Роботи з прибирання сміття на житловому масиві Інгулець
Сьогодні на житловому масиві Інгулець бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець", працівники КП "САНСЕРВІС" та ТОВ "Весташляхбуд" виконують роботи з прибирання сміття в місцях загального користування й вздовж автодоріг та здійснюються роботи з упорядкування територій.
На пішохідних доріжках житлового масиву працює вакуумно-прибиральна машина.
![](assets/images/slider/mycollages-2021-09-22t135100.777.jpg)