Головна / Новини / Суспільство / Відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу

Відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу

Сьогодні на спортивній базі ДЮСШ №2 (житловий масив Інгулець) відбувся традиційний відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу на Кубок голови Інгулецької районної у місті ради. Цього року учасниками змагань стали 5 команд: команда Інгулецької районної у місті ради, Державної пожежно-рятувальної частини №17, Інгулецького районного відділення поліції, військової частини А 4611 та команда «Освіта». За результатами цікавих та напружених ігор місця розподілились наступним чином: ІІІ місце в турнірі посіла команда Інгулецької районної у місті ради, срібло виборола команда ДПРЧ №17, і чемпіоном турніру у цьому році стала команда військової частини А 4611! Вітаємо чемпіонів та призерів змагань! Висловлюємо щиру вдячність усім командам за цікаву гру та яскраві, позитивні емоції!