Головна сторінка / Соціальний захист населення / Інформація про стан травматизму виробничого характеру за 2018 рік по Інгулецькому району

Інформація про стан травматизму виробничого характеру за 2018 рік по Інгулецькому району

Протягом 2018 року на підприємствах, установах та організаціях Інгулецького району сталось 10 випадків травматизму виробничого характеру. Аналіз показав, що рівень виробничого травматизму порівняно з 2017 роком зменшився на 6 випадків, або на 63% (2017 рік – 16 випадків). Має місце один випадок групового характеру зі смертельним наслідком, який стався на ТОВ «Промспецбуд», під час якого загинуло дві особи (жінки). 

Середній вік осіб, які отримали травми на виробництві, складає 42 роки. Серед загальної кількості потерпілих працівників 60 % складають жінки. Двоє травмованих мали стаж роботи за професією менше одного року, інші – були досвідченими фахівцями з досвідом роботи (від 7 до 16 років).

Основними причинами виробничого травматизму є: невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, особиста необережність потерпілих. Супутні причини - незастосування засобів індивідуального захисту; порушення технологічного процесу; незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будівель та споруд.

На засіданні виконкому районної у місті ради 21.11.2018 року було розглянуто питання «Про забезпечення виконання на підприємствах району Закону України «Про охорону праці»». Прийняте відповідне рішення, яке знаходиться на контролі.

З метою поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на підприємствах, установах та організаціях району всіх форм власності, соціального захисту їх  працівників, зниження рівня травматизму виробничого та невиробничого характеру в районі діє рада з питань безпечної життєдіяльності населення. На засіданнях ради щоквартально розглядаються питання щодо попередження виробничого та невиробничого травматизму. За звітний період розглянуто 20 питань, у тому числі 3 питання з охорони праці. Прийняті відповідні рішення, які знаходяться на контролі.