Головна / Оголошення / Продовжує свою роботу комісія по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців району

Продовжує свою роботу комісія по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців району

В Інгулецькому районі продовжує свою роботу комісія по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Головним завданням рейдової роботи комісії – є виявлення тіньових робочих місць та проведення адресної інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо питань необхідності оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством мінімуму, дотримання суб’єктами господарювання тривалості робочого часу у відповідності до чинного законодавства, забезпечення соціальних гарантій працюючим.

Нагадуємо про те, що трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Ви можете розраховувати на допомогу у разі настання нещасного випадку на виробництві, на пільги і компенсації за роботу в особливих умовах праці. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

Основним документом, який регулює трудові відносини є Кодекс законів про працю України. Також трудові права та соціальні гарантії прописано в законах «Про відпустки», «Про оплату праці», «Про охорону праці» та інших нормативно-правових актах.

Шановні роботодавці, закликаємо Вас вчасно та належним чином оформляти трудові відносини з найманими працівниками, встановлювати розмір заробітної плати, враховуючи рівень складності та умови виконуваної роботи, професіоналізм та ділові якості працівників.