Головна / Новини / Суспільство / Театралізоване відкриття головної ялинки на житловому масиві Інгулець
Театралізоване відкриття головної ялинки на житловому масиві Інгулець
23 грудня відбулося театралізоване відкриття головної ялинки на житловому масиві Інгулець. В заході взяли участь голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та генеральний директор ПРАТ "ІНГЗК" Олександр Герасимчук. Розважальну програму підготували творчі колективи ПК " Інгулець ". Новорічна красуня ялинка засяяла яскравими вогниками.
![](assets/images/80015724_2495227627427149_6187732891988918272_n(1).jpg)
![](assets/images/80087832_2495228714093707_9220384865625571328_n(1).jpg)
![](assets/images/80116555_2495228104093768_4522455770750517248_n.jpg)