Головна / Новини / Суспільство / Урочисте підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Інгулецькому районі за 2021 рік

Урочисте підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Інгулецькому районі за 2021 рік

22 січня в затишній залі Палацу культури «Південний» відбулось традиційне урочисте підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Інгулецькому районі за 2021 рік, яке розпочалося переглядом фільму про досягнення наших спортсменів у минулому році.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило у вітальному слові подякував за проведену роботу та зазначив, що карантинні обмеження не дали можливості в повному обсязі виконати спортивні плани, але наголосив, що є надія на покращення ситуації в році 2022. Побажав всім міцного здоров`я та нових спортивних звершень!
Заступник директора департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Криворізької міської ради-начальник відділу з фізичної культури та спорту Олександр Ступак привітав присутніх з професійними досягненнями, якими по праву можна пишатися і побажав подальших успіхів.
В ході свята найкращих представників фізкультурно-спортивних організацій та закладів району, кращих тренерів та спортсменів нагороджено відзнаками виконкому Інгулецької районної у місті ради.
А вихованець ДЮСШ №2 Олексій Данільченко отримав посвідчення Майстра спорту України з плавання.
Гарний святковий настрій присутнім дарували творчі колективи Палацу культури «Південний» та ЦДЮТ «Мрія».
Тож вітаємо нагороджених і всіх, кого поєднують тренування й фізичні навантаження, прагнення до удосконалення і покращення навичок, успіхи і рекорди!
Яскравих, вам, беззаперечних перемог і нових звершень на спортивних аренах різних рівнів!