Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Прибирання території Інгулецького району особами що відбувають громадські роботи

Прибирання території Інгулецького району особами що відбувають громадські роботи

Одним із видів як кримінального та і адміністративного покарання є Громадські роботи які призначаються районними, районними у містах, міськими чи міськрайонними судами (суддею) на певний проміжок часу, та являють собою безоплатні суспільно корисні робіти. Види безоплатних суспільно корисних робіт які можуть виконувати засуджені або притягнуті до громадських робіт, а також перелік підприємств, установ, організацій, та об’єктів яких здійснюється виконання безоплатних суспільно корисних робіт визначають - Органи місцевого самоврядування.

До громадських робіт належать роботи з благоустрою населених пунктів (участь у заходах з санітарного очищення території, її озеленення, ремонт об’єктів благоустрою тощо), участь у діяльності, спрямованій на вирішення соціальних проблем регіону (участь у соціальних проектах громадських, благодійних організацій), виконання завдань, які належать до компетенції комунальних підприємств, що не потребує наявності відповідної спеціалізації тощо.

Прийшла довгоочікувана весна, і роботи комунальним службам району та двірникам додалося у декілька разів. В Інгулецькому районі м. Кривого Рогу особи які притягнуті до відповідальності у виді громадських робіт виконують роботи з благоустрою нашого району, здійснюють заходи по прибиранню вулиць від минулорічного опалого листя, сміття, допомагають комунальникам прибирати сухі гілки з дерев та приводять вулиці району до порядку.

До громадських робіт не належать роботи, пов’язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 232/10512.