Головна / Оголошення / «Пенсійний калькулятор» – перевір розмір майбутніх виплат, не виходячи з дому!

«Пенсійний калькулятор» – перевір розмір майбутніх виплат, не виходячи з дому!

Електронний формат надання послуг – це можливість заощадити час та вирішити чимало питань дистанційно. Отримати весь спектр пенсійних послуг – від інформаційних до призначення пенсії можна  зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.

 На сьогодні майже 40% усіх наданих нами  консультацій  стосуються саме бажання визначити майбутній розмір пенсії, визначити право на вихід на пенсію. Під час усного консультування громадян фахівці Фонду рекомендують скористатися сервісом «Пенсійний калькулятор» для самостійного прогнозного розрахунку пенсії за даними, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб.

Орієнтований цей сервіс на громадян, які ще не є пенсіонерами.

 Сервіс «Пенсійний калькулятор» відображається в центрі екранної форми особистого кабінету застрахованої особи. Покроковий опис дій для розрахунку пенсії висвітлено в правому верхньому кутку меню – кнопка «Інструкція».

 Звертаємо увагу, автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу і заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб, та надається можливість ручного внесення даних про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж, а також заробітної плати до 2004 року для подальшого їх використання при розрахунку орієнтованого розміру пенсії та стажу в перспективі.

 Програма автоматично підсумує періоди трудової діяльності та визначить загальний страховий (трудовий) стаж із точністю до одного дня. Аналогічно до того, як це робиться під час призначення пенсій в органах Пенсійного фонду.

 Після розрахунку пенсії користувачу надається сума розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.

 Щоб відчути переваги нових Е-сервісів достатньо стати користувачем вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) та почати отримувати онлайн-послуги в будь-який час та будь-де.

 При виникненні питань щодо використання дистанційних сервісів, спеціаліти  нашого відділу обслуговування громадян (сервісного центру) радо допоможуть зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг, нададуть детальні роз’яснення як в телефонному режимі.(098-569-47-16).