Головна / Оголошення / Нагадуємо, що ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ У КРИВОМУ РОЗІ – ЦЕ ЛЕГКО!

Нагадуємо, що ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ У КРИВОМУ РОЗІ – ЦЕ ЛЕГКО!

«Прописка» залишається однією з ТОПОВИХ послуг серед заявників. Зареєструвати місце проживання за новою адресою необхідно протягом 30 календарних днів з моменту переїзду до нового житла. Для громадян, які не «прописались» вчасно, встановлена адміністративна відповідальність. Це передбачено законом!

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЗАЯВНИКУ ДОСТАТНЬО НАДАТИ:

1. Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання:

 паспорт громадянина України у формі книжечки або ID-паспорта;
 тимчасове посвідчення громадянина України;
 посвідка на постійне проживання;
 посвідка на тимчасове проживання;
 посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.
Для реєстрації проживання дітей, віком до 16 років - подається свідоцтво про народження. В «офісах прописки» міста Кривого Рогу можна використати е-свідоцтво про народження! Для цього достатньо пред’явити е-свідоцтво на смартфоні або іншому гаджеті, що підтримує використання мобільного додатку «Дія».
2. Квитанцію про сплату адміністративного збору. При реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується тільки за одну адміністративну послугу.

3. Документи, що підтверджують право особи на проживання в даному житлі, наприклад: ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї.

4. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

5. У разі подання заяви представником особи, додатково подається документ, що посвідчує особу представника та документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини - батьками (усиновлювачами).

У разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності, як способу забезпечення виконання зобов’язань для реєстрації місця проживання особи додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.
«Прописатися» криворіжці можуть швидко та без зайвої тяганини протягом 15 хвилин, в сучасних офісах «прописки».