Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

15.11.2019 16:11

Шахрайські дії, крадіжка, нанесення тілесних ушкоджень, домашнє насильство — іноді, на жаль, трапляються такі ситуації в нашому суспільстві. Що робити, щоб захиститись? Звісно, викликати поліцію або писати заяву про вчинення злочину до поліції.


 1. Виклик поліції через 102:
 • Здійсніть виклик на лінію “102”.
 • По приїзду слідчої оперативної групи поцікавтесь ПІБ поліцейських, варто також уважно слідкувати за діями або бездіяльністю представників поліції. В окремих випадках варто також проводити відеозйомку дій правоохоронців (у разі подальшої бездіяльності, або можливого зникнення будь-яких доказів).
 • По закінченню проведення огляду місця події (домоволодіння), ви повинні ознайомитися з протоколом огляду місця події та засвідчити написане своїм підписом.
 • Важливо! Уважно прочитайте, внесіть свої зауваження, якщо такі є.
 • Перефотографуйте повний текст (обов’язково завершений документ) – така світлокопія буде копією оригіналу. Цього ж дня повинно бути відібрано пояснення, або у разі внесення негайних відомостей – допитано в якості потерпілого та надано вам пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого.

2.Звернення безпосередньо до відділу/управління поліції/поліцейського офіцера громади:

 • Напишіть заяву та віддайте уповноваженому працівнику.
 • Окремо уповноважена особа повинна відібрати пояснення з приводу події, що сталась.
 • У разі, якщо вам спричинені тілесні ушкодження, вам мають надати направлення на судово-медичну експертизу.

Ч.1 ст.214 Кримінально-процесуального кодексу України передбачає “слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР), розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з ЄРДР.”

Якщо людина повідомляє органи поліції про злочин, вона розраховує на належний розгляд її заяви. Але іноді трапляється і так, що навіть до Єдиного реєстру досудових розслідувань деякі заяви не вносяться. Не знаючи терміни оскарження факту невнесення в ЄРДР, людина пропускає термін, не оскаржує такі дії і марно очікує, що органи поліції вживатимуть заходів щодо виявлення злочинця і притягнення його до відповідальності.

Строк оскарження невнесення заяви в ЄРДР

Частиною 1 ст. 304 Кримінально-процесуального кодексу встановлено десятиденний строк, упродовж якого особа має право звернутися зі скаргою на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора. Цей строк обчислюється з моменту прийняття рішення, вчинення відповідної дії. При оскарженні бездіяльності слідчих обчислення строку оскарження починається із дня, що наступає після останнього дня, який відведено Кримінально-процесуальним кодексом України для вчинення слідчим або прокурором відповідної дії.

Важливо! Рух вашої заяви необхідно відслідковувати, тому якщо протягом 48 год. вас не було повідомлено про порушення кримінальної справи, пропонуємо здійснити наступні дії:

1.Протягом 10 діб звернутися до суду зі скаргою про бездіяльність органу досудового розслідування (поліції).
2.Отримати ухвалу про зобов’язання поліції внести відомості до ЄРДР за заявою та розпочати досудове розслідування.
3.Звернутися до поліції із заявою, надавши відповідну ухвалу на виконання.

На практиці часто виникає ситуація, коли після подання заяви, наприклад, поштою, заявник чекає відповіді чи повідомлення про розгляд заяви та включення інформації про злочин до ЄРДР. Після тривалого часу очікування заявник починає встановлювати інформацію щодо розгляду заяви і виявляється, що відомості до ЄРДР не внесені, а строки на оскарження бездіяльності вже пропущені.

Отже, для того, щоб не втратити можливість оскарження бездіяльності органів поліції щодо внесення вашої заяви до Єдиного реєстру досудових розслідувань, необхідно вчасно уточнювати у черговій частині або канцелярії органу досудового розслідування (поліції) інформацію про вручення повідомлення про злочин слідчому, а також звертатись до суду зі скаргою на його бездіяльність у межах десятиденного строку з моменту вручення цього повідомлення.

Що робити у разі домашнього насильства?

Одразу викликати поліцію - 102. 
Звернутися:

- на всеукраїнську гарячу лінію 116 123 або 0-800-500-335, до місцевої мобільної бригади або центру соціальних служб за місцем вашого місця проживання;

- телефони мобільної бригади у Кривому Розі -  099-366-63-44,     063-338-38-72

-  за безоплатною правовою допомогою: 0800-213-103 (Єдиний контакт-центр безоплатної правової допомоги – цілодобово та безкоштовно у межах України) 

За ініціативою поліції або за заявою постраждалої особи до кривдника може бути застосовано терміновий заборонний припис, що передбачає:

- зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи; - заборону на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи;

- заборону в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою.

За невиконання припису - штраф, громадські роботи або адміністративний арешт. Термін дії припису - до 10 діб. 

На більш тривалий термін видається обмежувальний припис після звернення потерпілої особи до суду. Він передбачає: 
- заборону перебувати у в місці спільного проживання (перебування); 
- усунення перешкод у користування майном потерпілою особою; 
- обмеження спілкування з постраждалою дитиною; 
- заборону наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місця відвідування пострждалої особи;
- заборону особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, переслідувати її, спілкуватися з нею; 
- заборону вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою. 
Термін застосування - до шести місяців.

Де отримати безоплатну правову допомогу?

У таких непростих ситуаціях людина часто не знає, як діяти правильно. Звертайтесь на консультацію у центри/бюро правової допомоги Міністерства юстиції України. Вам допоможуть правильно звернутись до поліції, нададуть консультацію, а соціально незахищені верстви населення (діти, особи, постраждалі від домашнього насильства, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю при пенсії не вище 2-х прожиткових мінімумів, особи, чий дохід не перевищує 2—х прожиткових мінімумів) після підтвердження свого статусу мають право і на безоплатну вторинну правову допомогу — призначення адвоката за рахунок держави для складання процесуальних документів (наприклад, для оскарження невнесення заяви про злочин до ЄРДР або для представництва інтересів особи, визнаної потерпілою у кримінальному провадженні, для постраждалих від домашнього насильства допоможемо скласти позови щодо розлучення, стягнення аліментів тощо).

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах, і не маєте грошей на адвоката – звертайтеся до Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Наші адреси:
м.Кривий Ріг: вул.Качалова, 2, тел.098-040-83-70; 
просп.Героїв-підпільників, 1а, тел.097- 139-88-57; 
вул.Станіслава Конткевича, 37, тел.067-276-54-76;
вул.Каткова, 25 (ж-м Інгулець), тел.067-118-34-90;
м.Жовті Води, бульв.Свободи, тел.62, 050-505-28-33;
м.П'ятихатки, вул.Пушкіна, 107, тел.096-188-55-43;
м.Апостолове, вул.Центральна, 63, тел.068-208-50-52;
смт.Софіївка, вул.Карпенка, 20, тел.097-495-83-16.

Наш центр і бюро працюють з понеділка по п'ятницю, з 8.00 до 17.00 без перерв, у п'ятницю - до 15.45.

 

За окремими графіками відбуваються прийоми у:
ЦНАП Криворізької РДА (вул.Кобилянського, 152) - середа, п'ятниця, 9.00 -12.00

Про виїзди до Лозуватки, Радушного, Чкалівки, Лозуватки, Глеюватки, Широкого Криворізького району дізнавайтесь за телефоном Першого криворізького бюро правової допомоги (тел.067-276-54-76);
ЦНАП "Віза" (пл.Молодіжна, 1а) - вівторок, 9.00 - 15.00
ЦНАП м.Зеленодольська (м.Зеленодольськ, вул.Енергетична, 10) - четвер, 9.00 - 13.00
Прозорий офіс у Тернівському районі (вул.Ухтомського, 23) - 2-й, 4-й четвер, 9.00-12.30

Широківський центр зайнятості — щовівторка з 9.00 до 13.00

Гречаноподівська сільська рада — 2-а середа місяця з 10.00 до 12.00

Вакулівська сільська рада - 3-я пятниця місяця з 9.00 до 12.00

Миколаївський старостат Софіївської ОТГ - 2-а п'ятниця місяця з 13.00 до 16.00

Девладівська сільська рада - 1-й вівторок місяця з 9.00 до 12.00

 

Адреси інших центрів та бюро правової допомоги Дніпропетровської області можна дізнатись за телефоном гарячої лінії 0-800-213-103.

11.11.2019 10:11

У відокремленому приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Інгулецькому та Металургійному районах у місті Кривому Розі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, яке знаходить за адресою:

вул. Гірників, буд. 19, кім. 4

Жителі житлового масиву Інгулець мають змогу звертатися з наступних питань:

 • - Державна реєстрація народження;
 • - Державна реєстрація смерті;
 • - Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до ч. 1 ст. 135 СКУ (одинокі мами);
 • - Консультації з усіх видів питань державних реєстрацій.

 

Дні прийому: понеділок, середа, п’ятниця з 09.00 до 17.00

07.11.2019 13:11

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуюче, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

01.11.2019 13:11

Згідно графіку роботи на листопад 2019 року в Інгулецькому районі працюватиме виїзний Мобільний офіс ЦАПу «Віза»:

14.11.2019 р. з 10.00 год. до 14.00 год. с. Зелене, вул. Зеленівська, буд. 2 (біля церкви).

Прийом ведуть:

 • заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитро Коростильов;
 • адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» (реєстрація фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, нерухомого майна; оформлення «пакетних» послуг, консультації з питань оформлення закордонного паспорту та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, інші адмінпослуги);
 • спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;
 • спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради - оформлення субсидії, консультації з виплати субсидій у грошовій формі, прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом документів на оформлення часткової компенсації ( 500 грн.) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення;
 • спеціаліст КП «Кривбасводоканал» з питань житлово-комунального господарства.

При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пільгове посвідчення, трудову книжку (за необхідністю), попереднє повідомлення про призначену субсидію та інші необхідні документи.

28.10.2019 10:10

19 жовтня опубліковано закони України № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 129), які парламент ухвалив 20 вересня 2019 року.

Закон № 128 набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування (тобто з 19.04.2020 р.), крім: 

вимог до скарги покупців (споживачів) щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій, які претендують на отримання компенсації частини суми штрафних санкцій, умов сплати узгоджених сум штрафів, компенсації покупцям частини вартості за товари, придбані без фіскального чеку, та нових розмірів штрафних санкцій за незастосування РРО та інших видів порушень, встановлених у ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (норми почнуть діяти з 01.10.2020 р.). 

Розміри штрафів з цієї дати будуть становити 100 % за перше порушення, а за друге та більше – 150 %.

Крім того, тимчасово, з 19.04.2020 р до 01.10.2020 року, санкції, визначені п. 1 ст. 17 Закону про РРО, застосовуються в таких розмірах:

10 % вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за порушення, вчинене вперше;

50 % вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення.

Закон № 129 набере чинності також через шість місяців з дня його опублікування (тобто з 19.04.2020 р.), крім:

норм ПКУ щодо механізму «кешбеку» – відшкодування покупцям (споживачам) 100 % вартості придбаних товарів, робіт або послуг, якщо споживач подав скаргу про порушення продавцем установленого порядку проведення розрахункових операцій і під час перевірки контролюючого органу було підтверджено наявність порушення (норма почне діяти зу 01.10.2020 рок для покупок від 850 гривень);

 

збільшення граничного доходу для ФОП - платників ЄП ІІ групи до 2 500 000 грн та обов’язкового застосування РРО для всіх видів діяльності ФОП – платників ЄП ІІ – ІV груп. Ці зміни почнуть діяти з 01.01.2021 року, а застосування РРО для окремих видів діяльності ФОП – платників ЄП почнеться з 01.10.2020 року;

 

змін щодо заборонених видів діяльності: не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність щодо телефонного зв’язку та телекомунікацій (норма діє з 20.10.2019 року).

              Відділ розвитку підприємництва виконкому уважно ознайомитися з вищевказаним законом, вимоги якого необхідно виконувати у подальшій роботі у сфері бізнесу. Інформаційні уточнення за тел.94-80-28.

18.10.2019 13:10

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
 Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.10.2019 складає 1 млрд. 326 млн. грн. 

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.10.2019 у загальноміському боргу складає 9,1% або 120,7 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 2214 грн.

Станом на 01.10.2019 населення Інгулецького району заборгувало:

- за отримані житлово-комунальні послуги:

ТОВ «Сітісервіс – КР»  12,1 млн. грн

ТОВ «Уют – 2011»    4,4 млн. грн

- за тепло:

КПТМ «Криворіжтепломережа»  33,1 млн. грн

АТ «Криворізька теплоцентраль»  39,3 млн. грн

- за воду КП «Кривбасводоканал»+ вода по місту  19,8 млн. грн

- за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»    4,8 млн. грн

- ТОВ «Дніпропетровськгаз збут»   1,8 млн.грн

- іншим комунальним підприємствам   5,4 млн. грн

В вересні 2019 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 92,3%;
 
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 152,6%; КП «Кривбасводоканал» - 62,5%;

  ТОВ «Екоспецтранс» - 94,2%.

Станом на 01.10.2019 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 879 тис. грн., заборгованість на 1 адресу -
 307 грн.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.10.2019:

- проведено 58 схід громадян відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та за участі абонентських відділів комунальних підприємств;

- розклеєно 5599 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- рознесено 2106 попереджень про відключення;

- подано в 2019 році 689 позовних заяви до суду;

- повернуто коштів за рішенням суду (2019рік) 1350,7 тис. грн;

- передано на виконання 1191 виконавчих документу до районної державної виконавчої служби;

- стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
 у сумі 1295 тис. грн.

 

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

15.10.2019 10:10

Шановні мешканці Інгулецького району!

 На виконання  пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень  від 11.12.1984 №470 щорічно у період з 01 жовтня по 31 грудня  проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації.

З подальшою метою перебування на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов необхідно надати  до виконкому Інгулецької районної у місті ради  (пл.Гірницької Слави,1) в каб.210:

- довідку про реєстрацію місця проживання на громадянина та членів його сім’ї, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі районної у місті ради;

- копії документів, що підтверджують наявність пільг ( у разі закінчення терміну дії пільги або її зміни).

 

У разі не проходження перереєстрації до 01 січня 2020 року, особи будуть зняті з черги у виконкомі Інгулецької районної у місті ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов згідно норм чинного законодавства.

 

Графік прийому: вівторок, четвер, 9.00 – 16.30; перерва з 12.30 до 13.00, тел.94-80-11