Головна / Інвестиційні проєкти / ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З метою запровадження бізнес-ідей, розвитку власної справи, супроводу доступу суб’єктів господарювання до участі в міжнародних, урядових, місцевого самоврядування грантових програмах у період воєнного стану; ураховуючи необхідність допомоги для провадження бізнесової діяльності підприємців, створення в умовах воєнного стану нових робочих місць, розвитку соціальних, релакованих підприємств інформуємо:

З метою розвитку та підтримки бізнесу та розвитку власної справи в
 м. Кривому Розі у період воєнного стану запроваджено державні грантові програми «єРобота» на сайті державних послуг онлайн Дія:

«Своя справа» - для покриття витрат для закупівлі товару (послуг), орендної плати за приміщення, придбання ліцензій, придбання відповідного обладнання для облаштування власної справи;

«Свій сад», «Своя теплиця» - для розвитку фермерського господарства;

«Новий рівень» - придбання основних засобів виробництва, обладнання та доставка та введення в експлуатацію.

Отримати мікрогранти для започаткування або розвитку свого бізнесу можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Для отримання гранту необхідно складати ефективний бізнес-план.

Всього у 2023 році передбачено 20 хвиль. Граничні терміни подання заяв тут — https://is.gd/D5fc4t .

Шоста хвиля грантової урядової програми «Власна справа» стартує з 10 квітня 
 та триватиме до 23 квітня. Подати заявку на мікрогрант необхідно на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu .

З більш детальною інформацією можливо ознайомитись на сторінці управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради:

https://www.facebook.com/URPKryvyiRih .

Бажаючих прийняти участь у грантових програмах для бізнесу просимо інформувати виконком Інгулецької районної у місті ради до 13.04.2023 на електронну адресу відділу економіки та промисловості (v.ekonom_ing.vk@ukr.net).

Тел. для довідок 0564 94 80 22.

Запрошуємо до співпраці!