Головна / Новини / Суспільство / Житловий масив Інгулець святкує з усією Україною!

Житловий масив Інгулець святкує з усією Україною!

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України в Інгулецькому районі проведено культурно-масові та спортивні заходи.
Традиційним парадом вишиванок та покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку розпочато святкування головного державного свята.
Кращих представників трудових колективів нагородами різних рівнів відзначили заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін і голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило.
Шестеро молодих інгульчан отримали паспорт громадянина України.
Незмінним протягом багатьох років в цей святковий день є проведення відкритого кубку Інгульця з велоперегонів на призи народного депутата України Дмитра Шпенова. Запекла боротьба... Жага перемоги... Нагородження переможців і призерів - все сьогодні побачили шанувальники велоспорту, а "Богатирські ігри", туристичні розваги, кубок району з шахів і показові виступи вихованців відділень ДЮСШ №2 урізноманітніли спортивну програму.
З метою постійного розвитку талантів і творчих здібностей малечі нашого району є проведення районного дитячого пісенного фестивалю «Інгулецькі зіроньки». Восьмий рік поспіль нагородження переможців та їх виступ проходить саме в цей урочистий день.
Зранку в парку Інгулецький розташувались виставки декоративно-ужиткового мистецтва, авторами яких є трудові колективи підприємств, установ та організацій району, аматори народної творчості та громадські організації.
За ініціативи Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату на розсуд представникам "Книги рекордів України" представлено найдовший святковий пиріг - 30 м! А з виготовленням такого смаколика впорався ТОВ "Криворізький хлібзавод №1".
Тож наша святкова програма триває!
Від щирого серця й від усієї душі зичимо вам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я нашої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!