Головна сторінка / Оголошення / До відома мешканців житлового масиву Інгулець!!!!

До відома мешканців житлового масиву Інгулець!!!!

Кривий Ріг, як і деякі інші міста України, запускає картку жителя. Але на відміну від інших міст, ми розширили можливості і крім транспортного додатку, городяни зможуть отримувати знижки в аптеках і магазинах, оперативно дізнаватися про те, коли школяр прийшов і коли пішов зі школи, на що витратив гроші і які гуртки відвідує. Крім цього, тільки одна картка зможе замінити ряд необхідних для пред'явлення документів, що підтверджують особу або право на пільгу, таких як: паспорт, пенсійний, проїзний, студентський та інші документи, що підтверджують право на пільгу в певних міських установах і підприємствах.
З 1 вересня школярі та студенти, які навчаються в професійно-технічних і вищих навчальних закладах Кривого Рогу з денною формою навчання, можуть їздити в громадському транспорті безкоштовно по «Картці криворіжця».
Для населення що працює, користуватися карткою можна буде не тільки в муніципальному транспорті, але і в маршрутках. Для власників іменних карток проїзд буде найдешевшим. Дорожче коштуватиме проїзд «Транспортної картою», ще трохи дорожче - банківською картою і найдорожчою буде оплата готівкою.
Крім транспортного додатку, діятиме програма лояльності в магазинах і знижок в аптеках. Криворіжці зможуть не витрачати час на оформлення різних довідок і документів.
Для пільговиків і школярів картка є безкоштовною, а для всіх інших - оформлюється за собівартістю - 100 грн.
Пенсіонерам, людям з обмеженими можливостями, учасникам бойових дій та іншим пільговим категоріям необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Гірників, 19 (приміщення виконкому).
Школярі оформлюють «Картку криворіжця» в навчальному закладі.
Мешканці міста, у яких немає пільг і студенти для отримання «Картки криворіжця" можуть звернутися до районного відділу КП «ЦЕП» за адресою: пр. Перемоги, 45. Графік роботи: з 9.00 до 17.30; перерва з 13.00 до 13.30.