Головна / Оголошення / Інформація щодо оздоровлення дітей у дитячому таборі "Сонячний"

Інформація щодо оздоровлення дітей у дитячому таборі "Сонячний"

1 червня стартував прийом у новому офісі центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») (далі – Центр «Віза») «Я-Ветеран». Зручне, доступне та комфортне обслуговування наших Захисників і Захисниць, ветеранів та членів їхніх сімей в Центрі «Віза», є головним пріоритетним завданням міської влади.

Відтепер у місті для ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин полеглих Захисників та Захисниць України надається широкий спектр послуг – соціальних, адміністративних, житлових, земельних, медичних, освітніх, допомога у започаткуванні власної справи тощо – загалом 561 послуга в одному місці.

Вже з першого дня роботи до офісу «Я-Ветеран» звернулись наші Воїни та члени їх сімей – дружини, батьки, діти з різних життєвих ситуацій:

- надання безкоштовного харчування учням та вихованцям закладів загальної середньої та дошкільної освіти;

- видача довідки про направлення на безоплатне зубопротезування та виготовлення і ремонт зубних протезів за винятком протезування з дорогоцінних металів;

- надання одноразової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян (розмір допомоги встановлено відповідними рішеннями міської ради та її виконкому).

Крім того, одним із видів послуг є оздоровлення дітей у Комунальному закладі позашкільної освіти «Дитячий табір оздоровлення і відпочинку  «Сонячний» Криворізької міської ради. Оздоровчий сезон буде розпочато з 15.06.2023 року.

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

e-mail: viza@kr.gov.ua