністерство аграрної політики та продовольства України надає дотації фізичним особам, які утримують ідентифікований  та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у минулому та поточному році та досяг віку 4 місяці, 8 місяців,12 місяців.

   Загальний обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, сягає 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

    Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

- за період від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

- за період від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

- за період від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову.

  Тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку. Для проведення індетифікації та реєстрації тварини відповідно до вимог чинного законодавства, власник тварини – фізична особа повинна звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.

  Для отримання вищевказаної дотації фізичні особи подають до Центру адміністративних послуг «Віза» відповідну заяву, яку отримувач послуги повинен написати особисто, а в разі оформлення вищевказаної послуги не власником великої рогатої худоби, а її уповноваженою особою, до заяви необхідно додавати копію нотаріально посвідченого доручення.

    Крім того, при зверненні необхідно надати копії наступних документів:

1. Паспорти великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а вразі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.

2. Паспорт громадянина України.

3. Довідка або договір про відкриття рахунка в банку.

4. Документ, що засвідчує реєстрацію у державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів та мають відмітку в паспорті).

26.04.2018 13:04

  

Шановні мешканці Інгулецького району!


         З метою забезпечення вивчення та врахування громадської думки та на виконання розпорядження Криворізького міського голови від 16.04.2018 № 82-р «Про проведення громадських слухань в м. Кривому Розі » просимо  Вас прийняти активну участь у  проведенні громадського слухання з питання «Про встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з містом Жодіно ( Республіка Білорусь)».

Ініціатор громадських слухань– міський голова.

Дата, час та місце його проведення: 03.05.2018  о 16.00  в  залі засідань адміністративної будівлі виконкому районної у місті ради за адресою: вул. Гірників, 19 м. Кривий Ріг.

Питання, що виноситься на  громадське слухання: «Про встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з містом Жодіно ( Республіка Білорусь)»

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання громадян та інші При собі мати документ, що посвідчує особу ( паспорт громадянина України).

Ознайомитись з матеріалами громадських слухань можна 02.05.2018 з 8.30 до 17.00 год. та 03.03.2018 з 8.30 до 16.00 год. в приміщені адміністративної будівлі виконкому районної у місті ради за адресою: вул. Гірників, 19 м. Кривий Ріг.

16.04.2018 16:04

  На території Інгулецького району будуть виконані роботи з впорядкування місць загального користування - парків, скверів, узбіччя, прибирання та ліквідації стихійних звалищ сміття, упорядкування та благоустрою вулиць.

   Звертаємося до всіх небайдужих із закликом узяти участь 21 квітня 2018 року у заходах із озеленення та благоустрою району, присвячених Дню довкілля.

   Дякуємо за розуміння!

16.04.2018 15:04

ШАНОВНІ СУБ'ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

     Відділ розвитку підприємництва виконкому нагадує про дотримання нормативних документів у сфері розміщення зовнішньої реклами.

  Місце розташування рекламного засобу - площа зовнішньої поверхні будинку, споруди, елемента вуличного обладнання або відведеної території на відкритій місцевості у межах населеного пункту, що надається розповсюджувачу зовнішньої реклами в тимчасове користування власником або уповноваженим ним органом (особою).

   Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів та у порядку, встановленому виконавчими органами сільських, селищних, міських рад відповідно до Правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою КМУ від 29 грудня 2003 р. № 2067. Рішенням Криворізької міської ради від 28.11.2007 № 1995 затверджено «Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті», яким призначено робочим органом щодо регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами – комунальне підприємство «Парковка і реклама», на управління містобудування, архітектури та земельних відносин покладено  координацію діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами. Для видачи суб'єкту господарювання дозволу для розміщення реклами необхідно звернутися із заявою до КП «Парковка і реклама» (директор  Шабліян Ольга Василівна, адреса: майдан Праці,1, м.Кривий Ріг, тел.067- 577-05-59 ). Впродовж 5 днів з моменту реєстрації заяви даний орган приймає рішення щодо видачи дозволу на  розміщення зовнішньої реклами, або відмови. У разі видачи дозволу суб'єкт господарювання впродовж 3-х днів зобов'язаний укласти договір на тимчасове користування місцем, якщо це місце перебуває у комунальній власності міста та сплатити кошти до бюджету міста згідно договору.  При цьому площа місця розташування рекламного засобу визначається як сума площі горизонтальної проекції рекламного засобу на це місце та прилеглої ділянки завширшки 0,5 метра за периметром горизонтальної проекції цього засобу. Для неназемного та недахового рекламного засобу площа місця дорівнює площі вертикальної проекції цього засобу на уявну паралельну їй площину.                                                                                                                                                                                         

   Забороняється розташовувати рекламні засоби:

- на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів;

-  у населених пунктах на висоті менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття, якщо їх рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини.

   Вивіски чи таблички:

- повинні розміщуватися без втручання у несучі конструкції, легко демонтуватися, щоб не створювати перешкод під час робіт, пов’язаних з експлуатацією та ремонтом будівель і споруд, на яких вони розміщуються;

- не повинні відтворювати зображення дорожніх знаків;

- не повинні розміщуватися на будинках або спорудах - об’єктах незавершеного будівництва;

- площа поверхні не повинна перевищувати 3 кв м.

  Забороняється вимагати від суб’єктів господарювання будь-які документи для розміщення вивісок чи табличок, не передбачені законодавством.

   Розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках історії та архітектури і в межах зон охорони таких пам'яток, в межах об'єктів природно-заповідного фонду дозволяється за погодженням з відповідним центральним або місцевим органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду.

   Реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби, не повинна розміщуватися на рекламних засобах ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, в яких навчаються діти віком до 18 років.

   Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) рекламного засобу здійснюється КП «Парковка і реклама».

   Розташування дахових рекламних засобів забороняється без попередньої технічної експертизи спеціалізованих підприємств, установ та організацій.

  Підключення рекламних засобів до існуючих мереж зовнішнього освітлення здійснюється відповідно до вимог, передбачених законодавством.

  Розташування рекламних засобів у межах охоронних зон інженерних комунікацій дозволяється за погодженням з утримувачем зазначених комунікацій.

  Відповідальність за технічний стан рекламних засобів, порушення вимог техніки безпеки під час розташування та експлуатації рекламних засобів несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.

  Розташування рекламних засобів на перехрестях, біля дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування дозволяється за погодженням з уповноваженим підрозділом Національної поліції.

   Рекламні засоби забезпечуються маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.

  У разі порушення порядку розповсюдження та розміщення реклами уповноважена особа органу, який здійснює контроль за додержанням Правил розміщення зовнішньої реклами, звертається до розповсюджувача зовнішньої реклами з вимогою усунення порушень у визначений строк. У разі невиконання цієї вимоги орган, який здійснює контроль, подає інформацію до Держпродспоживслужби України.

   Також, контроль за дотриманням Правил благоустрою у місті Кривому Розі, у тому числі, за порушеннями щодо розміщення зовнішньої реклами у місцях, де заборонено Правилами здійснює інспекція з благоустрою виконкому Криворізької міської ради. Нагадуємо, що за порушення Правил благоустрою в місті Кривому Розі суб'єкти господарювання несуть адміністративну відповідальність, що передбачена ст.152 кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу в сумі від 850 до 1700 грн). Тому, просимо Вас впорядкувати розміщення зовнішньої реклами у відповідності до діючих Правил.

    Сподіваємось на порозуміння та Ваше відповідальне ставлення до виконання вимог чинного законодавства.

16.04.2018 13:04

ШАНОВНІ СУБ'ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

    20.04.2018 о 11.00 у приміщенні адмінбудівлі виконкому Інгулецької районної у місті ради за адресою: м. Кривий Ріг, житловий масив Інгулець вул.Гірників,19 відбудеться інформаційна зустріч із суб’єктами господарювання з питань підвищення правової обізнаності  у зв'язку з набуттям чинності Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про  основні принципи і вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про відходи».

   Даний захід передбачає обговорення актуальних питань та новин у сфері державного контролю бізнесу, захисту прав споживачів та актуальні питання у сфері поводження з відходами.

     Запрошуємо Вас відвідати цей захід,  реєстрація учасників відбудеться о 10.45 в актовому залі. Дякуємо за співпрацю!

12.04.2018 13:04

    11.04.2018 у виконкомі районної у місті ради під головуванням голови комісії керуючої справами виконкому відбулось засідання комісії виконкому з питань надання соціальної допомоги мешканцям району.

   На розгляд було винесено 20 заяв від громадян району щодо надання їм матеріальної допомоги у зв'язку із складним матеріальним становищем, витратами на медикаментозне лікування.

    Розглянувши надані заяви та пакети документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, керуючись "Положенням про комісію", вирішили виділити матеріальну допомогу 20 заявникам.

12.04.2018 13:04

   08.06.2017 у виконкомі районної у місті ради під головуванням голови комісії керуючої справами виконкому відбулося засідання комісії виконкому з питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій та державних соціальних допомог. На розгляд було винесено 4 справи щодо призначення (відновлення) соціальних виплат та пенсій, що надійшли до територіальних підрозділів з питань соціального захисту населення від внутрішньо переміщених осіб та органів, що здійснюють соціальні виплати.

   Розглянувши надані заяви та пакет документів, на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, керуючись "Положенням про комісію" комісія вирішила поновити виплату пенсії по 1 справі.