Головна / Новини / Суспільство / Благоустрій триває

Благоустрій триває

На житловому масиві Інгулець:

-працівники КП «Сансервіс» проводять роботи з впорядкування території в парку Інгулецький.

-«Чистий Інгулець» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні виконуються роботи зприбирання місць загального користування; упорядкування території спортивного майданчика поруч проспекту Перемоги, 34; вирубування порослі неподалік вул. Сім'ї Демиди, 5.

На житловому масиві Південний:

-«Чистий Південний» - бригада виконкому районної у місті ради продовжує здійснювати заходи з благоустрою. Сьогодні працює по вул. Переяславська.

-працівниками ТОВ «Весташляхбуд» виконуються роботи з прибирання підбордюрного сміття вздовж автодоріг по вул. П.Мирного та в'їзді на житловий масив Південний з боку Широківського шосе.

-силами працівників КП «Сансервіс» виконується подрібнення зрізаних гілок після омолодження дерев по вул. Кармелюка; здійснюється прибирання газонів від випадкового сміття по вул. Ярославська та території в напрямку Широківського шосе.

Працівники ТОВ «Весташляхбуд» виконують роботи з прибирання сміття вздовж автодороги №19 та в районі «трикутника» ст. Інгулець та с.Зелене.