Головна / Оголошення / До уваги мешканців Інгулецького району! Легалізація найманої праці

До уваги мешканців Інгулецького району! Легалізація найманої праці

Актуальними питаннями сьогодення залишаються легалізація найманої праці та виплата офіційної заробітної плати найманим працівникам. Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності як для найманого працівника, так і для роботодавця. Виплачуючи заробітну плату неофіційно в «конвертах» роботодавець позбавляє своїх працівників соціальних гарантій та переваг, гарантованих державою, та пенсійного забезпечення у майбутньому.

Також, недоліки «тіньової» заробітної плати, як і «тіньової» зайнятості полягають в тому, що бюджети всіх рівнів недоотримують належні кошти. А в  умовах воєнного стану одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, адже сплата податків зараз дуже важлива. Роботодавці та наймані працівники повинні розуміти, що задекларована праця – це прямий шлях до економічно сильної держави!

Нагадуємо про те, що в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради діє телефон «гарячої» лінії за яким можна отримати консультації з питань соціально-економічного та правового захисту працюючих мешканців району, а також повідомити про факти порушень законодавства роботодавцями з цих питань.

 

Телефон «гарячої» лінії

Управління праці та соціального захисту населення виконкому

Інгулецької  районної у місті ради 096 043 85 68