Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Співпраця_з_центром_зайнятості_та_ЦСССДМ#Співпраця_з_центром_зайнятості_та_ЦСССДМ

Співпраця_з_центром_зайнятості_та_ЦСССДМ#Співпраця_з_центром_зайнятості_та_ЦСССДМ

05 листопада в рамках виконання спільного меморандуму про співпрацю, персоналом Інгулецького районного відділу філії Центру пробації у Дніпропетровській області спільно з представниками Криворізького міськрайонного центру зайнятості Мількевич Н.О та представником  Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лозиченко К.В. проведено захід з соціально-виховної роботи та надання консультативної допомоги щодо працевлаштування суб’єктів пробації, які не мають постійної роботи та іншої допомоги соціально-виховного характеру.

Засудженим, які перебувають на обліку в Інгулецькому РВ представником Центру зайнятості було роз’яснено щодо можливості звернення з метою пошуку роботи до Криворізького міськрайонного центру зайнятості, отримання консультацій та допомога щодо вирішення питання про перенавчання для отримання професій які необхідні на ринку праці. Роз’яснені питання аналізу джерел вакансій, техніки телефонних переговорів з потенційними роботодавцями та елементи співбесіди з роботодавцем.  Слухачі отримали інформацію про стан ринку праці в регіоні, затребувані робітничі професії та отримали відповіді на питання щодо послуг служби зайнятості.

Представником Криворізького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді засудженим було запропоновано допомогу щодо вирішення питань у відновленні втрачених документів, допомога  щодо отримання консультації вузько направлених спеціалістів конфліктолога або психолога. Засуджені отримали відповіді на всі запитання які виникали під час заходу.

Наприкінці заходу учасниками заходу було спільно вирішено проводити такі роз’яснювально-правові заходи з соціально-виховної роботи регулярно.