Головна / Новини / Суспільство / Освітній процес в умовах карантину

Освітній процес в умовах карантину

З 29 березня 2021 року, згідно наказу департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 24.03.2021р. №65, освітній процес у закладах позашкільної освіти району організовано у звичайному режимі із дотриманням відповідних санітарних норм і посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.
В закладах діє суворий масковий режим, проводиться температурний скринінг, дезінфекція. Кожен працівник забезпечений одноразовими захисними масками для роботи при карантинному режимі. Постійно тримається на контролі наявність рідкого мила та паперових рушників в туалетних кімнатах, антисептичних засобів в кабінетах. Для полегшення організації двостороннього руху коридорами та сходами використовується розмітка на підлозі.
Також обмежено доступ батьків до закладів, відмінено проведення масових заходів. Здобувачі освіти, їх батьки та педагоги спілкуються через сторінку закладу у Фейсбуці та на сторінках соцмереж.
Методичні заходи для педпрацівників проводяться в онлайн-форматі.
Але найголовніше на сьогодні є те, що у дітей та педагогів є бажання вчитися - це можна робити в будь-яких умовах: чи то традиційних, чи дистанційних. Тому сміливо можна сказати, що освіта сприяє розвитку та надає нові можливості. Головне - вміло ними скористатися.