Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

18.10.2017 12:10

Відділ розвитку підприємництва виконкому нагадує суб'єктам господарювання, що роздрібна торгівля виключно столовими винами може здійснюватися  без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Роздрібна торгівля винами спеціального типу, із об’ємною часткою етилового спирту від 10.5 до 15.0%, можлива тільки за умови придбання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Водночас, обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, встановлені ст. 15-3 Закону №481. Зокрема, забороняється продаж вин столових:

 • особами, які не досягли 18 років;
 • особам, які не досягли 18 років;
 • у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;
 • у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;
 • у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);
 • з торгових автоматів;
 • з рук;
 • у невизначених для цього місцях торгівлі.

Продавець зобов’язаний отримати у покупця, який купує вина столові, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

У разі відмови покупця надати такий документ продаж вин столових такій особі забороняється.

Зверніть увагу, що до госпсуб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі порушення вимог статті 15-3 Закону №481 - 6800 гривень.

18.10.2017 12:10

Відділ розвитку підприємництва виконкому нагадує, що відповідно до положень Податкового кодексу України, не оподатковуються доходи фізичних осіб, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

- садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому, якщо власник сільськогосподарської продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарської продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. При цьому, розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці другому цього підпункту, а також розмір виділених в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються), не враховуються. У разі перевищення розміру площі земельних ділянок більше 2 гектар, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах (за ставками - ПДФО 18 % і військовим збором - 1,5 %).

Діяльність, пов'язана з веденням особистого селянського господарства, не відноситься до підприємницької діяльності. Під час продажу сільськогосподарської продукції на ринках (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок (форма 3-ДФ, затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 17.01.2014 №32).

Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п'яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.

11.10.2017 12:10

Підприємство ТОВ «УЮТ-2011» здійснює надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям Тернівського та частинам Покровського і Інгулецького районів міста Кривого Рогу.  У зв,язку з визначенням підприємства ТОВ «УЮТ-2011» управителем житлового будинку (гуртожитку) по вул. Каткова, буд.25  та у відповідності з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 повідомляємо про наміри встановлення тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по гуртожитку за адресою вул. Каткова, буд.25

Зауваження та пропозиції з питань, що стосуються розміру тарифів, приймаються на адресу ТОВ «УЮТ-2011»: 50081, м. Кривий Ріг,  мкр. 5-й Зарічний, 8а, включно до 15.10.2017 року, та за телефоном 95-63-43.

Перелік  та періодичність робіт з утримання будинків і споруд

та прибудинкової території

Наказом Держжитлокомунгоспу України від 10 серпня 2004 р. № 150, затверджено примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд.

Періодичність надання цих  послуг зазначено згідно з вимогами наказів Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013  № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій».

 

№ з/п

 

Перелік робіт

 

Періодичність та строки виконання робіт

1

Прибирання прибудинкової території

Щоденно, згідно зі встановленими нормами

2

Прибирання сходових кліток

Згідно зі встановленими нормами

3

Вивезення  побутових  відходів (збирання, зберігання, пе-ревезення, перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення)

За окремим договором

4

Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі

2 рази на рік

5

Технічне обслуговування ліфтів

Цілодобово

6

Обслуговування систем диспетчеризації

Цілодобово

7

Технічне обслуговування внутнішньобудинкових систем: гарячого водопостачання; холодного водопостачання; водовідведення; централізованого опалення; зливової каналізації

Цілодобово

8

Дератизація

2 рази на рік

9

Дезінсекція

2 рази на рік

10

Обслуговування димових та вентиляційних каналів

2 рази на рік

11

Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем проти-пожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності)

 

Цілодобово

12

Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньо-будинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (у тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків)

 

Згідно з встановленими нормами та ураховуючи графіки підприємства

13

Поливання дворів, клумб і газонів

За необхідністю

14

Прибирання і вивезення снігу, посипання частини при-будинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами

За необхідністю протягом листопада-березня

15

Експлуатація номерних знаків на будинках

1 раз на рік

16

Освітлення місць загального користування і підвалів та під-качування води

Щомісяця

17

Енергопостачання ліфтів

Щомісяця

 

 

22.09.2017 12:09

   Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України, та рішення Криворізької міської ради від 28.02.2017 № 1377 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі на 2017 рік» необхідно щорічно проводити оплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

   Платниками податку є фізичні та юридичні особи, (в тому числі суб’єкти підприємницької діяльності – платники єдиного податку), які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Нульові ставки встановлено для:

 • - квартир – 60 кв. метрів;
 • - житлових будинків – 120 кв. метрів;

різних типів житлової нерухомості (у разі одночасного перебування у власності квартири та житлового будинку) – 180 кв.

Оподаткування житлової нерухомості:

Рішенням Криворізької міської ради для фізичних осіб, які є власниками житлової нерухомості оплата за кожен понаднормовий метр площі становить 0,1 % від розміру мінімальної заробітної плати на початок 2017року, тобто 1,38 грн.

Мешканцям Інгулецького району необхідно звернутися за консультацією до Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 4а, каб. 107.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 год. та з 13:45 до 18:00 год. (у п’ятницю до 16:45 год.)

При собі мати наступні документи:

 • - паспорт,
 • - реєстраційний номер облікової картки фізичної особи - платника податків згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків,
 • - правоустановчі документи на об’єкт нерухомості. 

Довідки за телефоном 0564 – 90-37-97.

Інформує фінансовий відділ виконкому

01.08.2017 16:08

Відповідно до вимог ст.13 Закону України від 24.05.2012 № 4844-VI "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення" забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів.

Сума за вчинення даного адміністративного правопорушення порушення складає  від однієї тисячі гривень до десяти тисяч гривень.

Невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, нерозміщення інформації, передбаченої частиною п’ятою статті 13 цього Закону, сума штрафних санкцій складає від однієї тисячі гривень до десяти тисяч гривень".