Суспільство

24.01.2020 09:01

   Сьогодні були презентовані відремонтовані приміщення управління праці та соціального захисту населення нашого району. На другому поверсі адмінбудинку розташувався бек-офіс, де створені належні умови для роботи спеціалістів, прийому громадян та зберігання документів.

24.01.2020 09:01
     Сьогодні завершено ремонтні роботи на першому поверсі хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Криворізька міська лікарня №11».
Відремонтовані приміщення сьогодні отримали: приймальне, рентгенологічне, фізіотерапевтичне відділення, аптечний пункт комунального підприємства «Фармація».
Південний гірничо-збагачувальний комбінат в усі часи був надійним другом та партнером лікувального закладу. Дякуємо за підтримку медичної галузі нашого району!
24.01.2020 09:01

На базі палацу культури «Інгулець» зібрались кращі працівники підприємств, установ та організацій району. Початком святкового заходу став показ новорічної вистави «Русалонька». Глядачі мали змогу на біс побачити справжнє видовище.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило привітав присутніх з І місцем на міському конкурсі огляді, а також провів церемонію нагородження, яка стала хвилюючим моментом для всіх присутніх.
Сподіваємось, що рік прийдешній буде щедрим на добрі справи, принесе нові ідеї та перемоги нашому району.

22.01.2020 09:01

             22.01.2020 р. в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся черговий концерт, в якому брали участь: відомий  виконавець - Валерій Сухоруков та актриса декламаційного жанру - Валентина Романова. Наші відвідувачі були дуже задоволені виступом артистів. У програмі звучали не тільки пісні, а й гуморески та анекдоти. Слухачі отримали море задоволення від різноманіття концертної програми. Публіка аплодувала стоячи.

 

22.01.2020 09:01

В урочистостях прийняли участь голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, керівники підприємств, установ, організацій, робітнича, учнівська молодь та громада району. Присутні поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку.

17.01.2020 09:01
Особистий прийом проводив заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитро Коростельов.

До спеціалістів офісу звернувся 141 мешканець району з різних питань соціального та житлово-комунального напрямків».16.01.2020 09:01

     15.01.20 р. в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся концерт вокального гурту «Серденько» . Дівчата привітали наших підопічних зі святами, побажали щастя та здоров'я! Концертна програма –

чудова. Зал аплодував стоячи. Гурт «Серденько» був на висоті і показав чудову майстерність.

08.01.2020 09:01
   08.01.2020 року у відділенні денного перебування КУ «ТЦ СО № 1 в Інгулецькому районі» КМР відбувся святковий концерт, присвячений Новорічним святам та Різдву Христову, в якому приймав участь вокальний ансамбль «Барвінок» під керівництвом С.Ващенко. Програма концерту була дуже насичена та цікава. Виконувались пісні різних жанрів, вірші, а також не обійшлося без гумору. Відвідувачі були у захваті від концертної програми і висловлювали щиру подяку.
23.12.2019 09:12

23 грудня відбулося театралізоване відкриття головної ялинки на житловому масиві Інгулець. В заході взяли участь голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та генеральний директор ПРАТ "ІНГЗК" Олександр Герасимчук. Розважальну програму підготували творчі колективи ПК " Інгулець ". Новорічна красуня ялинка засяяла яскравими вогниками.

20.12.2019 13:12

20.12.2019 у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.