Головна / Оголошення / Шановні мешканці!

Шановні мешканці!

З метою зменшення виникнення стихійних сміттєзвалищ, протягом 2021 року на території Інгулецького району проведено роботи щодо реконструкції 16 контейнерних майданчиків.

Контейнерний майданчик по вул. Йосипа Пачоського, 52 був одним з найпроблемніших місць на території житлового масиву ПівдГЗК.

У жовтні 2021 року прийнято комісійне рішення щодо його розформування, про яке було повідомлено головам вуличних комітетів, у т.ч. й по вул. Йосипа Пачоського.

Того ж місяця було проведено реконструкцію контейнерного майданчика біля житлового будинку №28 по вул. Збагачувальна, на територію якого перенесено контейнери для збору ТПВ з контейнерного майданчика по вул. Йосипа Пачоського, 52.

Під час комісійного огляду території було визначено обсяг робіт, необхідних для благоустрою нового місця розташування контейнерів для збору ТПВ.

У рамках реконструкції майданчика контейнери 1,1 м³ було замінено на системи закритого типу та визначено їх нове місце розташування, виконано роботи з асфальтування під’їзного шляху до нього. Також для вивезення негабаритного сміття було встановлено                       1 контейнер ємністю 6 м³.

Контейнери для збору ТПВ 1,1 м³ було встановлено для мешканців багатоквартирних житлових будинків.

Послуги з вивезення ТПВ у секторі приватної забудови Комсомольських містечок 1,2 надаються ТОВ «Екоспецтранс» згідно затвердженого графіку. Мешканцями домоволодінь вулиць сектору приватної забудови не проводилася оплата за надання послуг з вивезення негабаритного сміття та стихійного звалища, яке було створене через накопичення залишків сухої рослинності, трави, опалого листя та гілок фруктових дерев.

У грудні 2021 року за рахунок шефської допомоги ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ТОВ «Екоспецтранс» в черговий раз було ліквідовано стихійне сміттєзвалище на території колишнього сміттєзбірного майданчика по вул. Йосипа Пачоського, 52 (23 ходки автомашини КРАЗ).

З метою врегулювання питання вивезення рослинних відходів в приватному секторі, недопущення захаращення контейнерних майданчиків багатоквартирних будинків, зменшення утворення кількості несанкціонованих звалищ, ТОВ «Екоспецтранс» як підприємством-надавачем послуг з вивезення та захоронення ТПВ запропоновано наступний алгоритм дій, а саме:

  1. Мешканці, які утворили значні (більше 1 м³) об’єми рослинних відходів, повинні звернутися до голови вуличного комітету з питання узгодження місця тимчасового складування таких відходів.
  2. Голова вуличного комітету повинен узгодити з ТОВ «Екоспецтранс» таке місце за умови під’їзних шляхів та можливостей завантаження таких відходів.
  3. На першому етапі голова вуличного комітету узгоджує дату і орієнтовні об’єми вивезення таких відходів з узгодженого місця. Заявка приймається до виконання у разі утворення об’ємів більше 8-9 м³ (автомобіль-самоскид).
  4. Голова вуличного комітету розповсюджує інформацію серед мешканців вулиці/провулку про час та місце вивезення відходів та надає ТОВ «Екоспецтранс» кількість заявок та орієнтовний обсяг вивезення.
  5. Після вивезення відходів оформлюється документ-реєстр для нарахування вартості виконаних послуг.