Головна сторінка / Оголошення / Шановні мешканці Інгулецького району!

Шановні мешканці Інгулецького району!

З 1 січня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року № 996 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751 і від 21 листопада 2013 р. № 917»

Уряд визначив порядок надання допомоги для осіб, які доглядають за хворими дітьми. Крім того, лікарсько-консультаційну комісію наділено повноваженнями щодо видачі довідки необхідної для призначення допомоги.

Рішення прийнято на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми”, яким було внесено зміни зокрема, до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми", в частині запровадження окремого виду допомоги для осіб, які доглядають за дітьми, хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлена інвалідність.

Для отримання більш детальних консультацій просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради.