Головна сторінка / Оголошення

Оголошення

03.07.2020 15:07

Слід пам’ятати, що причиною лісової пожежі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. А також відповідально ставитися до багать:

- ніколи не залишати вогнище без догляду;

- місце для багаття має бути обкопаним навколо;

- перед тим як піти, вогонь необхідно старанно загасити.

Пам’ятайте, вогнища можна розпалювати тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк! Лісова пожежа не лише шкодить довкіллю – губить усе живе і ставить під загрозу ваше життя. Будьте обережні, відпочиваючи на природі!

 

Телефон рятувальної служби 101

03.07.2020 15:07

Купатися слід лише в місцях для цього пристосованих, тобто обладнаних усім необхідним для безпечного відпочинку а, в разі необхідності, надання рятувальної чи медичної допомоги.
Під час відпочинку на водних об’єктах, необхідно знати елементарні норми поведінки і беззаперечно їх виконувати:

• не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;

• не запливайте за буї, відчувши втому перепочиньте: переверніться на спину і підтримуйте себе на плаву легкими рухами рук;

• потрапивши в течію не слід з нею боротися: пливіть вниз по течії під невеликим кутом, поступово наближаючись до берега;

• не губіться потрапивши у водоверть: наберіть побільше кисню в легені, якомога глибше пірнайте і потужним ривком спробуйте випірнути убік;

• не допускайте грубих ігор під час купання;

• не залишайте дітей без догляду;

• обережно плавайте на надувних виробах: вітром чи течією їх може віднести далеко від берега.

Порушення цих правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді. Щороку у світі тоне величезна кількість людей. Багато дорослих тоне в стані сп’яніння.

Втім, називають і іншу головну причину загибелі у воді: спочатку самовпевненість, а потім страх. Причому відомо, що і від того, і від іншого часто рятують знання елементарних правил поведінки на воді!

 

Телефон рятувальної служби 101

25.06.2020 10:06

Відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної податкової служби. 

 Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору та контракту.

Нагадуємо, що Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: засобами електронного зв’язку; на паперових носіях разом з копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Шановні платники податків, пам’ятайте, що легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна гарантія майбутнього кожного працюючого! 

З метою посилення контролю за своєчасністю виплати заробітної плати, сплати страхових та єдиного внесків в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради діє «гаряча» телефонна лінія щодо звернень працюючих громадян з питань несвоєчасної виплати заробітної плати та легалізації найманих працівників.    

           

Управління праці та соціального захисту населення виконкому

Інгулецької  районної у місті ради

94 71 69 

18.06.2020 15:06

 УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧВЙНИХ СИТУАЦІЙ

ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ ПОПЕРЕДЖАЄ:

 

ВОДА НЕ ПРОЩАЄ ЛЕГКОВАЖНОСТІ

        Прийшло тепло, а разом з ним з′явилися і перші жертви – народ у нас любить плавати і пірнати там, де робити це заборонено. Треба пам′ятати, що через обмежене фінансування рятувальників місць відпочинку на воді у нас обмаль. Тому, щоб не трапилося найгіршого, потрібно дотримуватися правил поведінки на воді.

Від чого тонуть люди ?

Від пустощів у воді – „топлять” одне одного; хапають за ноги людину, яка цього не очікує; підкидають удвох-утрьох одного на невеликій глибині – можна вдаритися головою об дно; з розгону пірнають у незнайомому місці і ламають шиї. Запливають на матрацах, камерах тощо, не вміючи добре плавати; загубивши „плавзасіб”, вже не в змозі дістатися берега. Таке саме відбувається при невмілому використанні човна, якщо він перевернеться. У дев′яти із десяти випадків чоловіки (жінки - рідше) йдуть на дно після вживання алкоголю. Лікарі підкреслюють: додатково розігрітий організм гостріше сприймає перепади температур. Занурившись у воду, людина може отримати холодовий шок і, навіть, не наковтавшись води, зникає у глибині. У декотрих від перепаду температур трапляються спазми серця, судин. Загибель дітей – тільки вина дорослих.

Допоможи собі сам !

Не заходьте у воду в незнайомому для Вас місці. Купатися краще там, де є рятувальні служби. Якщо Ви напідпитку, будьте обережні – Ви можете переоцінити свої сили. Купаючись на „дикому” пляжі, у незнайомому місці, не пірнайте з берега, гірки, дерева. У воду треба входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою. Прибережні води, як правило, засмічені склом, консервними банками та іншим мотлохом. Особливо слідкуйте за дітьми, - їхня поведінка у воді не передбачувана. Потрібно до плавок прикріпити шпильку. Якщо далеко від берега судорога зведе руку чи ногу,  укол шпилькою допоможе відновити еластичність м′язів. Пам′ятайте: дуже часто тонуть ті, хто вміє плавати, але надто самовпевнені. Якщо Ви розгарячілі, то різниця між температурою тіла і водою приблизно двократна. Утримуйтесь від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Як врятувати потопаючого?

Насамперед витягніть його на берег, покладіть на спину, очистіть дихальні шляхи. Зробіть врятованому 2 – 3 повільні вдих – рот у рот. Якщо повітря від Ваших вдихів не проходить у легені постраждалого – зробіть 6-10 поштовхів руками під грудиною. Знов прочистіть дихальні шляхи і повторіть 2 вдихи. Повторіть поштовхи під грудиною - треба наповнити повітрям легені постраждалого. Обов′язково слідкуйте за пульсом постраждалого, перевіряйте його не менше 10 секунд. Якщо пульс відсутній – робіть непрямий масаж серця. Постраждалий отямився – не дозволяйте йому тут же підвестись, хай роздихається. Зверніться до оточуючих, можливо, серед них є медпрацівник. За можливістю викличте „швидку допомогу”.

 

Виконуючи ці поради, Ви отримаєте не тільки задоволення від купання, але й наберетесь здоров′я.

16.06.2020 16:06

З початком спеки перебувати тривалий час у масці стало ще складніше: шкіра обличчя під нею пітніє, стає важко дихати.

Якщо ви відчули запаморочення та пришвидшене серцебиття, перебуваючи у масці, професор радить відійти від людей, зняти її, сісти у затінку та випити води.

Як полегшити ситуацію:

  • Носіть маски з натуральних тканин.
  • Переконайтеся, що розмір маски підібраний правильно, і маска не тисне на обличчя.
  • Носіть з собою кілька масок: якщо одна стала вологою – одягніть іншу, суху.
  • Уникайте найспекотніших годин, якщо збираєтесь вийти на вулицю.
  • Не носіть маску, якщо поруч немає людей.

 

12.06.2020 15:06

Для сприяння у виконанні завдань, поставлених перед уповноваженим органом з питань пробації, Інгулецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській область запрошує до співпраці, ставши ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

- сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації;

- надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

- участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації, складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

- сприяння у реалізації пробаційних програм, працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;

- участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Діяльність волонтерів пробації, пов’язана із здійсненням наглядових заходів за дотриманням суб’єктами пробації обов’язків, визначених законом та покладених на них рішенням суду, передбачає участь у:

-  перевірці суб’єктів пробації за місцем роботи або навчання;

- перевірці виконання обов’язків, покладених рішенням суду на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;

- перевірці достовірності поважних причин, що обумовили неявку суб’єктів пробації до уповноваженого органу з питань пробації в призначений строк;

- заходах, пов’язаних з початковим розшуком суб’єктів пробації, місцезнаходження яких невідоме.

 

Діяльність волонтерів пробації передбачена та регулюється Законом України «Про пробацію», Законом України «Про волонтерську діяльність», «Положенням про організацію діяльності волонтерів пробації», затвердженимнаказом Міністерства юстиції України № 98/5 від 17.01.2017 року.

 

Наша адреса: 50026 м. Кривий Ріг, вул. Салтиківська, 9-б, тел. 098-123-52-27

14.05.2020 13:05

Питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії на постійному контролі виконкому Інгулецької районної у місті ради.
 Щомісяця проводяться наради та засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії з керівниками промислових підприємств, установ та закладів бюджетної сфери, з суб’єктами підприємницької діяльності, головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Загальний рівень заборгованості мешканців міста за спожиті житлово-комунальні послуги на 01.05.2020 складає 1 млрд. 711 млн. грн. 

Питома вага боргу мешканців Інгулецького району станом на 01.04.2020 у загальноміському боргу складає 9,5% або 161,9 млн. грн. Заборгованість на 1 мешканця складає 2970 грн.

Станом на 01.05.2020 населення Інгулецького району заборгувало:

- за отримані житлово-комунальні послуги:

ТОВ «Сітісервіс – КР»  13,6 млн. грн

ТОВ «Уют – 2011»    4,8 млн. грн

- за тепло:

КПТМ «Криворіжтепломережа»  50,0 млн. грн

АТ «Криворізька теплоцентраль»  54,1 млн. грн

- за воду КП «Кривбасводоканал»+ вода по місту  23,3 млн. грн

- за вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоспецтранс»    5,6 млн. грн

- ТОВ «Дніпровські енергетичні мережі»   6,0  млн.грн

- іншим комунальним підприємствам   5,3 млн. грн

В квітні 2020 року рівень сплати за отримані комунальні послуги у розрізі організацій склав: управителі (ТО«ѳтісервіс-КР», ТОВ«Уют-2011») – 74,0%;
 
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» - 66,4%; КП «Кривбасводоканал» - 63,1%;

  ТОВ «Екоспецтранс» - 85,1%, КПТМ«Криворіжтепломережа» - 81,1%, АТ»Криворізька теплоцентраль» - 63,5%.

Станом на 01.05.2020 заборгованість працюючого персоналу району, що здійснює відрахування за житлово-комунальні послуги через єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків «Нова-Ком» складає 3,3 млн. грн., заборгованість на 1 адресу -
 1208грн.

З метою активізації погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги населенням району, станом на 01.05.2020:

-проведено 18 сходів громадян за місцем їх проживання (в т.ч. 3 сходи відповідно до календарного плану роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради та 15 за інформацією, отриманою від абонентських відділів комунальних підприємств);

- розклеєно 1090 повідомлень про заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги на під’їздах житлових будинків;

- рознесено 655 попереджень про відключення;

-рознесено 3237 попереджень про заборгованість;

- подано в 2020 році 389 позовних заяви до суду;

- повернуто коштів за рішенням суду (2020рік) 521,3 тис. грн;

- передано на виконання 613 виконавчих документу до районної державної виконавчої служби;

- стягнуто коштів за рішеннями та наказами районної державної виконавчої служби
 у сумі 512,7 тис. грн.

 

Зважаючи на викладене, звертаємось до мешканців району щодо необхідності своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги та недопущення нарощування поточних боргів.

08.05.2020 13:05

Наступного тижня, зокрема, буде відновлена робота частини закладів та певних видів діяльності. Однак, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Постанова набуває чинності 11 травня.