Головна сторінка / Оголошення / Про проведення громадського обговорення з питання присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»

Про проведення громадського обговорення з питання присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»

Відповідно до розпорядження міського голови від 26.02.2020 №  50 -р «Про організацію та проведення громадського обговорення з питання присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»», з метою врахування думки членів територіальної громади міста Кривого Рогу; відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у місті розпочато процес громадського обговорення питання щодо присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату».

Пропозиція щодо присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату» надійшла від  адміністрації та профспілкового комітету  ПрАТ „ ІНГЗК” та присвячена відзначенню 55 річниці комбінату, яка буде святкуватися у квітні 2020 року.

Пропозиції (зауваження) мешканців м. Кривого Рогу, охочих долучитися до громадського обговорення з приводу присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату», подаються в письмовій формі, надсилаються на офіційну електронну чи поштову адресу виконкому Інгулецької районної у місті ради: : ing.zagal104@ing-org.gov.ua,                    пл. Гірницької Слави, буд. 1, м. Кривий Ріг, 50026 із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає, у строк до 27.03.2020 включно. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати за телефоном 94-80-48.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, результати громадського обговорення будуть оприлюднені до 27.04.2020 на офіційному порталі виконкому Інгулецької районної у місті ради у мережі Інтернет.

14 квітня  2020 року об 11.00  в  залі засідань адміністративної будівлі виконкому районної у місті ради за адресою вул. Гірників, 19 відбудеться  засідання «Круглого  столу» з питання присвоєння площі на перетині вулиці Недєліна та проспекту Перемоги назви «ім. 55-річчя Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»

Відповідальна особа виконкому районної у місті ради за проведення громадського обговорення: Дмитро Коростельов, заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради.