Головна / Оголошення / Бережіть себе та свої близьких! Користуйся послугами Пенсійного фонду України ОНЛАЙН!

Бережіть себе та свої близьких! Користуйся послугами Пенсійного фонду України ОНЛАЙН!

 

У зв'язку із обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та запровадження карантину рекомендуємо використовувати можливість отримання послуг через веб-портал Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua). Адже, спектр послуг які надаються Пенсійним фондом України онлайн дуже широкий.

Ми з Вами готові до такого спілкування. Зараз майже кожен з нас спілкується у соціальних мережах, здійснює замовлення товарів у інтернет-магазинах, сплачує за комунальні послуги та інше. Отже, Ви маєте всі навички щоб почати спілкування з Пенсійним фондом України онлайн. Це легко, зручно та надійно!

  • Ви досягли пенсійного віку? - Маєте змогу надати заяву на призначення пенсії онлайн.
  • Пройшло 2 роки після призначення/перерахунку пенсії? Надайте заяву на перерахунок онлайн.
  • Цікавить розмір пенсії? - Відкрий свою електронну пенсійну справу та дивись сидячі вдома.
  • Є запитання до Пенсійного фонду? - Звернись та запитай онлайн.
  • Потрібно отримати з Пенсійного фонду України довідки про розмір пенсії, Ок5, Ок7 та інші? - Роби це онлайн.

Крім того, повідомляємо що довідку за формою «Дані про трудовий та страховий стаж» підприємство на якому Ви працюєте може отримати її без Вашої участі через вебпортал Пенсійного фонду України.

Цікавить, який розмір пенсії Ви отримаєте в майбутньому? Користуйся послугою «Пенсійний калькулятор» та дізнайся про це вже сьогодні.

В умовах сьогодення, лише наше відповідальне ставлення до умов карантину, обмеження особистого спілкування збереже нас та наших близьких.

Бажаємо всім здоров'я!