Головна / Новини / Суспільство / Візит Костянтина Павлова в Інгулецький район

Візит Костянтина Павлова в Інгулецький район

16 лютого з робочим візитом в Інгулецькому районі перебував Криворізький міський голова Костянтин Павлов.
Огляд житлового масиву Південний, проведення капітального ремонту Палацу культури «Південний», спілкування з мешканцями - це і багато іншого визначило план роботи.
«Палаци культури - важливі інфраструктурні об'єкти, і ми працюємо над тим, щоб у маленьких і дорослих криворіжців була можливість займатися творчістю», - зазначив мер.
За головуванням Костянтина Павлова та голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило в сесійній залі виконкому відбулась робоча нарада з питань благоустрою та стану надання населенню житлово-комунальних послуг.
В нараді взяли участь представники Департаменту розвитку інфраструктури міста, Інспекції з благоустрою виконкому Криворізької міської ради, керівники енергопостачальних підприємств, компаній управителів, органи самоорганізації населення, представники об’єктів бізнесу та керівники структурних підрозділів виконкому.
Міський голова подякував за роботу з вищеназваних питань і наголосив, що Інгулецький район впевнено тримає лідируючі позиції в місті. Аналізуючи звернення громадян щодо проблемних питань зазначено, що район має найменший відсоток таких звернень, порівняно з іншими районами міста. А значить, що є системна і систематична робота.
Багато зроблено з питань благоустрою, виконується великий обсяг робіт, але ще є над чим працювати. Окреслено проблемні питання та ймовірні шляхи їх вирішення
«Головне, що є комунікація між мешканцями та владою району, здійснюється відповідна робота з питань реагування на звернення громадян з питань благоустрою, є нормальна взаємодія з підприємствами - надавачами послуг» - зазначив Костянтин Павлов.