Головна / Оголошення / До відома батьків майбутніх першокласників!

До відома батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до рішення виконкому Інгулецької районної у місті ради від 17.02.2021 №66 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Інгулецького району», з 01.04.2021 року розпочинається прийом заяв від батьків керівниками закладів загальної середньої освіти про зарахування дітей до 1-х класів. Подати заяви потрібно батькам особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника.
До заяв додаються: копія свідоцтва про народження дитини або інший документ, який підтверджує особу здобувача освіти; оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о. Для першочергового зарахування дитини до 1-го класу потрібно надати документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування відповідного закладу освіти.
Зверніть увагу!
У зв’язку із тим, що Криворізька гімназія №127 та Криворізька загальноосвітня школа №115 у майбутньому стануть академічними ліцеями, з 2021-2022 навчального року ці заклади не набирають перші класи. Змінено мікрорайони обслуговування шкіл, які ви можете переглянути у зазначаному рішенні.
Якщо немає вільних місць у вибраному вами закладі освіти, звертайтесь до відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради, де вам нададуть інформацію про вільні місця у 1-х класах інших закладів загальної середньої освіти району.
Більше інформації ви можете отримати за посиланням: https://ingulvo.dnepredu.com/.../zarakhuvannya-do...