Головна / Оголошення / СПЕЦІАЛЬНА БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ’Ї У 2021 РОЦІ

СПЕЦІАЛЬНА БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ’Ї У 2021 РОЦІ

Повідомляємо власників бджолосімей, що Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільсько-господарської продукції».

Відповідно до цієї Постанови, у 2021 році фізичним особам та суб’єктам господарювання надається спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Нагадуємо, що у нашому місті на підставі рішення Криворізької міської ради від
31 березня 2016 року № 381 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» зі змінами, надані повноваження:

- виконавчим органам районних у місті рад реєструвати пасіки, розташовані на території району. Послуги з реєстрації пасік надаються через Центр адміністративних послуг у виконкомах районних у місті рад;

- районним у місті радам вирішувати питання організації й проведення роботи щодо оформлення спеціальної бюджетної дотації фізичним особам та суб'єктам господарювання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107.

Шановні пасічники!

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають заяву за місцем реєстрації пасіки до виконкому районної у місті ради в термін до 1 жовтня поточного року (відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільсько-господарської продукції, затвердженого зазначеною постановою Кабінету Міністрів України).

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання публічної послуги:

  • - заява встановленого зразка;
  • - копія паспорта громадянина України, у тому числі копія документу з відображенням інформації в електронному вигляді, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки отриманого з Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;
  • - копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • - копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, у тому числі копія документу з відображенням інформації в електроному вигляді, отриманого з Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія» (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);
  • - копія ветеринарно-санітарного паспорту пасіки;
  • - копія рішення про державну реєстрацію потужності;
  • - копія звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

довідка, чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами).