Головна / Оголошення / ПРАЦЮВАТИМЕ ВИЇЗНИЙ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦАПу «ВІЗА»!

ПРАЦЮВАТИМЕ ВИЇЗНИЙ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦАПу «ВІЗА»!

07 жовтня 2021 року з 10.00 год. до 14.00 год. в с. Зелене, вул. Зеленівська, буд. 2 (біля церкви), ЗГІДНО ГРАФІКУ РОБОТИ НА ЖОВТЕНЬ 2021 РОКУ В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮВАТИМЕ ВИЇЗНИЙ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦАПу «ВІЗА».
Прийом ведуть:
- адміністратор центру адміністративних послуг «Віза» - реєстрація нерухомого майна, бізнесу, консультації з питань: оформлення паспорта громадянина України (ID картка), закордонного паспорту, реєстрації транспортних засобів, отримання кваліфікованого електронного підпису;
- спеціаліст відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок;
- спеціалісти управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради – оформлення житлової субсидії, консультації з питань монетизації пільг та субсидій, прийом документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, прийом документів на оформлення часткової компенсації (1000 грн.) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення і управління або утримання багатоквартирного будинку.
При зверненні до офісу необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пільгове посвідчення, трудову книжку (за необхідністю) та інші необхідні документи.
У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, входити до Мобільного офісу необхідно лише в захисній масці.