Головна / Новини / Суспільство / Герої спорту! "Синьо-жовті" тріумфують на Паралімпіаді-2022!

Герої спорту! "Синьо-жовті" тріумфують на Паралімпіаді-2022!

Збірна України влаштувала справжній медальний урожай четвертого змагального дня на Паралімпійських іграх-2022 в Пекіні.
Так, сьогодні, 08 березня, наша команда виграла 9 медалей - два "золота", чотири "срібла" та три "бронзи". Причому українці виграли нагороди в п'яти з шести дисциплін, а в двох - зібрали повний подіум.
Усі ці медалі були здобуті в одному виді спорту - парабіатлоні.
Найбільшого успіху Україна досягла в чоловічих змаганнях атлетів з порушеннями зору: українці зайняли місця з І по V!
Чемпіоном став Віталій Лук'яненко, який на 45 секунд випередив Анатолія Ковалевського, що фінішував другим.
"Бронза" дісталася Дмитру Суярку. Четверте та п'яте місце теж за українцями - Ярославом Решетинським та Олександром Казіком.
Повний комплект медалей Україна здобула в жіночих змаганнях параатлеток з ураженнями опорно-рухового апарату (клас стоячи). Ірина Буй стала чемпіонкою, Олександра Кононова виграла "срібло", а "бронзу" виборола Людмила Ляшенко.
Ще три нагороди українці вибороли в різних класах: Оксана Шишкова стала віцечемпіонкою на середній дистанції, програвши менше чотирьох секунд першому місцю (два промахи вирішили результат), зі "сріблом" також Григорій Вовчинський. А "бронза" в класі сидячи дісталася Тарасу Радю.
Загалом - 17 медалей за підсумками чотирьох днів Паралімпіади.
Це дозволяє Україні залишатися на другому місці у медальному заліку. ПИШАЄМОСЬ!