Головна / Новини / Суспільство / Звіти пленарного засідання IV сесії

Звіти пленарного засідання IV сесії

27 травня відбулося пленарне засідання IV сесії Інгулецької районної у місті ради. На розгляд засідання винесено 9 питань.
В тому числі: 
- Про стан законності, заходи щодо її зміцнення в Інгулецькому районі міста  Кривого Рогу та результати діяльності Криворізької місцевої прокуратури №1 за 12 місяців 2020 року та 1 квартал 2021 року (доповідач: Бурчик Юрій Віталійович – керівник Криворізької південної окружної прокуратури Дніпропетровської області). Окрім основного питаня надано інформацію щодо оголошення про добір на заняття вакантних і тимчасово вакантних посад прокурів в окружних прокуратурах, а також в спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних).
- Про стан боротьби зі злочинністю та забезпечення публічної безпеки в районі (доповідачі: Маренко Олександр Юрійович– начальник сектору превенції відділення поліції №6 та Гайдук Костянтин Миколайович – т.в.о. керівника відділення поліції №7).
Зазначену інформацію депутати прийняли до відома, з 7 інших проєктів, внесених на розгляд, депутатами Інгулецької районної у місті ради прийнято рішення.
 
Переглянути питання можна за посиланнями: