Нарада з представниками підприємств - надавачів ЖК послуг
11 березня 2020 року у залі засідань виконкому Інгулецької районної у місті ради було проведено нараду з представниками підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг та Інгулецької державної виконавчої служби щодо заходів, вжитих до боржників за спожите тепло та житлово-комунальні послуги. Відбувся конструктивний діалог, що дає надію на покращення стану оплати за житлово-комунальні послуги та оптимізацію роботи з боржниками.