Головна / Оголошення / Шановні мешканці Інгулецького району!

Шановні мешканці Інгулецького району!

 19.05.2021 Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, вирішено при визначені права на призначення субсидії:
  1. Не враховувати доходи від розміщення депозитів.
  2. Збільшити до 100 тис. грн суму коштів на депозитному рахунку, перевищення якої позбавляє громадян права на отримання житлової субсидії (наразі це 25 прожиткових мінімумів, або 56 750 гривень).
  3. Не враховувати житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (переважно це приватизація житла), а також ті, які знаходяться в сільській місцевості (в основному це спадщина).

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії.

Таким чином, призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • - надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);
  • - була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи) (необхідно підтвердити місце фактичного проживання);
  • - була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).

      За отриманням роз’яснень рекомендуємо звертатись до управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради за телефоном

 ж/м Південний : пр..Південний,буд.1 моб. т. 0960438568

 ж/м Інгулець : вул..Гірників, буд.19 моб.т. 0679147657