Головна сторінка / Оголошення / До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Відділ розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради нагадує, що з настанням зимових погодних умов, пов’язаних із снігопадом та ожеледицею просимо відповідально відноситися до виконання заходів із забезпечення розчистки своїх об'єктів бізнесу: пороги, сходинки та прилеглі території. Для упередження випадків травматизму відвідувачів, просимо постійно здійснювати посипку протиожеледними засобами. Просимо забезпечити в об'єкті відповідний інвентар, протиожеледні засоби та призначити відповідальну особу, яка буде виконувати означені заходи з благоустрою у зимовий період.

Згідно з Правилами благоустрою в місті Кривому Розі, затвердженими рішенням Криворізької міської ради від 21.10.2015 № 4038, на земельних ділянках, наданих суб’єктам господарювання на правах власності чи в користування, закріплених територіях до об’єктів бізнесу, суб’єкти господарювання зобов’язані здійснювати снігоочищення, видалення снігу, ліквідацію ожеледиці, прибирання та утримання території від меж земельних ділянок до проїжджих частин вулиць або на відстані 15 метрів від меж відведених ділянок.

Нагадуємо, що за невиконання діючих Правил благоустрою у м. Кривому Розі,  передбачена адміністративна відповідальність за статтею 152 кодексу про адміністративні правопорушення із накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафних санкцій від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 850 грн до 1700 грн.

Сподіваємося на порозуміння та відповідальне ставлення до заходів з реалізації благоустрою своєї території в об'єкті. У разі непорозумінь, або виникнення будь-яких питань, звертайтесь за телефонами: 94-80-28; 94-80-29.